PDA

View Full Version : въпрос към мъжката аудитория



orexovka
01-24-2010, 16:18
Такааа ... представете си, че сте супер якия пич, на когото ниоя мацка не отказва (може и да не ви се налага да си представяте :D ). Живеете си с убеждението, че всички момиченца/девойки/жени са лесни курви и не ви коства мнг усилия да имате, която ви се прииска 8) Обааче, попадате на мадама, която въпреки, че сте убеден колко ви иска и колко е лесна, за ваша изненада ви отрязва и ясно ви дава да разберете, че не е толкова евтина!
Каква е реакцията ви? Теглите и една майна и се връщата към лесните 8-) Или това ви мотивира да я имате на всяка цена, защото провала ви дразни!?!

Bixel
01-24-2010, 16:19
връщам се на лесното щот съм n00b

golqmumnik
01-24-2010, 16:46
Аз не съм як пич,а съм супер сдухан смотаняк,яздещ магаре,но ще отговоря.Не ми дреми,майна.Като ме не ще - да духа супата,майна. 8)

DaemonBoy
01-24-2010, 16:50
Ще се амбицирам да я сваля.

Tukanemanikoi
01-24-2010, 16:54
Такааа ... представете си, че сте супер якия пич, на когото ниоя мацка не отказва (може и да не ви се налага да си представяте :D ). Живеете си с убеждението, че всички момиченца/девойки/жени са лесни к**ви и не ви коства мнг усилия да имате, която ви се прииска 8) Обааче, попадате на мадама, която въпреки, че сте убеден колко ви иска и колко е лесна, за ваша изненада ви отрязва и ясно ви дава да разберете, че не е толкова евтина!
Каква е реакцията ви? Теглите и една майна и се връщата към лесните 8-) Или това ви мотивира да я имате на всяка цена, защото провала ви дразни!?!
Определено бих се амбицирал.

valko88
01-24-2010, 16:57
никоя, не би устояла...... има малко предложени пари :D :D :D

pwnage
01-24-2010, 17:04
Ми ше спра да си представям :)) хаха
Не,сериозно бих се върнал към лесните щото ше съм готин пич и тя е нямала да има право да ми се прави на възвишена. 8)

SkylineDrift
01-24-2010, 17:05
Ще се опитам пък като неиска-майната и.

056
01-24-2010, 18:14
Тегля и една майна и се връщам към лесните

mitkoOomelchO
01-24-2010, 18:24
Ами ако съм я харесал много ще направя всичко възможно 8)

BUBBLEGUM4o
01-24-2010, 18:26
Бавните неща накрая излизат най-хубави........ :)

мисля , че съм ясен..

AlokiNn
01-24-2010, 19:32
Щом ми е дала да разбера.. значи няма да се върне.. на сила хубост не става ! :)

Ke6o
01-24-2010, 19:35
Ще се амбицирам да я сваля, особено ако съм я харесал много.

iv4oiv
01-24-2010, 20:28
Говорим за идеалният свят или за реалният ?

По темата: От всички полово предавани болести най разпространената са парите.

"Вървежен, красив и готин" означава тъп, богат и нахакан. Поне в нашата реалност.

Ако сведем темата на автора до събития случващи се в чалготеката - тогава може да се генерализират нещата. Във всички други случаи (в които не става дума за безразборен секс с непознати) нещата опират до човешки взаимоотношения а те не се градят на секса и кой е по по най красив и т.н.

perfektencom
01-24-2010, 20:34
ами ,зависи.. ако наистина много искам да я прекарам продължавам да и казвам че нямя лесно да се откажа от нея .. :shock: :smt112

UltrasLife
01-24-2010, 20:50
Като не ме иска тя губи 8)

prettyboy
01-24-2010, 23:52
Зависи от момичето, за да продължа да се занимавам с нея трябва да е наистина мн. красива, а и да ме е отрязала, защото иска да покаже , че не е лесна и че иска повече внимание, ако е заради това че не я кефя, мн. ясно че няма да се занимавам с нея и ще отида при по-лесната.

AceXe
01-25-2010, 06:57
Зависи от момичето, за да продължа да се занимавам с нея трябва да е наистина мн. красива, а и да ме е отрязала, защото иска да покаже , че не е лесна и че иска повече внимание, ако е заради това че не я кефя, мн. ясно че няма да се занимавам с нея и ще отида при по-лесната.

Теб само красотата ли те привлича?!

iLovePussyJuice
01-25-2010, 10:52
Обичам предизвикателствата... :)
Лесните не са интересни плюс това.

johnnybravo
01-25-2010, 11:35
Ест. че ще се мотивирам и, ще се опитам да я сваля на всякаква цена !

playboyche
01-25-2010, 14:35
колкото непостижима е една жена толкова по голяма е тръпката но зависи ако тази жена иска да я сваля защото ако тя не иска никога няма да ми се даде но ако иска но просто иска да ме държи на тръни ще продължавам но нали ако е жена добра в "забиването"на мъже тя знае кога да свали летвата а ако не иска ще ида при лесничките 8-осмокласнички 8)

orexovka
01-25-2010, 18:32
Върнахте ми надеждата :P ... не че имам нещо против по-разкрепостените момичета :) всичко е въпрос на нагласа, но искам да означавам нещо за конкретния човек в конкретния случай :)

pe6osa
01-27-2010, 17:24
Такааа ... представете си, че сте супер якия пич, на когото ниоя мацка не отказва (може и да не ви се налага да си представяте :D ). Живеете си с убеждението, че всички момиченца/девойки/жени са лесни к**ви и не ви коства мнг усилия да имате, която ви се прииска 8) Обааче, попадате на мадама, която въпреки, че сте убеден колко ви иска и колко е лесна, за ваша изненада ви отрязва и ясно ви дава да разберете, че не е толкова евтина!
Каква е реакцията ви? Теглите и една майна и се връщата към лесните 8-) Или това ви мотивира да я имате на всяка цена, защото провала ви дразни!?!

Тва с дразненето е тъпа женска реакция нас ни болят уъовете кат ни резнат