PDA

View Full Version : Какво иска да направи ?



yozii
01-24-2010, 19:58
Такаа .. с това момче се запознахме някъде преди 2 -3 седмици.Просто се видяхме на улицата,той беше с мои приятели и впоследствие искал скайпа ми от един от тези приятели и така се запознахме по скайп,всяка вечер си чатехме .. и преди няколко дена един негов също и мой приятел ми каза че той много ме е харесвал и т.н. .. всъщност аз го харесах още щом го видях.. даже кака му ме е познавала,с нея учим в едно даскало с него-не .. и той днеска поиска да му пратя една снимка и после каза че съм имала много хубаво тяло и аз казах че изобщо не се харесвам и той каза `аз те харесвам не ти ли стига ` и после сложи на профила снимка на едно момичи като го попитах ми каза че му е гадже :shock: .. тръгнала с нея просто ей така и такива глупости .. и после като говорихме с приятелите му те казаха че той им казал че не ходят и че той харесва менн .. ии аз се чудя сега изведнъж откъде се появи това нещо .. според вас каво иска да направии .. :-o ?

BlueFace
01-24-2010, 20:03
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

BoXxYbabee98
01-24-2010, 20:04
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

Заради теб едно момче остана на сухо.Доволен ли си :D :D

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 20:10
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

Именно.Ако не е това,значи просто иска да ревнуваш.

BlueFace
01-24-2010, 20:17
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

Именно.Ако не е това,значи просто иска да ревнуваш.

Или иска да те изчука ,което на мен ми се струва по възможното 8-) :lol:

П.П.Базирам се на коментара за хубавото тяло ,което показва от кое си взема първите впечатления.Не мога да съм 100% сигурен все пак,може и да греша

BoXxYbabee98 да , разкайвам се за постъпката си ,но вече няма връщане назад :( :( 8-) :lol:

yozii
01-24-2010, 20:18
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

оф не знам .. приятелят му каза че те не ходят .. и като го питах защо тогава е сложил нейна снимка той каза незнам .. а друг негов приятел също ми каза така .. може би просто иска да ревнувам ..

UltrasLife
01-24-2010, 20:55
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

може би просто иска да ревнувам

malkazlatna
01-24-2010, 20:55
а той знае ли че и ти го харесваш? ако знае може да иска да ревнунаш..може да ходи с това момиче а всъщност да харесва тебе...а може да си ходи с нея и да е женкар и да иска да се забива и с тебе... и относно коментара, че сигурно си падаш по курвари е мн силно казано а и човек не избира в кого да се влюби ! :-) :-) :-)

Scepticism
01-24-2010, 21:03
иска да те наебе ..

извода идва от:
1. коментира единствено тялото
2. ако те харесваше нямаше да ходи с еди-си-коя даже и за да те накара да ревнуваш.. ако тва му е целта има далеч по-лесни начини.

balon4eeeee
01-24-2010, 21:05
ха ебати тъпанарите :razz: :razz: Тука в тоя раздел нямате равни

UltrasLife
01-24-2010, 21:14
ха ебати тъпанарите :razz: :razz: Тука в тоя раздел нямате равни

А да те питам теб ти много ли си остър/а ? Ако си забии се в земята или си го забий в гъза :grin:

SmilezZz
01-25-2010, 10:27
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

оф не знам .. приятелят му каза че те не ходят .. и като го питах защо тогава е сложил нейна снимка той каза незнам .. а друг негов приятел също ми каза така .. може би просто иска да ревнувам ..

Може и да е така..Или пък просто иска да спи с теб /причина - коментира само тялото ти/..
Пък може би просто иска да го ревнуваш..Най-добре е да "накараш" някой негов близък приятел,да разбере дали ходи с момичето на снимката или не..НЕ знам.. 8) 8)

Stan4o123
01-25-2010, 10:42
И кво,само за тялото ти става дума,не му ли харесват очите ти,устата ти,бла-бла...Ебати нетактичните охлюви...Както казаха по-горе - иска тялото ти,или просто е малоумен и не умее да прави комплименти...

soul1199
01-25-2010, 11:25
ми единия варянт е да е исакл да те накара да ревнуваш или поне да се издадеш дали го харесваш,а другия е да иска просто да те .. :)

sexa_na_kompleksa
01-25-2010, 11:41
Според мен, въпросното момче постъпва доста глупаво. Най-вероятно иска само да те накара да ревнуваш. Аз, лично, не бих се занимавала с такова момче - не знае какво иска, нито как да го постигне. Действията му се необмислени и показват незрялост.

malkazlatna
01-25-2010, 12:53
абе ей! какво обвинявате момчето,че и коментира тялото? тя е казала,че не се го харесва а той е потвърдил обратното! нормално едно момче да гледа тялото на момичето...кое момче не се заглежда в крака, тяло и задни части... :? :? :?

nymphadora
01-25-2010, 13:32
Соред мен той за да тръгне с момиче "просто ей така" значи е много долен тип.Ти ако си падаш по такива курвари -твой проблем ;)

Именно.Ако не е това,значи просто иска да ревнуваш.


+ но мнооо тъп начин е избрал