PDA

View Full Version : Проблем: Трябва ли да се притеснявам?



weyle
01-23-2010, 21:55
Здравейте, искам да попитам един въпрос. Правих секс с презерватив, но се оказа, че ще има втори път, както и да е... Първия път свърших в презерватива, втория изобщо не свърших. Проблема е, че втория презерватив ми се скъса, притеснявам се дали може да е останало нещо, защото не съм се мил. Втория тек беше след час и половина. Усетих, че се скъса и веднага спрях... някой да ми каже мнение?

Madeyed
01-23-2010, 21:57
Не се притеснявай :wink:

takemybreathaway
01-23-2010, 22:01
Здравейте, искам да попитам един въпрос. Правих секс с презерватив, но се оказа, че ще има втори път, както и да е... Първия път свърших в презерватива, втория изобщо не свърших. Проблема е, че втория презерватив ми се скъса, притеснявам се дали може да е останало нещо, защото не съм се мил. Втория тек беше след час и половина. Усетих, че се скъса и веднага спрях... някой да ми каже мнение?
Ами винаги съществува риск! Не разбирам толкова ли много усилия ти е коствало да отидеш до банята?

playboyche
01-23-2010, 22:07
Добре хора моля ви обяснете ми как късате презервативите ?? моля някой да ми обясни не се майтапя :-o
а иначе по темата да винаги бъди на щрек .. има риск ноо дишай за сега няма да се тревожиш 8)

Madeyed
01-23-2010, 22:08
Добре хора моля ви обяснете ми как късате презервативите ?? моля някой да ми обясни не се майтапя :-o
а иначе по темата да винаги бъди на щрек .. има риск ноо дишай за сега няма да се тревожиш 8)
кат не го слогиш правилно 8-) или има китайски дет се късат 8-) или ти е малък кондома и така нататък 8-)

playboyche
01-23-2010, 22:31
Добре хора моля ви обяснете ми как късате презервативите ?? моля някой да ми обясни не се майтапя :-o
а иначе по темата да винаги бъди на щрек .. има риск ноо дишай за сега няма да се тревожиш 8)
кат не го слогиш правилно 8-) или има китайски дет се късат 8-) или ти е малък кондома и така нататък 8-)
еее мс за инфото един човек който да каже как са къса баа на мен никога не ми се е случвало и дано не се случи дее :o :?

weyle
01-27-2010, 12:11
Искам да попитам и още нещо. Ако се приеме ескапеле и е дошъл цикъла има ли място за притеснения? Освен цветна бременност естествено?

VampirePrincess93
01-27-2010, 13:06
Добре хора моля ви обяснете ми как късате презервативите ?? моля някой да ми обясни не се майтапя :-o
а иначе по темата да винаги бъди на щрек .. има риск ноо дишай за сега няма да се тревожиш 8)

ами попринцип или не е сложен правилно или е малък или пък некачествен
а за ескапел щом и е дошло нямаш проблеми а за цветна бременност то ще приличи защотото ще е в цикал само ден два и ще тече мн малко :) ;)

britzy
01-27-2010, 13:12
Искам да попитам и още нещо. Ако се приеме ескапеле и е дошъл цикъла има ли място за притеснения? Освен цветна бременност естествено?
Цветна бременност?Ти знаеш ликфо плямпаш-ъъм симптомите се проявяват най-рано месец след секса,искаш на втория ден вече да е бременна и с подути глезени ли? :razz: :razz: :razz: :razz:

ifilinnchica
01-27-2010, 14:00
Има милиони такива теми ..

expose69
01-27-2010, 15:40
винаги има риск но при написанато мисля че не би трябвало да има проблем :)

c0ci
01-27-2010, 16:08
почти няма място за притеснение :)