PDA

View Full Version : Развален цип



cherrygloss
01-24-2010, 18:45
Днес си обувам аз ботушите и тръгвам, обаче посредата ципа им се раздели.И сега двете чсти са разделени, на ботушите не е като на анурак да може да се разделят.Търсих обущар, но днес всички са затворени, а за утре нямам с какво да изляза в снега, освен едни други изкуствени ботуши , които не топлят.Ето и снимки:
http://prikachi.com/files/1310889M.jpg
http://prikachi.com/files/1310899k.jpg
Знам , че не сте обущари, обаче докато утре ги заведа на обущар, докато ги направи трябва да мръзна 1 седмица, а нови няма да си взема защото тези струваха 150лв.(а се оказват калпави :? )Пробвах да ги закопчея отгоре ,но не става.
Някой има ли идеи?

onestar
01-24-2010, 18:55
Докарай самия цип до най - горната част на ботуша и се опитай да вкараш другата половина. Друг начин не виждам :( . Преди време абсолютно същото се случи и с моите, мъчих ги, мъчих ги, накрая се изнервих и ги хвърлих... :o

cherrygloss
01-24-2010, 18:57
Да сега това се мъча, но не става :? Ще ги водя на обущар май май.Мерси все пак.Други мнения? :(

plmn
01-24-2010, 18:59
Обувай дебели чорапи/шушони/терлици, после другите ботуши ;д
Ще издържиш до обущаря.
А защо не си хванеш 1 такси? Или не те закара приятел? Хем можеш да обиколиш ако не намериш обущар веднага.

cherrygloss
01-24-2010, 19:02
Ама проблема не ми е да ида до обущаря.Нали цяла седмица(докато ги оправят) трябва да ходя с онези мошамени ботуши :lol: .Ама май няма сама да мога да си го направя и ще трябва да се примиря :( Някой друг :)

miminia
01-24-2010, 19:19
ти откое село си ,че цяла седмица .. при нашия макс един ден :lol:

cherrygloss
01-24-2010, 19:33
ти откое село си ,че цяла седмица .. при нашия макс един ден :lol:
Точно защото не съм от село имат много работа обущарите :razz: .

Kampfbereit
01-24-2010, 19:35
^
^малееее,ацкия майтап откърти! КЖЛТ!
хич не си зле, бе.изобщо. и ти е забавно

---

чериглос, проай с дебелите чорапи утре, тия строшляци обущарят не мое да ги оправи, щото все пак тва е цип, а не отлепена подметка или скъсана сгъвка

miminia
01-24-2010, 19:43
аз пък мога да ти кажа,че тоя обущар
оправя почти цел квартал
мн добре си върши работата
и пак няма да ти закъснее никога ;)

cherrygloss
01-24-2010, 19:47
^
^малееее,ацкия майтап откърти! КЖЛТ!
хич не си зле, бе.изобщо. и ти е забавно

---

чериглос, проай с дебелите чорапи утре, тия строшляци обущарят не мое да ги оправи, щото все пак тва е цип, а не отлепена подметка или скъсана сгъвка
:razz: :razz: :razz: Плачех от смях като четох ..
То да не си откачен/а?Толкова пари изръсих..строшляци вика :razz:

Kampfbereit
01-24-2010, 20:04
мда, наистина колкото по-тъпа путка е един човек, на толкова по-не-смешни неща се смее...

нека ся мисълта, че си дала 150 лева за нищо, те топли. ебасиму
ти с добро - то ти се зъби.. е не

cherrygloss
01-24-2010, 20:16
мда, наистина колкото по-тъпа п***а е един човек, на толкова по-не-смешни неща се смее...

нека ся мисълта, че си дала 150 лева за нищо, те топли. ебасиму
ти с добро - то ти се зъби.. е не
Защо да е за нищо?Те са си много хубави ботушите, просто ципа се развали.Айде сега да се обиждаме?Стана ми смешно и .. :x

Ще ида на обущар.Според мен темата приключи.Ключ!