PDA

View Full Version : Съвет



roadrunner
01-24-2010, 09:52
Трябва ми малко помощ относно един подарък( не за Свети Валентин просто малко подаръче :) )
Та.. решила съм да извадя 3-4 наши снимки на хартиен носител, но се чудя как ще е по-добре-да ги сложа в албум, или в отделни рамки? Ии мислите ли, че този подарък е подходящ? На какво ще се зарадвате повече-на подобен подарък или голяма плюшена играчка?

whatever5
01-24-2010, 10:02
Ами ако е за момче- зарежи тая плюшена играчка... Снимките са добра идея обаче, за да ти ги изкарат хубави и големи трябва да са с много добро качество. Ако не са- помоли във фотото да ти направят някакъв кулаж от няколко снимки , така че да стане нещо като картина (не много голяма) и вземи и рамка ;)

darsit0
01-24-2010, 11:11
Ами ако е за момче- зарежи тая плюшена играчка... Снимките са добра идея обаче, за да ти ги изкарат хубави и големи трябва да са с много добро качество. Ако не са- помоли във фотото да ти направят някакъв кулаж от няколко снимки , така че да стане нещо като картина (не много голяма) и вземи и рамка ;)

+1 :)

ivcheto0o
01-24-2010, 11:35
по добре албум,кото може да се допълва :) А и има едни такива дето отпред на корицата пак може да е с ваша снимка http://image.pazaruvaj.com/mid/42052917.foto-album-a4-pejzazh-225-x-305-mm.jpg - нещо подобно,но примерно не кръг а сърце и по хубав цвят :) И това с колажа е много добра идея :)

roadrunner
01-24-2010, 11:37
по добре албум,кото може да се допълва :) А и има едни такива дето отпред на корицата пак може да е с ваша снимка http://image.pazaruvaj.com/mid/42052917.foto-album-a4-pejzazh-225-x-305-mm.jpg - нещо подобно,но примерно не кръг а сърце и по хубав цвят :) И това с колажа е много добра идея :)

Мм идеята е хубава, но това ми се струва малко като сватбен албум, а пък още ни е много рано :D Иначе, снимките ми са с хубаво качество, мога да ги изкарам големи обаче незнам от къде ще намеря толкова големи рамки :(

Violenza
01-24-2010, 11:41
Плюшените играчки са банални. А за момче пък е абсурдно.
Хубав ваш портрет в красива рамка е чудесен подарък. Идеята с албума също е добра.

Violenza
01-24-2010, 11:42
по добре албум,кото може да се допълва :) А и има едни такива дето отпред на корицата пак може да е с ваша снимка http://image.pazaruvaj.com/mid/42052917.foto-album-a4-pejzazh-225-x-305-mm.jpg - нещо подобно,но примерно не кръг а сърце и по хубав цвят :) И това с колажа е много добра идея :)

Мм идеята е хубава, но това ми се струва малко като сватбен албум, а пък още ни е много рано :D Иначе, снимките ми са с хубаво качество, мога да ги изкарам големи обаче незнам от къде ще намеря толкова големи рамки :(
РамкИ е прекалено, по-добре само една. Опакована с голяма червена панделка.
Големи рамки има навсякъде, разгледай магазините за подаръци.

roadrunner
01-24-2010, 11:44
Violenza ще разгледам :) а някой знае ли г/д на какви цени вървят ? :-o

whatever5
01-24-2010, 11:55
по добре албум,кото може да се допълва :) А и има едни такива дето отпред на корицата пак може да е с ваша снимка http://image.pazaruvaj.com/mid/42052917.foto-album-a4-pejzazh-225-x-305-mm.jpg - нещо подобно,но примерно не кръг а сърце и по хубав цвят :) И това с колажа е много добра идея :)

Мм идеята е хубава, но това ми се струва малко като сватбен албум, а пък още ни е много рано :D Иначе, снимките ми са с хубаво качество, мога да ги изкарам големи обаче незнам от къде ще намеря толкова големи рамки :(


Ами няма да ги изкарваш някакви огромни ;) По-стандартен размер ще ги направиш- примерно макс 20 на 30 санта да е рамката- то във фототата има най-различни :) Аз скоро правих за една приятелка нещо подобно :)

на мен снимката (20 на 30) и рамката ми излязоха 11 лева- рамката беше 8, но имаше и на по-ниски цени :)

onestar
01-24-2010, 11:56
Рамката е най - доброто според мен. :)
Пък за цената... миналата година като ги разглеждах тук по - хубавките бяха от 10лв. нагоре. Но от голяма значение е какъв е размера, формата и тн...

Hilary_
01-24-2010, 12:03
Може да е албум, за да го допълва и около тях да напишеш разни неща .. или голяма рамка, която да побере няколко ваши снимки (нещо като колаж само, че в рамка) опакована с панделка .. и двата варианта са добри .. :-o

Колкото до плюшката .. момче е все пак .. не, че не може, но малко момчета харесват плюшки .. :D