PDA

View Full Version : Подобни филми



Miley
01-24-2010, 18:59
Hora kajete nqkoi film podoben na Profesiq jigoly i na Greta
Blagodarq predvaritelno :)


Моля, пиши на кирилица!
Raybeez

kuklichka_bg
01-24-2010, 19:31
какво ти хареса във Greta?
:-o

SuNsHiNe6
01-24-2010, 19:33
какво ти хареса във Greta?
:-o

и аз това щях да питам :-o гледах филма и никакво впечатление не ми направи :?

ScarletBite
01-24-2010, 19:45
Зависи какво ти е харесало в "Spread". :)
Ако отношението любов-манипулация ти е направило впечатление, игрите с чувствата на другите и намирането на "майстора", то тогава горещо препоръчвам "Cruel Intentions", особено първата част е невероятна.
Също може да гледаш и по-старата екранизация на книгата, по която е направен CI, "Dangerous Liasions" е заглавието, макар лично аз да не бях очарована. :)

roshlichka
01-24-2010, 20:59
За да не правя подобна тема искам да попитам за филм подобен на Предизвестена смърт.. моля ви много искам да гледам нещо подобно :D

ScarletBite
01-24-2010, 21:02
За да не правя подобна тема искам да попитам за филм подобен на Предизвестена смърт.. моля ви много искам да гледам нещо подобно :D
Няма касетки и е с много различен замисъл, но пак има дете-демонче и мисля, че ще ти хареса... :)
"The Omen"

SoStarstruck
01-24-2010, 21:14
Зависи какво ти е харесало в "Spread". :)
Ако отношението любов-манипулация ти е направило впечатление, игрите с чувствата на другите и намирането на "майстора", то тогава горещо препоръчвам "Cruel Intentions", особено първата част е невероятна.
Също може да гледаш и по-старата екранизация на книгата, по която е направен CI, "Dangerous Liasions" е заглавието, макар лично аз да не бях очарована. :)На мен пък Dangerous Liasions ми хареса много повече от американската версия,това е истинската класика. :wink:

Miley
01-25-2010, 16:11
eM V GRETA ME KEFI SAMATA geroinq smisul kak ospqva da se otkaje ot samoybiistvoto si i da produlji napred :) a profesiq jigylo si me kefi izob6o i za tva pitah blagodarq na tezi koito mi dadoha idea za film SLADYRI :-)