PDA

View Full Version : Дявол



Cheese
01-24-2010, 17:10
Здравейте! може да звучи смешно , но повярвайте ми - НЕ е ! Така...Да започнем..Като бях на 4-6 години почнах да гледах филми - УЖАСИ :shock: като : Последен изход 3 , SAW 1 , SAW 2 , SAW 3 и такива... После брат ми като бяхме малки се ровеше в нета а аз бях при майка ми и след 2 минути почна да крЕщи и отидох да видя кво става (той е по-голям) и ми каза :

- Я ела да ти покажа една игра...

както всички глупави 4-годишни пишлемета се съгласих и познайте играта кво беше - минаваш по един лабиринт и след като стигнеш до 3-то ниво ти излиза един дявол и почна да врещи...почнах да крещя...(още се чуда как не припаднах :( ) ... и после да ме бъзикат постоянно ми го пускаха. И така се побърках до сега. Вече си мисля че е вкъщи, някой път по мое въображение го виждам пред мен , на сън сънувам че ми говори... Кажете , казах на майка ми (доста често се случва) и сега ми каза :

- Е,това е лудост !

Аз миналата година ходих на психолог към 2-3 месеца и се оправих (уж..) и след месец пак се случи тва и до сега е пок така... :booooomb: Та, въпроса ми е ... Луда ли съм и как да се оправи това нещо ( с хипноза или кажете нещо ) :o

ПС. Моля без тъпи коментари темата е абсолютно сериозна и вече се побърквам ( а и да добавя нещо - някой път ппочва да ме боде към лявата гърда ( малко по-надолу) и се чудя и това от какво е - от стреса ?! И да добавя за тоя проблем относно бодежите преди пих хапчета 3 месеца ... сега пия едни за нормализиране на организма - НО пак да питам - ОТ СТРЕСА ЛИ Е ТАКА - ВЕЧЕ СЕ ПОБЪРКВАААААМ ! :( )

VerryBerry
01-24-2010, 17:38
мм темата не ми звучи много сериозна..ама ..опитай с психолог??

Cheese
01-24-2010, 17:54
мм темата не ми звучи много сериозна..ама ..опитай с психолог?? Сериозна е. Ходила съм миналата година 1-2 месеца на психолог. 1 месец резултат и пак се завърнаха старите резултати :(

justunique
01-24-2010, 18:02
...

Cheese
01-24-2010, 18:10
Ходих миналата година 1-2 месеца ама пак нищо :( Та, знам че не е истинско, но все пак тва ми е от повече от 2 години в главата и вече си представете че и на сън сънувам че ми говори и понякой път по въображение си го виждам пред мен (става неочаквано :? )

Kopu
01-24-2010, 19:16
Човек ти май много ни ибаваш!

Cheese
01-25-2010, 04:48
Човек ти май много ни ибаваш!

ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА И АЙДЕ НЕ СЕ МЪЧИ ДА СИ ТРУПАШ КОМЕНТАРИ :x

stefanov
01-25-2010, 08:53
Играта е Scare MAZE!.. Адската! :lol: :lol: По принцип, всеки който дойде на гости си тръгва опулен, тъй че не се очудвам! :razz: :razz:

ЕДИТ: За да не кажат 'спам', бих ти препоръчал да го изиграеш още няколко пъти. Т'ва не е майтап. Според мене ще се отегчиш по някое време и ще ти и безразлично. Пробвай!:razz:

cherrygloss
01-25-2010, 10:57
Точно така!Научи се да преодоляваш страха си .Изиграй играта няколко пъти и като ти се появи го гледай и му се хили и си мисли, че това е просто човек в маска или картинка и е пълна измислица! :)

stefanov
01-25-2010, 11:26
Точно така!Научи се да преодоляваш страха си .Изиграй играта няколко пъти и като ти се появи го гледай и му се хили и си мисли, че това е просто човек в маска или картинка и е пълна измислица! :) :mrgreen:

Cheese
01-25-2010, 11:50
E, мерси за хубавите коментари ама ако го играя още ще зема да се насера :lol: Знам, че тва е от фотошоп правено, ама нещо отвътре ме спира пак да я играя тая игра :lol: То попринцип са измислили няколко версии на тва "зверило" ама най-ме бъзе от тва дето фона му е червен :-#

stefanov
01-25-2010, 11:59
E, мерси за хубавите коментари ама ако го играя още ще зема да се насера :lol: Знам, че тва е от фотошоп правено, ама нещо отвътре ме спира пак да я играя тая игра :lol: То попринцип са измислили няколко версии на тва "зверило" ама най-ме бъзе от тва дето фона му е червен :-#http://vbox7.com/play:642d99df
http://vbox7.com/play:642d99df
http://vbox7.com/play:d4b9f7af

Погледни ги тия двечките в третия клип как се забавляват. Погледни го от забавната му страна! :lol: :lol:

Cheese
01-25-2010, 12:07
http://prikachi.com/files/196987a.gif :razz: 2-рия клип го знам :lol:

Едит : В смисъл ме бъзе аз да го играя ама като го гледам на видео или картинки се хиля :lol:

MichellePhan
01-25-2010, 13:01
Какво ти говори на сън ако не е тайна 8-)

LuxurySk0B
01-25-2010, 14:08
Тва ако е истина значи е мн яко

Cheese
01-25-2010, 17:44
Ми в смисъл сънувам че съм в блока на братовчед ми и изведнъж чувам "ти си заключена,ще останеш тук..." и такива :(

teenems
01-25-2010, 18:02
Е ,много смешно ,хаха .
Аве вие сте ебати тъпунгерите.
Много смешно ,ебати спеклите ..


Виж ,то тва наистина звучо нереално ,но няма нищо смешно.
Даже е крайно неприятно .
Просто нищо не ми идва на ума ,освен пак да ходиш на психолог.
Пък много добре знаеш ( предполагам) ,че такива неща не съществуват ..
И аз от малка гледам всякакви гадорий и тем подобни ..
Ама просто може би самата ти психика е по-слаба :?

natity91
01-25-2010, 20:05
оффф ами то не случайно се казва , че тези филми не са за малки деца !!! Направо ти е увредена психиката с тия пумии. Да не говорим за този дявол..
Трябва да си внушиш, че няма от какво да те е страх. Върви да ти леят куршим против уплахата. Може и малко молитви да ти почетат...
успех

stefanov
01-26-2010, 06:54
Тва ако е истина значи е мн якоСупер ме кефиш как се опитваш да използваш ограничения си от Анаполони мозък. Страшен си! :lol: :lol:

darsit0
01-26-2010, 12:12
гледай "the secret" (споко, не е страшен) сигурна съм че като го гледаш 1-2 пъти ще можеш да си помогнеш сам/а :)

а и както някой каза може да ти леят куршум. на мен ми помогна. и аз бях уплашена от такива филми (е, не чак колкото теб) обаче ся най-редовно си гледам ужаси 8)

Cheese
01-26-2010, 16:36
Охх не ми напомняй за The Secrets :D Майка ми има филм и книга 8-)

filmimilmi
01-26-2010, 17:13
Следващия път когато играеш играта вдишай дълбоко и задръж въздуха си до кулминацията, после издишай рязко и така повтари упражнението още няколко пъти. Просто предложение, важното е да повярваш, че ще подейства. 8-)

natity91
01-26-2010, 20:10
Може да му теглиш една на тоя дявол следващия път като го сънуваш. :-D

Mitkoni
01-28-2010, 10:21
Аз като малък гледах "Заразно зло" и после не можах да спя цяла нощ се потих,а сега като си спомня за тази случка се хиля здравата :lol: Спокойно всичко минава с времето ;) даже сега "Резидънт ивъл" ми е в списъка с любими филми като го гледам му се кефя максимално!!

karakonjul
01-29-2010, 09:29
Отидох във Vbox7.com писах "maze" отидох на клипчето "как да хакнем "MAZE" и видях онова нещо мисля че не страшно.Виждал съм и други страшни работи и ме е било страх(понякога не съм можел да заспя),но рано или късно съм си ги избивал от главата.Твоят случай е друг!Мисля че наистина трябва да пуснеш играта пак!