PDA

View Full Version : приятел в нужда



fluffy2
01-23-2010, 21:24
аа имам един приятел които преди време имаше дълга връзка но бащата на момичето спря всякакъв контакт с него след 3 месеца се засякоха и тя му каза че всичко е било ебавка и да я забрави...но тои е много чуствителен и е много наранен идеи как да я забрави...?

Bixel
01-23-2010, 21:43
World of Warcraft е нещото което би му насочило мисленето на другаде ;О

SoStarstruck
01-23-2010, 21:44
Не се обиждай,ама почвам да си мисля,че си ги измисляш тия теми.. Все си във вечните филми

fluffy2
01-23-2010, 21:46
Не се обиждай,ама почвам да си мисля,че си ги измисляш тия теми.. Все си във вечните филми


да ти пратя хронология с момчето...?

barrbiee
01-23-2010, 22:19
я даи хрон да видя !! ам а за кой става на вапрос ?? но и аз мисля че тфа е измислено !! се пак.. за кой става на вапрос.??

onestar
01-23-2010, 22:22
Не се обиждай,ама почвам да си мисля,че си ги измисляш тия теми.. Все си във вечните филми


да ти пратя хронология с момчето...?

Мм... или си хитър и действаш с Обратна Психология, или е вярно.
Както и да е. Ако написаното е истина... просто бъди до момчето. Сега той се нуждае от приятели, не много, а истински. Покажи му, че ти може да му бъдеш опора. Това няма да е достатъчно, за да я забрави, но ще е достатъно, за да не се чувства убийствено сам. :wink:

Ако не е вярно - ммм... жалък си. :)

fluffy2
01-23-2010, 22:26
Не се обиждай,ама почвам да си мисля,че си ги измисляш тия теми.. Все си във вечните филми


да ти пратя хронология с момчето...?

Мм... или си хитър и действаш с Обратна Психология, или е вярно.
Както и да е. Ако написаното е истина... просто бъди до момчето. Сега той се нуждае от приятели, не много, а истински. Покажи му, че ти може да му бъдеш опора. Това няма да е достатъчно, за да я забрави, но ще е достатъно, за да не се чувства убийствено сам. :wink:

Ако не е вярно - ммм... жалък си. :)


ммм женско съм xD иии не не е измислицаа ааа бории (barrbiee) не са праи на ударена че ша пресека улицата ша са кача на 3-тия еташ и ша та ударя азз ..!

SoStarstruck
01-23-2010, 22:28
Не се обиждай,ама почвам да си мисля,че си ги измисляш тия теми.. Все си във вечните филми


да ти пратя хронология с момчето...?

Мм... или си хитър и действаш с Обратна Психология, или е вярно.
Както и да е. Ако написаното е истина... просто бъди до момчето. Сега той се нуждае от приятели, не много, а истински. Покажи му, че ти може да му бъдеш опора. Това няма да е достатъчно, за да я забрави, но ще е достатъно, за да не се чувства убийствено сам. :wink:

Ако не е вярно - ммм... жалък си. :)


ммм женско съм xD иии не не е измислицаа ааа бории (barrbiee) не са праи на ударена че ша пресека улицата ша са кача на 3-тия еташ и ша та ударя азз ..!оки,дай хрон :)

barrbiee
01-23-2010, 22:32
ааа бории (barrbiee) не са праи на ударена че ша пресека улицата ша са кача на 3-тия еташ и ша та ударя азз ..!
мм немога зацеппя за кой става на вапрос за сегашното или за бившоту с кавички :-o се пак малко жокери дай !! :oops:

SoStarstruck
01-23-2010, 22:42
Само ми обясни и какво ще рече "бащата на момичето спря всякакъв контакт с него".. Бащата на момичето им е забранил да се виждат или..?

**** Порпинцип метода за справяне с любовната болка е само един: Клин клин избива. :wink:

barrbiee
01-23-2010, 22:43
мх океу схванах , ми продължавай в същтия дух подкрепяй го ии т.н. !!

playboyche
01-23-2010, 22:44
World of Warcraft е нещото което би му насочило мисленето на другаде ;О
само ЛОООЛ мейдж фулл файяр .... 14 к Пиро ... ;)

fluffy2
01-23-2010, 22:44
аа да спрял и е интернета,забранил и е да излиза,и телефона и е взел и там сумати глупости запраих вече

SoStarstruck
01-23-2010, 22:47
А тогава може и баща й да е бил против връзката им и тя нарочно да му казва,че всичко е било шега.. Заради баща си,той така я е накарал или нз..

playboyche
01-23-2010, 22:49
аре де корени пуснах чакаме за хрон .... ??

SoStarstruck
01-23-2010, 22:52
аре де корени пуснах чакаме за хрон .... ??Първата анимацийка в подписа ти е ужасна ! :( 8-) ..

playboyche
01-23-2010, 23:03
аре де корени пуснах чакаме за хрон .... ??Първата анимацийка в подписа ти е ужасна ! :( 8-) ..
мен пък направо ме побъркват от смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DevlLady666
01-24-2010, 01:24
Или си излизляш или ти си момчето.. Един приятел, ама една приятелка..Нема к'во да се тревожите бе хора. Т'ва е форум. никой не те познава и съди (е, може би те съдят лекичко, ама к'во ти пука 8) )
П.С.Искаме хронология! Тоест, ако имаш време си я съчини и я копни направо от Word-a (; :D

BoXxYbabee98
01-24-2010, 01:29
World of Warcraft е нещото което би му насочило мисленето на другаде ;О
само ЛОООЛ мейдж фулл файяр .... 14 к Пиро ... ;)

1 hitted by retardin 1,2,3 +безкрайност дмг
offended?

fluffy2
01-24-2010, 01:59
ее хпон-а го пратих на лично на SoStarstruck да я копне и да я пусне че ме марзи да я тарся пакк

Hilary_
01-24-2010, 06:32
всеки път като тръгне да реве за нея просто да се сеща за "яката ебавчица", която му е направила .. :?

иначе предложиха по - нагоре WOW определено ще го разсее .. :razz: :razz:

soul1199
01-24-2010, 12:56
е не е единственна тая,тъй че ще я забрави

SoStarstruck
01-24-2010, 14:20
[b]Ето хрон за които искаха.. :)

[00:03:05] ˙·٠٠•®™DJ_SONIC_X™®•٠٠·˙: zdr
[00:03:50] [şŦřīŦ ŁīF

titinkaa
01-24-2010, 14:46
От тая тема почти нищо не разбрах,кой на кой кво забранил и т.н.[/b]

stefanov
01-24-2010, 15:45
World of Warcraft е нещото което би му насочило мисленето на другаде ;ОНе всички играят бози и за бога махай я тая кърпа, че приличаш на тия сополи дето се правят на гангстери!

ЕДИТ: По темата, Въпросната Силвия не заслужава приятеля ти. След едногодишна връзка да му го каже по толкова груб начин е нечовешко.. непростимо!

fireball121
01-24-2010, 16:17
World of Warcraft е нещото което би му насочило мисленето на другаде ;О
само ЛОООЛ мейдж фулл файяр .... 14 к Пиро ... ;)

мноо ясно...ама аз съм на фулл фрост

fireball121
01-24-2010, 16:18
аре де корени пуснах чакаме за хрон .... ??Първата анимацийка в подписа ти е ужасна ! :( 8-) ..
мен пък направо ме побъркват от смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

е нееееееее...това съм го гледал около 50 пъти и всеки път се заливам от смях :D :D :D

asp1r1n94
01-24-2010, 17:23
ОК не е ли малко тъпо да пускаш хронологията тук ...

SoStarstruck
01-24-2010, 17:35
ОК не е ли малко тъпо да пускаш хронологията тук .......Защото ?! :booooomb:

DevilWish
01-24-2010, 17:45
ОК не е ли малко тъпо да пускаш хронологията тук .......Защото ?! :booooomb:
Той имаше предвит авторката според мен.Защото все пак приятелят й не е позволил да го показва ;)

Иначе по темата . . момичето е постъпило много гадно, тя не го заслужа.Какви са тези номера, 1 година връзка и не е нищо за нея.Пфф.Ще я забрави, но ще е трудно, ще мине време . . не го оставяй в труден момент, само това мога да кажа ;)