PDA

View Full Version : косаа..



_mimi7y_
01-24-2010, 11:05
здравейте
ползвам черния лак за коса на Тафт .. изправям си косата ии сии слагам лак за да не хвърчи ноо нещо не ми действа май .. щото като изляза ии косата става ужасна и хвърчи навсякъде .. не е само от вятъра..
не мога да разбера аз ли не го ползвам както трябва .. или :neutral:

magicfairy
01-24-2010, 11:13
Може би трябва да слагаш повечко лак, знам ли, аз не мога и да те разбера баш, как така хвърчи, то и да искаш тя не може да е напълно неподвижна.

iwancho
01-24-2010, 11:17
Може би трябва да слагаш повечко лак, знам ли, аз не мога и да те разбера баш, как така хвърчи, то и да искаш тя не може да е напълно неподвижна.


предполагам има предвид,че като излезне навън и от вятъра косата и се разрошва? ;DD
то г/д и аз съм така (момче съм) ама като се изправя (косата ми е г/д правя ама мн ми се роши иначе) и пръскам малко лак отгоре,колкото да се "втвърди" поне малко ;д или като съм с шапка нито я изправям,нито лак... 8-)

tanchu
01-24-2010, 11:18
да не би да се наелектризира? Мойта като се наелектризира и направо полудявам :x слагам и малко балсам ии не хвърчи :)

iwancho
01-24-2010, 11:20
да не би да се наелектризира? Мойта като се наелектризира и направо полудявам :x слагам и малко балсам ии не хвърчи :)
+

към мимиту_
вярно слагай и балсам или нещо,ако ти е по права косата се наелектризирва бая (поне моята) например вчера като обикалях по магазините да си търся пуловер и в пробната като пробвах 4-5 и само като ги събличах косата ми ставаше... бомбок 8-)

magicfairy
01-24-2010, 11:24
Може би трябва да слагаш повечко лак, знам ли, аз не мога и да те разбера баш, как така хвърчи, то и да искаш тя не може да е напълно неподвижна.


предполагам има предвид,че като излезне навън и от вятъра косата и се разрошва? ;DD
то г/д и аз съм така (момче съм) ама като се изправя (косата ми е г/д правя ама мн ми се роши иначе) и пръскам малко лак отгоре,колкото да се "втвърди" поне малко ;д или като съм с шапка нито я изправям,нито лак... 8-)

Ееее няма две добри.. и мойта се разрошва. 8-)


Иначе и аз мразя да ми се наелектрезира косата аааа направо умирам. :D

_mimi7y_
01-24-2010, 11:40
нормално е че не ме разбрахте.не съм много добра в обесненията..имам предвид чее като си напрая някоя прическа и да стои. докато отида до дск да не се развали
примерно http://www.impulse.bg/Showmesomeluvwhore тая как си прави косата .. и обем да има .. и сиг не се разваля толкова бързо както мойта коса

magicfairy
01-24-2010, 11:44
Ами гледам че тя няма вафлички в корена, но ти можеш да си направиш и за да ти се задържа обема повече можеш или както е кичура пръскаш лак в корена и топираш или първо топираш кичура и после пръскаш лак и така на всеки кичур. Малко повече разправия е, ама издържа. После напръскай цялата коса като вече си готова. :)

MaLty
01-24-2010, 11:46
наелектризира се от пресата,мойта е същата,особено когато е изкъпана,изсушена и изправена,тогава едва се преборвам с нея 8-)

_mimi7y_
01-24-2010, 11:47
да не би да се наелектризира? Мойта като се наелектризира и направо полудявам :x слагам и малко балсам ии не хвърчи :)
+

към мимиту_
вярно слагай и балсам или нещо,ако ти е по права косата се наелектризирва бая (поне моята) например вчера като обикалях по магазините да си търся пуловер и в пробната като пробвах 4-5 и само като ги събличах косата ми ставаше... бомбок 8-)
косата ми доста се наелектрезирва .. какъв балсам да слагам

MaLty
01-24-2010, 11:51
Бтв,има и спрейове против наелектризиране,поинтерес вай се :)

tanchu
01-24-2010, 12:00
ами аз слагам балсама ,който ми върви с шампоана.Ползвам на Сънсилк за къдрава и чуплива коса ..като ми е готова косата слагам си в ръката малко балсам разтривам си ръцете и после слагам на косата

stelit0
01-24-2010, 12:33
да не би да се наелектризира? Мойта като се наелектризира и направо полудявам :x слагам и малко балсам ии не хвърчи :)точчно това щях да кажа

ameli
01-24-2010, 15:15
като се вчесваш си сложи малко лак или вода на гребена .. и си готова :)