PDA

View Full Version : Обяснение в любов



NaGaStYlE
01-24-2010, 19:15
Погледнах за подобна тема и невидях нито една в нашия форум.Слабата страна на сички е в обяснението за любов.Хайде сички да сложиме тука какви обяснения в любов сме измисляли .... мойта преди малко ми викам "искам да ми се обясниш в любов" ... остана очарована,самоче ми е забранено да поствам текста където и да е. ха да ви видя сега :D :grin: 8-)

SoStarstruck
01-24-2010, 19:46
Повечето изполват някакви заучени клишета,особено когато се пишат sms-и.. :? Моят веднъж ме събуди с един смс "Мило мое,отвори очички,протегни ръчички..." и направо щях да гооо :o 8-) Много мраза такива споменчета,само някои ми харесват. Например има едно: "Ако разпъсна зведите от стъпките по които те търси сърцето ми ще създам нова Вселена, в която ти ще си слънцето!" ..За други не мога да се сетя в момента,все клишета,както казах.. :)

ScarletBite
01-24-2010, 19:50
"искам да ми се обясниш в любов"
Приятелката ти е доста... странна :lol:

BlueFace
01-24-2010, 19:52
"искам да ми се обясниш в любов"
Приятелката ти е доста... странна :lol:

Определено, то това нещо не става така от нищото .Трябва да го почувстваш и да го кажеш с желание .Ако е изпросено нищо не означава 8-) :lol: :lol: (Авторе не говоря за вашия случай да не вземеш да се засегнеш :lol: :)

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 19:53
Зависи как се държи по принцип с мен.Например,моя сладур,изобщо не ми се обяснява.В смисъл,прави го,само и единствено,когато почувства,че трябва да го направи.По този начин мен ме радват и най-малките неща.Преди ми изпрати смс "Здрасти,беб.. обичам те." и това ми беше напълно достатъчно за да полетя.
Клишетата са повече от глупави,най-хубаво е,когато всичко идва право от сърцето.

xoxi
01-24-2010, 20:30
И аз мразя клишетата. Само, като си помисля, че същото нещо сигурно е казвано и на още стотици момичета и ми минава кефа.
Иначе веднъж толкова се радвах на думите "да, ще направя това, щом е за теб" .. Просто ги каза толкова спонтанно и то точно в подходящия момент. 8-)

Bixel
01-24-2010, 20:45
Бих дал xbox-a си за теб <3

Scepticism
01-24-2010, 21:45
бяхме се разделили преди 2 мин. някъде и получавам смс "обичам те"
не е точно любовно обяснение.. ноо беше неочаквано и адски мило. :)

NaGaStYlE
01-25-2010, 03:20
неговоря за кашета , говоря за тексчета които са излезли от болните ни мозъци ... само аз ли се правя на поет ?
:( :?

NaGaStYlE
01-25-2010, 03:25
неговоря за кашета , говоря за тексчета които са излезли от болните ни мозъци ... само аз ли се правя на поет ?
:( :?

miss_asi
01-25-2010, 05:05
Ако наистина имаш поне някакъви чувства към нея,то ще ти дойде отвътре.Във всеки от нас се крие поет. :wink:

3oPuTy
01-25-2010, 06:37
неговоря за кашета , говоря за тексчета които са излезли от болните ни мозъци ... само аз ли се правя на поет ?
:( :?
Ааа и моя лигльо като го хване музата ми праща по някой друг подобен СМС,съчинен от него :)
По принцип много мразя тия лигавщини,но от неговите направо ми се насълзяват очите от кеф :-) А и винаги,когато реши да ми прати подобен СМС е след като съм му казала,че си лягам :) Даже се е случвало да ме събуди с СМС и като го прочета ми става толкова приятно,че чак място не мога да си намеря :oops: :-)

soul1199
01-25-2010, 11:11
И аз мразя клишетата. Само, като си помисля, че същото нещо сигурно е казвано и на още стотици момичета и ми минава кефа.
мхм

sexa_na_kompleksa
01-25-2010, 12:03
Не е ли някакси нагло да поискаш от половинката ти да ти се "обясни в любов"?! Не се ли правят тези неща от желание и чувства?!
Пък и какво разбираш под "обяснение в любов"?
Аз се радвам на малките неща. Получавала съм два смс-а мисля, в които пише само "Обичам те!", но на мен ми беше напълно достатъчно.

Shely
01-25-2010, 12:35
Бих дал xbox-a си за теб <3
:shock: ти луд ли си бе? Ще си дадеш xbox-a за нея :shock:

stefanov
01-25-2010, 13:11
Скъпа, ти си незаменима!..Изключае Нинтендо Уии! :lol: :lol:

nymphadora
01-25-2010, 13:35
Ако наистина имаш поне някакъви чувства към нея,то ще ти дойде отвътре.Във всеки от нас се крие поет. :wink:

определено :P