PDA

View Full Version : кола маска Jankar



galu6a
01-24-2010, 13:38
преди малко си купих кола маска на Жанкар течна в една розовка кутийка :-D и пише да я нанеса по кожата ама та не е течна стои като смола четах в други теми ,че я разтапят в микровълновата ама как по точно и лентата пише ,че е за много кратна употреба ,но с нея ема една гланцирана лента като тия дето се опаковат цветятя :-D как по точно става

благодаря предварително

zoreto
01-24-2010, 13:48
Тяа лента гланцираната е голяям боклук.Използвай другата бялата.Може да си я размекнеш(маската) в съд с по топла вода,за микровълнова не съм пробвала
Има вероятност да не ти стигне лентата или поне на мен не ми стиха и си купувам обикновени марлички в пакетче и вършат чудесна работа. Затоплената коламаска мажеш със спатулката ,която е в кутията лепваш лентата отгоре,притискаш по посока на косъма (вдишаш) и дърпаш срешу растежа на косъма :) и готово
хубавото на тая кола маска е че се мие само с вода,а не като други дет само с нещо мазно се махат.След като си готова може да се намажеш с някво кремче и готово :)

galu6a
01-24-2010, 13:50
Тяа лента гланцираната е голяям боклук.Използвай другата бялата.Може да си я размекнеш(маската) в съд с по топла вода,за микровълнова не съм пробвала
Има вероятност да не ти стигне лентата или поне на мен не ми стиха и си купувам обикновени марлички в пакетче и вършат чудесна работа. Затоплената коламаска мажеш със спатулката ,която е в кутията лепваш лентата отгоре,притискаш по посока на косъма (вдишаш) и дърпаш срешу растежа на косъма :) и готово
хубавото на тая кола маска е че се мие само с вода,а не като други дет само с нещо мазно се махат.След като си готова може да се намажеш с някво кремче и готово :)

мерси мн ей сега ще пробав та да видим :-D

Neopitom3na
01-24-2010, 13:51
Тяа лента гланцираната е голяям боклук.Използвай другата бялата.Може да си я размекнеш(маската) в съд с по топла вода,за микровълнова не съм пробвала
Има вероятност да не ти стигне лентата или поне на мен не ми стиха и си купувам обикновени марлички в пакетче и вършат чудесна работа. Затоплената коламаска мажеш със спатулката ,която е в кутията лепваш лентата отгоре,притискаш по посока на косъма (вдишаш) и дърпаш срешу растежа на косъма :) и готово
хубавото на тая кола маска е че се мие само с вода,а не като други дет само с нещо мазно се махат.След като си готова може да се намажеш с някво кремче и готово :)
по- точно не може да бъде обяснено 8)

zoreto
01-24-2010, 13:57
после може да се похвалиш как си се справила,лично аз 1вия път нищо не направих особено ама нищо .човек се учи с практика :-D

KumchoValcho
01-24-2010, 13:58
zoreto го обясни перфектно.
Ама тая кола маска как ме изнервяааа. Не мога да се справям +_+

zoreto
01-24-2010, 14:10
zoreto го обясни перфектно.
Ама тая кола маска как ме изнервяааа. Не мога да се справям +_+

о аз както казах не се справих много добре 1 вия път и не съм се пробвала 2 ри път :Д

Shadowsogirl
01-24-2010, 15:17
Аз съм малко неграмотна в това отношение, та ако може малко разяснения по закупуването.. :oops: :oops:
Трябва да кажа, че искам кола маска на ленти ли? Или какво? Гореща, студена? Пълна излагация, ужасТ. :(

galu6a
01-24-2010, 15:32
Аз съм малко неграмотна в това отношение, та ако може малко разяснения по закупуването.. :oops: :oops:
Трябва да кажа, че искам кола маска на ленти ли? Или какво? Гореща, студена? Пълна излагация, ужасТ. :(

казваш топла кола маска на Жанкар и това е

пп стата мн ако е не боли :-D само малко играчка ама по-добре от епилатора

slynchoo
01-24-2010, 15:35
и аз искам да попитам..от козметичен магазин се купува тая кола маска налии? :-o

Shadowsogirl
01-24-2010, 15:39
Да, от козметичен магазин се купува.
А в микровълновата ли трябва да я стопля или?

Luscious_Heart
01-24-2010, 16:32
Да, от козметичен магазин се купува.
А в микровълновата ли трябва да я стопля или?
Еми както споменаха на водна баня - в съд с вода слагаш пластмасовото танкче (ако е в такова :D ) и така...

zoreto
01-24-2010, 16:44
Има я и в аптеките аз от там си взех моята :)

galu6a
01-24-2010, 16:59
или пък исипваш в някакъв съд малко то сместа и за малко секунди в микровълновата ,но аз утре ше пробвам :)

а да питам вий какви ленти си копувате за колата маска и колко струват :)

Shadowsogirl
01-24-2010, 17:03
или пък исипваш в някакъв съд малко то сместа и за малко секунди в микровълновата ,но аз утре ше пробвам :)

а да питам вий какви ленти си копувате за колата маска и колко струват :)
И аз това се интересувам.

xHARDCANDYx
01-24-2010, 17:05
Е то от нея има няколко вида мисля...
Но е по - хубава от Вийт !