PDA

View Full Version : Колко сте мръсни?



Typan
01-23-2010, 21:10
Спали ли сте с приятел/ка та на някои ваш приятел.. Аз нищо няма да кажа за да не ям бои :D НЕ БЕ ВЕРНО ЩЕ МЕ БИЯТ :( :D

Bixel
01-23-2010, 21:15
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д

Typan
01-23-2010, 21:17
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д И как разбра че съм прос ?

Bixel
01-23-2010, 21:20
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д И как разбра че съм прос ?
пишеш простотии за които на никой не му дреме

Typan
01-23-2010, 21:23
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д И как разбра че съм прос ?
пишеш простотии за които на никой не му дреме и що ги четеш тогава .. и къф си ти та че казваш на кой му дреме това че на тебе не ти дреме не значи че и на другите не им дреме пиши за тема за която ти дреме и не чети моята..

Neopitom3na
01-23-2010, 21:49
днес се къпах и не мисля, че съм мръсна :?

ifilinnchica
01-25-2010, 12:10
да .. :oops:

Hilary_
01-25-2010, 12:11
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?

ifilinnchica
01-25-2010, 12:12
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:

Hilary_
01-25-2010, 12:18
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!

ifilinnchica
01-25-2010, 12:20
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..

Hilary_
01-25-2010, 12:25
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..
Търся ги? :lol: И къде ги търся .. да не би аз да пуснах темата? :lol: хаха .. знаеш ли през кое ми е кой е малка парантия и кой не а? :lol: :lol: За идеална .. хаха няма идеални хора .. просто на някои са им в повече грешките, с което съвсем не намеквам нищо за никой .. а за впечатлението ти .. запази си го за себе си! 8)

ifilinnchica
01-25-2010, 12:28
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..
Търся ги? :lol: И къде ги търся .. да не би аз да пуснах темата? :lol: хаха .. знаеш ли през кое ми е кой е малка парантия и кой не а? :lol: :lol: За идеална .. хаха няма идеални хора .. просто на някои са им в повече грешките, с което съвсем не намеквам нищо за никой .. а за впечатлението ти .. запази си го за себе си! 8)
и ти си запази твоето за себе си ..

beautifuldisaster
01-25-2010, 12:36
Никога не съм правила подобно нещо,защото за мен е било много по-важно да се докажа пред хората ,на които държа като истински приятел..
Но не отричам,че тръпката и усещането ще са суперр :D

ILoveU2
01-25-2010, 12:39
Айде дечица по-спокойно.
Има една призказка - признат грях, половин грях. Както каза Hilary_ идеални хора няма. Всеки прави грешки и грешките на всички са различни. ifilinnchica може да e спала с гаджето на своя приятелка, ама както виждам съжалява за това. Човек не трябва да се стреми да е безгрешен, а да осмисля грешките си и да гледа да ги поправи. Добре, Hilary_ , в това отношение тя е прегрешила повече от теб. Това кара ли те да се чувстваш нещо повече от нея, или от другите, които са сбъркали? Не се знае утре какво ще направиш ти. Затова не трябва да съдиш другите, зашото можеш да направиш много по-голяма грешка от нейната, и тогава няма да ти опиша как ще се чувстваш (говоря ти от личен опит). Карайте я и двете по-полека

Hilary_
01-25-2010, 13:06
Това кара ли те да се чувстваш нещо повече от нея, или от другите, които са сбъркали? Не се знае утре какво ще направиш ти.
Не, не ме кара да се чувствам повече .. нито ще бъда! (:
Колкото до останалото .. не знам къде ще сгреша, но знам какво НЯМА да направя! (:

ILoveU2
01-25-2010, 13:29
Нали знаеш, никога не казвай никога.

LovelyGirl
01-25-2010, 13:37
Не е нужно да си чист и свят, за да не го направиш. За вак, ако това значи чист и свят..ужас.

Аз също не бих го направила. Не е нужно заради една п***а или един х** да си разваляте отношението с приятеля/ приятелката.
Ако говорим само за един секс - смешно е. Ако говорим за чувства вече - прекратяват се отношенията между двамата. Аз не бих допуснала да съм на второ място.

playboyche
01-25-2010, 13:38
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..
аз също мисля така а иначе не съм мръсен купя се редовно :?

johnnybravo
01-25-2010, 14:03
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?

:smt023 :smt023 :-)

iveto90
01-25-2010, 14:13
Хъмм абе защо все нападате Hilary_ според мен даже тя една от най-трезво мислещите в този форум...
А по темата:не и не бих го направила! :) [/b]

nymphadora
01-25-2010, 14:20
Хъмм абе защо все нападате Hilary_ според мен даже тя една от най-трезво мислещите в този форум...
А по темата:не и не бих го направила! :) [/b]


:smt023

нападат я,щот им не изнася някой по деликатен начин да им казва истината :wink:

понеже аз не съм от деликатните ще си кажа-за мен тва е курвенска постъпка,ай изяще ме :smt026

AttentionWhore
01-25-2010, 14:25
Хъмм абе защо все нападате Hilary_ според мен даже тя една от най-трезво мислещите в този форум...
А по темата:не и не бих го направила! :) [/b] ;-) :smt023

Hilary_
01-25-2010, 14:53
ох .. последните няколко мнения ме трогнаха искрено .. :cry:
Отдавна не бях засичала одобрение, а само злоба .. :?

Благодаря ви! :-) :-)

п.с. не не се подмазвам! :D

iveto90
01-25-2010, 14:55
ох .. последните няколко мнения ме трогнаха искрено .. :cry:
Отдавна не бях засичала одобрение, а само злоба .. :?

Благодаря ви! :-) :-)

п.с. не не се подмазвам! :D
точно това ме подразни в част от потребителите,че само знаят да се заяждат и отхвърлят мнения.... :)

looperman
01-25-2010, 15:23
трябва да си най-големия помияр за да направиш такова нещо..

VampirePrincess93
01-25-2010, 15:28
дами и господа представям ви поредната безмислена тема в този форум :?

BUBBLEGUM4o
01-25-2010, 15:28
с най-добрата приятелка на бившата ми с която бях близо 3 год 8)

soul1199
01-25-2010, 15:40
не

Zaritu
01-25-2010, 15:44
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?

права си така е ... особено ако приятелката ти е мн близка

TheX
01-25-2010, 16:25
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..
Търся ги? :lol: И къде ги търся .. да не би аз да пуснах темата? :lol: хаха .. знаеш ли през кое ми е кой е малка парантия и кой не а? :lol: :lol: За идеална .. хаха няма идеални хора .. просто на някои са им в повече грешките, с което съвсем не намеквам нищо за никой .. а за впечатлението ти .. запази си го за себе си! 8)

Сменихме лафа а? :-D

ErRoR19
01-25-2010, 16:40
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..

А аз мисля че ти си най голямата ...*****..... (не си мисли простотии щях да кажа ПАТКА) Това че другите не се мятат на всичко живо що мърда не означава че и др са такива :-x :-x

по темата и аз не бих го направил все пак приятелите са всичко :):)

K0rTexXx
01-25-2010, 16:49
Никога не бих го направил, колкото и да е хубаво момичето, най - малко за това, че незнам как после ще погледна приятеля си в очите!

Dimana99
01-25-2010, 16:53
Мръсница съм да! :oops:

eXpl0d3
01-25-2010, 16:55
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!

Да ,че си яко тъпа ;)

haho1015
01-25-2010, 16:58
Мръсница съм да! :oops:
ЕВАЛАТА :-D повече като тебе дано :D

producenta
01-25-2010, 18:58
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!

Да ,че си яко тъпа ;)

сравнение с теб?Съмнявам се

FancyGirl
01-25-2010, 19:20
Не, не бих това са курвенски номера... :)

AttentionWhore
01-25-2010, 19:26
8-)

Scepticism
01-25-2010, 20:23
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..

А аз мисля че ти си най голямата ...*****..... (не си мисли простотии щях да кажа ПАТКА) Това че другите не се мятат на всичко живо що мърда не означава че и др са такива :-x :-x

по темата и аз не бих го направил все пак приятелите са всичко :):)


ии сега за какво обиждаш ifilinnchica ?! Да е казала, че тя се ебе с всеки, който има мерак?! .. просто е дразнещо Hilary_ да казва какво не би правила в бъдещето при условие, че още е девствена и фактически не знае за какво говори. Не е нужно Hilary_ непрекъснато да ни напомня колко е непорочна ии как видиш ли ние сме толкова покварени, защото сме правили секс. :?

по темата: не съм го правила.. но за разлика от други не знам какво ме очаква и не казвам, че никога няма да си позволя тази грешка. :)

AceXe
01-25-2010, 20:24
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д И как разбра че съм прос ?
пишеш простотии за които на никой не му дреме

Мисля, че ти пишеш далеч по-големи простотии, които наистина не вълнуват никого, да не говорим за псевдохумора ти (хаха) отколкото пича, който макар и неграмотно излага един доста наболял казус не само сред тийнейджърите - да спиш с гаджето на някой приятел.

Hilary_, готино момиче ми се струваш, но дълбоко ти препоръчвам малко да разчупиш мисленето си и да спреш да говориш за неродения петко. Много хора съм гледал, които говорят за/против нещо без да са го пробвали и познават и когато това се случи коренно си променят мнението както им изнася. С това рискуваш да станеш смешна. :)

А колкото до спането с чуждо гадже... Всичко си зависи до човек и нагласа. Има хора, които са разкрепостени и за тях това е в реда на нещата и начин на живот. За тях това е норма. За други "родово-патриархални" пичове, това е гнусно, подло, отвратително и тем подобни. Истината е, че всичко е до личен избор и няма правилно/неправилно. Щом като момичето си ляга с друг, значи явно момчето й не се справя както трябва.

Hilary_
01-26-2010, 11:28
.. просто е дразнещо Hilary_ да казва какво не би правила в бъдещето при условие, че още е девствена и фактически не знае за какво говори.
това че съм не значи, че не знам принципите си, на които държа ясно?
Тук не става въпрос дали си се ебал/а или не, а дали би предал/а приятел/ка .. е аз не бих го направила! Има прекалено много момчета на тоя свят, че да се правя на кучка .. и това не е до секс, а до мислене с главата!!!

Не е нужно Hilary_ непрекъснато да ни напомня колко е непорочна ии как видиш ли ние сме толкова покварени, защото сме правили секс. :?
Къде го написах .. копирай ми вместо да ми извърташ думите .. :? Колко пъти трябва да ви повторя, че непознатите не ме интересуват дори да са най - големите к*рви .. аз гледам себе си!! ТОЧКА!!

колкото до AceXe аз не съм "много хора" ..
eXpl0d3 съветвам те от тук нататък да си мълчиш спрямо мен ..!!

още някой да си изкаже злобата?!

m1nik
01-26-2010, 11:29
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?

+ :)

m1nik
01-26-2010, 11:32
Айде дечица по-спокойно.
Има една призказка - признат грях, половин грях. Както каза Hilary_ идеални хора няма. Всеки прави грешки и грешките на всички са различни. ifilinnchica може да e спала с гаджето на своя приятелка, ама както виждам съжалява за това. Човек не трябва да се стреми да е безгрешен, а да осмисля грешките си и да гледа да ги поправи. Добре, Hilary_ , в това отношение тя е прегрешила повече от теб. Това кара ли те да се чувстваш нещо повече от нея, или от другите, които са сбъркали? Не се знае утре какво ще направиш ти. Затова не трябва да съдиш другите, зашото можеш да направиш много по-голяма грешка от нейната, и тогава няма да ти опиша как ще се чувстваш (говоря ти от личен опит). Карайте я и двете по-полека

Къде подяволите Хилари съди тая грешната...?!

m1nik
01-26-2010, 11:33
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!
да!! че само търсиш недостатъци на хората и се мислиш за идеална .. аз поне с такова впечатление оставам ..
аз също мисля така а иначе не съм мръсен купя се редовно :?

и ти много мислиш

[съжелявам за трите коментара..]

NeZaPoznat
01-26-2010, 11:34
Спали ли сте с приятел/ка та на някои ваш приятел..

Ами бяхме в леглото , правихме секс ама да сме спали ъъъъъ не се сещам - значи не съм :-D

Shia
01-26-2010, 11:56
Не ми се се отдавало възможност досега.Всичко зависи от моментната ми нагласа.За момента не бих го направила,но ако приятелката ми ме дразни(вид приятелки дет са ти приятелки,но само формално 8-) ) и,ако той не я заслужава...
За сега не,не...

Typan
01-26-2010, 13:59
дами и господа представям ви поредната безмислена тема в този форум :? дами и господа представям ви една офца

Typan
01-26-2010, 14:00
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!

Да ,че си яко тъпа ;) ТИ СИ МИ ИДОЛ ЕВАЛА!

Typan
01-26-2010, 14:02
Човек ви пусне тема да се позабавлявате вие кой от кой по професор и само се лаете ... ДОЛНО Е ...

s1nny7o0
01-26-2010, 17:00
Никога не бих...Подло ще е спрямо приателката ми.Не си заслужава да изгубя приателката си,заради единия секс :)

c0ci
01-26-2010, 17:11
не :)

miss_kiss181
01-26-2010, 17:28
Не съм го правила и не мисля, че някога ще го направя. Доста подло е според мен, а и когато бяхме малки с двете ми най-добри приятелки се заклехме, че никога няма да се месим във връските си :)
П.С. Просто си представям ако някой спи с моето момче зад гърба ми и после ми пише за най-добрата френтка, как ще се почувствам. Като си го представя и някакси не ми идва от вътре да го причиня на някой. :D

barbara
01-26-2010, 18:16
Да, правила съм го, то като дойде не пита, хормони :-D

djipsito
01-26-2010, 20:35
1во мн си прос
2ро да и отнесох пердаха ;Д И как разбра че съм прос ?
пишеш простотии за които на никой не му дреме

Мисля, че ти пишеш далеч по-големи простотии, които наистина не вълнуват никого, да не говорим за псевдохумора ти (хаха) отколкото пича, който макар и неграмотно излага един доста наболял казус не само сред тийнейджърите - да спиш с гаджето на някой приятел.

Hilary_, готино момиче ми се струваш, но дълбоко ти препоръчвам малко да разчупиш мисленето си и да спреш да говориш за неродения петко. Много хора съм гледал, които говорят за/против нещо без да са го пробвали и познават и когато това се случи коренно си променят мнението както им изнася. С това рискуваш да станеш смешна. :)

А колкото до спането с чуждо гадже... Всичко си зависи до човек и нагласа. Има хора, които са разкрепостени и за тях това е в реда на нещата и начин на живот. За тях това е норма. За други "родово-патриархални" пичове, това е гнусно, подло, отвратително и тем подобни. Истината е, че всичко е до личен избор и няма правилно/неправилно. Щом като момичето си ляга с друг, значи явно момчето й не се справя както трябва.


Напълно съм съгласна с AceXe, като цяло всичките ти мнения ми харесват ;)

Аз съм била на косъм да спя с чуждо гадже, радвам се, че не го направих.. След цялата случка и всички наговорени глупости осъзнах много работи, за това едва ли пак ще се стигне до нещо такова. Както каза някой преди мен.. не искам да съм втората.. И все пак не е глупаво да се правят грешки, глупаво е да ги повториш...
Сега се замислих и за друго, моя приятелка ми е казвала, че ревнува от мен.. стана ми странно след като знае какъв човек съм и т.н.. ама пак, накара ме да се замисля. Имам чувството, че такова нещо при момчетата няма.. и мисля, че е заради факта, че ние момичетата знаем какви кучки можем да бъдем..

bqsna_teenagerka
01-27-2010, 09:18
Не

ifilinnchica
01-27-2010, 13:21
хаха доста долна и жалка постъпка .. :? Не и не бих го направила! :?
чистата и свята Хилари .. :razz:
проблем?!

Да ,че си яко тъпа ;)
С теб съм мой човек!! ЕВАЛА!! .. :D

Hilary_
01-27-2010, 13:42
"Тая Hilary_ ме нерви яко!!"

оо даже съм и в подписа ти .. трогната съм!!! :grin: :grin: :grin:
Продължавай така .. обичам да са ми под краката всички злобарчета.. :grin:

SkiCatA
01-27-2010, 13:52
днес се къпах и не мисля, че съм мръсна :?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ifilinnchica
01-27-2010, 13:52
"Тая Hilary_ ме нерви яко!!"

оо даже съм и в подписа ти .. трогната съм!!! :grin: :grin: :grin:
Продължавай така .. обичам да са ми под краката всички злобарчета.. :grin:
о не думай .. съмнява ме да падна точно пък под твоите крака!!

nymphadora
01-27-2010, 14:05
тц,у тоя форум се навъдиха много бойно настроени тийнове :razz:

Hilary_,по-добре си отваряй очите,че не знаеш кой кога ще изкочи :smt027 :lol:

ifilinnchica
01-27-2010, 14:10
тц,у тоя форум се навъдиха много бойно настроени тийнове :razz:

Hilary_,по-добре си отваряй очите,че не знаеш кой кога ще изкочи :smt027 :lol:
ха няма да бия път от Стара Загора до София заради тая ;) .. или пък защо не?? :D

expose69
01-27-2010, 15:49
не бих го направила :(

p3ca7a
01-27-2010, 16:03
Ако ме питате това не е мръсно а е отвратително особенно ако приятел/ка-та е на някой твой добър fr ... :shock: :(

prettyboy
01-29-2010, 21:29
.. просто е дразнещо Hilary_ да казва какво не би правила в бъдещето при условие, че още е девствена и фактически не знае за какво говори.
това че съм не значи, че не знам принципите си, на които държа ясно?
Тук не става въпрос дали си се е***/а или не, а дали би предал/а приятел/ка .. е аз не бих го направила! Има прекалено много момчета на тоя свят, че да се правя на кучка .. и това не е до секс, а до мислене с главата!!!

Не е нужно Hilary_ непрекъснато да ни напомня колко е непорочна ии как видиш ли ние сме толкова покварени, защото сме правили секс. :?
Къде го написах .. копирай ми вместо да ми извърташ думите .. :? Колко пъти трябва да ви повторя, че непознатите не ме интересуват дори да са най - големите к*рви .. аз гледам себе си!! ТОЧКА!!

колкото до AceXe аз не съм "много хора" ..
eXpl0d3 съветвам те от тук нататък да си мълчиш спрямо мен ..!!

още някой да си изкаже злобата?!

Ква злоба, кви пет лева ве :D :D просто хората изказват мнението си че не те харесват, кво толкова, казваш че не ти пука, пък май ти пука, щом продължаваш да дрънкаш и да им отговаряш, няма как всички да та харесват.

iLovePussyJuice
01-29-2010, 23:11
Не съм, но затова пък съм патил достатъчно много. :)

YouDontKnowMe
01-29-2010, 23:11
Хилари, егати самочувствието вадиш. И с право, гледай как ти се връзват.
По темата : правила съм го този номер. Не е забавно :D

VerryBerry
01-30-2010, 11:06
не съм го правила и не бих,защото после не знам с какви очи ще гледам него, а за приятелката да не говоря.

TheX
01-30-2010, 12:35
Hilary_, готино момиче ми се струваш, но дълбоко ти препоръчвам малко да разчупиш мисленето си и да спреш да говориш за неродения петко. Много хора съм гледал, които говорят за/против нещо без да са го пробвали и познават и когато това се случи коренно си променят мнението както им изнася. С това рискуваш да станеш смешна. Smile

Ето едно цивилизовано изказване,дано Ивето се позамисли ;)

NioTwift
01-30-2010, 12:45
дам , и не съжалявам :)

DjPiRgOs
01-30-2010, 12:50
Виновен :oops: :smt074 :smt085

misslowe
01-30-2010, 12:56
Не бих го причинилаа .. на приятелката сии !!

misslowe
01-30-2010, 13:03
.. просто е дразнещо Hilary_ да казва какво не би правила в бъдещето при условие, че още е девствена и фактически не знае за какво говори.
това че съм не значи, че не знам принципите си, на които държа ясно?
Тук не става въпрос дали си се е***/а или не, а дали би предал/а приятел/ка .. е аз не бих го направила! Има прекалено много момчета на тоя свят, че да се правя на кучка .. и това не е до секс, а до мислене с главата!!!

Не е нужно Hilary_ непрекъснато да ни напомня колко е непорочна ии как видиш ли ние сме толкова покварени, защото сме правили секс. :?
Къде го написах .. копирай ми вместо да ми извърташ думите .. :? Колко пъти трябва да ви повторя, че непознатите не ме интересуват дори да са най - големите к*рви .. аз гледам себе си!! ТОЧКА!!

колкото до AceXe аз не съм "много хора" ..
eXpl0d3 съветвам те от тук нататък да си мълчиш спрямо мен ..!!

още някой да си изкаже злобата?!

Злобатааа ... ?? Леле момиче осъзнай се .. как се зъбиш на всички .. и после ги изкарваш виновни .. като изключим повтарящите темии и глупавите въпросии .. всеки останал е влязал в тоя форум за да разбере нещооо от което се интересува .. и иска малко помощ а не даа ти слуша упрецитее ... !!