PDA

View Full Version : Имам бяло течение-пречи ли да водя полов живот?



snejito00
01-24-2010, 12:03
doktore imam bqlo te4enie no ne mi se hodi na genikolog za6to me esram tova pre4eli ako pravq sex i moje li da se zabremenee i 6te spre li nqkogaa :S molq te odgoovri mi vazmojno nai barzo pls blagodarq ti predvaritelno i ako te4e bqlo te4enie tova normalno li e ili ne :S mn sam pritesnena

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
Следващата ти тема, ако е отново на латиница, ще бъде изтрита!
kalpazanka

kalpazanka
01-24-2010, 12:24
Може да се забременее, ако не правиш безопасен секс. Ако не се установи и лекува причината за бялото течение, никой не може да ти каже кога ще спре. Има вероятност да прехвърлиш причината за течението и на приятеля ти. Има вероятност нелекуваното бяло течение да доведе и до невъзможност за забременяване в по-късна възраст.

c0raline
01-24-2010, 15:47
Може да се забременее, ако не правиш безопасен секс. Ако не се установи и лекува причината за бялото течение, никой не може да ти каже кога ще спре. Има вероятност да прехвърлиш причината за течението и на приятеля ти. Има вероятност нелекуваното бяло течение да доведе и до невъзможност за забременяване в по-късна възраст.
права е. и аз имам бяло течение, но тfа не ми пречи да водя половия живот, напротив даже помага да се тика по-лесно. ако се възбуждаш и то много се появава тfа показва че иска да си го навреш

krem4et0
01-24-2010, 16:40
Вагиналното течение е безцветно и без миризма. Ако има отклонения от това - има проблем.
c0raline, не е лубрикант, а индикация за нещо нередно. Вместо да излагаш половата си система на риск, обърни се към гинеколог. Отнася се и за авторката.

MinimalisTka
01-25-2010, 13:50
чувала съм че бялото течение се появява от това че не се подмиваш :?

nyxu
01-26-2010, 17:32
Иди при гинеколог, няма нищо срамно ! :)

shmatka888
01-26-2010, 19:00
чувала съм че бялото течение се появява от това че не се подмиваш :?

Не е от това.Вече почти всяко момиче има такова течение, появява се най-често от някакво възпаление и не е сериозно, но може да има усложнения.Добре е да се отиде на гинеколог, първия път е малко гадно някой да те зяпа :D ама не е нищо особено, свиква се.Трябва да се разбере от кой вид е и да ти предпишат хапчета :)