PDA

View Full Version : ВЛЮБЕН СЪМ



lentinko
01-23-2010, 23:14
ВЛЮБЕН СЪМ в най-добрата си приателка да не кажа,че сме като брат и сестра,но аз сам влюбен в нея. не са само симпатии,че е красива и такива работи казвам ви чуствам го със сърцето си влюбен съм в нея. исках да ми дадете съвет дали да и кажа незнам просто как ще реагира и дали ще ме приема като преди или по различн начин моля ви за съвет забравих да кажа,че тя си има гадже даже сам плакал заради нея моля вии
:(

fluffy2
01-23-2010, 23:37
ммм приятелството може да стигне го любов
но любовта до приятелство... :? :? :? :? :? (както обичат да казват в този форум) +че тя си има приятел...можеш да споделиш чуствата си но не толкова силно защото най вероятно ще се страсне...а и едвали ще излезе нещо от товаа.... :? :? :? :?

shashash
01-24-2010, 00:18
Ако й кажеш я губиш като приятеллка.:)
Сам си реши.

girlche
01-24-2010, 00:21
ми да п0мисля... ако на мен най-добрия ми приятел ми каже,че ме харесва.. аз ще се стресна и особено като си имам приятел..и ще помисля ,че той иска да ме скара с приятеля ми ,и че иска да избиррам между my BF и приятелят ми .. нз :( п0-добре изчакай п0не д0като скъсат :? :?

Chacho
01-24-2010, 00:24
Ако й кажеш я губиш като приятеллка.:)
Сам си реши.

На баба ти трънките.

Лентинко, пич, опарих се. Недей кат мене. Намери си друга.

DevlLady666
01-24-2010, 00:42
Изчакай докато скъсат и тогава (не веднага след като са скъсали, ест) и кажи така и така. Ако наистина те обича ще те разбере, а ако и тя чуства същото :grin:

shashash
01-24-2010, 00:44
Ако й кажеш я губиш като приятеллка.:)
Сам си реши.

На баба ти трънките.

Лентинко, пич, опарих се. Недей кат мене. Намери си друга.

мм ти май не си от най-умните,а?

П.П Автора,сори че ти развалям темата ама не се сдържах :) ...

onestar
01-24-2010, 00:51
Ако наистина я обичаш ще я оставиш да бъде щастлива с приятеля си. :?
- Можеш да разкриеш чувствата си, но след като тя приключи връзката си с другия. И между другото точно този момент е много добър, защото тя иска покрепа, утеха, разбиране... всичко това можеш да й го дадеш, да се сближите и... ако е късмет да "тръгнете" :)
Успех..

Chacho
01-24-2010, 00:53
Ако й кажеш я губиш като приятеллка.:)
Сам си реши.

На баба ти трънките.

Лентинко, пич, опарих се. Недей кат мене. Намери си друга.

мм ти май не си от най-умните,а?

П.П Автора,сори че ти развалям темата ама не се сдържах :) ...

Колко Бог дал - толкоз. Аз отидох и си издрънках веднъж каквото ми беше на душата. Ситуацията абсолютно същата. Нещата не се получиха защото ме приемаше просто като приятел. Сега все още сме добри приятели. Известно време не си говорихме, мина ни, надраснахме го. Доволен?

Valley
01-24-2010, 00:54
Бъди, себе си кажи и какво наистина чувстваш, не я оставяй без да разбере в дълбочина какво ти е на сърцето.

shashash
01-24-2010, 01:06
Chacho Съмняваме да сте си толкова добри приятели ,колкото преди сте били.Ами дали той ще може да го "преживее" , ако тя му откаже , и дали ,ако му откаже след време би им минало :) Не можеш да знаеш :) Така ,че само може да си реши дали би искал да рискува приятелството им :)

Успех!

ivcheto0o
01-24-2010, 04:16
тя си има приятел и те има за по4ти брат,не мисля 4е нещо може да се полу4и

vesito13
01-24-2010, 05:54
Ако наистина я обичаш ще я оставиш да бъде щастлива с приятеля си. :?
- Можеш да разкриеш чувствата си, но след като тя приключи връзката си с другия. И между другото точно този момент е много добър, защото тя иска покрепа, утеха, разбиране... всичко това можеш да й го дадеш, да се сближите и... ако е късмет да "тръгнете" :)
Успех.. Съгласна, но не почвай още на следващия ден "Обичам те, ти си всичко за мен ... бля бля бля ...". Първо се покажи, като добър приятел и едва след това се бутай за гадже. Малко са момичетата, които след края на една връзка, веднага са готови да започнат друга. Съобрази се с това :)

Hilary_
01-24-2010, 06:14
Ако й кажеш е вероятно да си развалите приятелството .. ако не й кажеш си оставаш само със скритите надежди .. избирай ..

SmilezZz
01-24-2010, 08:12
Ако наистина я обичаш ще я оставиш да бъде щастлива с приятеля си. :?
- Можеш да разкриеш чувствата си, но след като тя приключи връзката си с другия. И между другото точно този момент е много добър, защото тя иска покрепа, утеха, разбиране... всичко това можеш да й го дадеш, да се сближите и... ако е късмет да "тръгнете" :)
Успех..

lentinko
01-24-2010, 09:25
Много ви благодаря за съветите :)

teenems
01-24-2010, 12:20
Може би ще те гледа по друг начин ,но зависи и от самото момиче .
И както са казали хората ,приятелство между момче и момиче :? .
А ако решиш да и кажеш за чувствата си ,направи го не толкова точно като :
ХАресвам тЕ ! Влюбен съм в теб и ала бала ..
Ами по начин по ,който тя сама да се усети ..

Manekena7
01-24-2010, 12:27
aве кви са теа бф ;д;д;д;д; най добри приятели момиче и момче ;д аз момиче немога да възприема като приятел нз като вида момиче виждам секса в нея след тва всичко друго,така че еби я ако стане стане ако не момиче най добра приятелка не ти тряя човек особено като имаш чуства

056
01-24-2010, 13:01
Приятелството може да завърше с любов. Но любовта с приятелство - никога!

titinkaa
01-24-2010, 15:24
Нз може би й кажи,но не е много добра идея,нз как ще те приеме,има вероятност да не сте най-добри приятели след товатя от колко време е с нейния приятел и обича ли го?

stefanov
01-24-2010, 15:39
aве кви са теа бф ;д;д;д;д; най добри приятели момиче и момче ;д аз момиче немога да възприема като приятел нз като вида момиче виждам секса в нея след тва всичко друго,така че е** я ако стане стане ако не момиче най добра приятелка не ти тряя човек особено като имаш чустваТ'ва е щото мислиш само с долната глава! :smt098

Ke6o
01-24-2010, 18:43
ми да п0мисля... ако на мен най-добрия ми приятел ми каже,че ме харесва.. аз ще се стресна и особено като си имам приятел..и ще помисля ,че той иска да ме скара с приятеля ми ,и че иска да избиррам между my BF и приятелят ми .. нз :( п0-добре изчакай п0не д0като скъсат :? :?

Мда... по-добре изчакай докъдто скъсат.

ScarletBite
01-24-2010, 19:31
Много ви благодаря за съветите :)
Чакай бе, не съм се изказала още!! :x :lol:

Никакви признания.
Думите само ни объркват, не разбрахте ли вече?Хващаш й ръката, гледаш я в очите, милваш косата й, постепенно скъсяваш дистанцията.Но това не става за ден.Дай й възможност да те пожелае!Заведи я на някое романтично място и пак не си позволявай повече от помилване.Нека гадае.Нека границата на приятелството се обърка в главата й.
И тогава, когато тялото й започне да ти изпраща сигнали, че те желае и като мъж, я целуни.Но съвсем леко, внимателно и невинно, за да не я стреснеш.Не настоявай за повече.Не пришпорвай нещата.Можеш дори да й се извиниш.На следващата среща се върни с крачка назад, но на по-следващата отново я целуни.

П.С. Ако има нещо, което ме побърква, това са скъпите мъжки парфюми.Когато един мъж ми ухае марково, не просто хубаво, съм в пъти по-склонна да го допусна по-близо до себе си.

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 19:59
Ако й кажеш е вероятно да си развалите приятелството .. ако не й кажеш си оставаш само със скритите надежди .. избирай ..

malkazlatna
01-24-2010, 21:03
ако сте истински приятели няма да си развалите приятелството! донякъде е нормално като си толкова близък с някои да се влюбиш в него ! аз също обичах моя най-добър фр, но никога не му го казах ! затова моя съвет е да опиташ,кажи и го, за да не се измъчваш всеки ден и за да не се чудиш какво е щяло да стане ! не се измъчвай всеки ден! опитай! може да те обича и тя-нищо не се знае!

Bixel
01-24-2010, 21:34
Напий я и й покажи любовта си

Flopper
01-24-2010, 21:41
С тея признания е малко кофти, можеш да си вкараш автогол така. По-добре да се държиш по-мило, някви жестове, да я хванеш през кръста небрежно, и ако реагира добре - окей, а ако те погледне все едно брат и я е хванал за задника - ясна е работата :lol: Освен това може да и намекваш, че ако беше на мястото на приятеля и, щеше да си супер щастлив и тн.
НО в никакъв случай не и казвай - "трябва да ти кажа нещо важно", "от много време имам чувства към тебе" и някви други такива неща. Аз като го чух това от супер добър приятел, бях като гръмната. Най-много да я уплашиш и даже да има шанс да стане нещо, тя ще се отдръпне. Айде успех, и не действай рязко :)

onestar
01-25-2010, 19:17
Приятелството може да завърше с любов. Но любовта с приятелство - никога!
Баш "никога" не е. :?

lipsvashh_mi
01-25-2010, 19:19
Изчакай докато скъсат и тогава (не веднага след като са скъсали, ест) и кажи така и така. Ако наистина те обича ще те разбере, а ако и тя чуства същото :grin:
мза,ако държи на момчето нищо няма да постигнеш освен мацката да се отдръпне..ако не енищо особено пробвай-не губиш от цялата история :)

shmurkam
01-25-2010, 20:17
Попитай я хипотетично за твоята ситуация, уж за някакъв твой приятел, да й чуеш мнението.

П.П.Аз лично не бих искала моят най-добър приятел да ми признае такова нещо, много би ми било неловко и тъжно, че не мога да му отвърна.

GabisiTa
01-25-2010, 20:20
Ако й кажеш, приятелството ви после няма да е същото.. Опитай се да гледаш на нея само като на приятелка, а си харесай друго момиче.. :)


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889
:P :)

BlueParadise
01-25-2010, 20:30
И аз веднъж бях в твоето положение...тръгнах да звъня по ГСМ да и казвам всичко... ГОСПОД ми подсказа да не го правя...бях и записал ГСМ грешно... и вече всичко отшумя и сме си супер фр.... НЕДЕЙ й казва нищо...

malkazlatna
01-26-2010, 12:49
:grin: :grin: :grin:

Tubarta
02-17-2010, 11:06
Ами.. Петйо нзз кво да ти кажа човек .. Направи така че тя да се осети че имаш чувства към нея! :? :( :) :D

LoVe3
02-17-2010, 11:46
Като бях по малка бях гадже с моя наи гобър приятел сега пак сме приятели но не като преди нещо е различно според мен ако наистина много я искаш кажи и но може и да я загубиш :)

sladurch0
02-18-2010, 13:58
азз ако бях бих и казалл...щом сте толкожа близки тя ште те разбере пробваи за да види6 резултатаа иии Успеех :) :)

TheVoiceFromMoon
02-19-2010, 08:23
Между мъж и жена не е възможно приятелство. Има страст, ненавист, обожание, любов, но не и приятелство ;).

BlueKnife
02-19-2010, 08:47
ше ти мине

sm0kee
02-22-2010, 17:15
Когато най-добрият ми приятел ми каза че е влюбен в мен .. първите няколко седмици бях стресната. Той го беше крил от мен една година, но аз неможех да го приема като нещо повече от приятел на който можех да споделя почти всичко. Стана така че пак сме си приятели, но не както преди . Можеш да поговориш с нея ,но нз какъф ще е резултата. :smt024

PROVOCATIVE
02-22-2010, 17:22
Съществува вероятност да загубиш приятелството й. Но ако наистина искаш да се получи м/у вас, й признай за чувствата си. Но след като се раздели с приятеля си. :)

PROVOCATIVE
02-22-2010, 17:24
Между мъж и жена не е възможно приятелство. Има страст, ненавист, обожание, любов, но не и приятелство ;).

Глупости!

justonegirlwithonehope
02-22-2010, 17:45
Няма смисъл, ще я загубиш като приятелка.Ако най-добрия ми приятел ми каже, че има чувства към мен ще се одръпна от него.Пак ще го обичам, но ще съм по-дистанцирана :)