PDA

View Full Version : Като заговорихме за к*рви и свестни...



ScarletBite
01-24-2010, 21:07
аз пък търся такова момиче, но нещо не намирам...иска ми се да намеря някоя сладка, която да не е к***а...повечето хубави момичета станаха такива...а колкото до момчетата...мога да твърдя че има такива, именно защото съм един от тях...не искам да си хвана някоя...да си я харесам супер много и да скъсаме след 2 седмици щот на нея и е омръзнало да е с един и същ...мога да обичам истински, но не намирам момиче което заслужава това
Опиши, моля те, как разбираш, че дадено момиче е курва и не заслужава възвишената ти истинска любов, че ми е интересно. :) И бъди така любезен да обясниш на детското ми мозъче как едно свястно момиче би могло да ти покаже, че е такова?

Така, така.Зададох тези въпроси на един от потребителите (още не ми е отговорил, бтв :( ), но ми е интересно какво мислят и останалите представители на силния пол.
Къде лежи тънката граница между разкрепостено момиче и курва и въз основа на какво ги различавате?Случвало ли ви се е да бъркате в преценката си?
За "свестните" въпросът е ясен - какви са им "отличителните белези"?Също така, не остават ли в сянка?
Вие сте, момчета! :wink:

BlueFace
01-24-2010, 21:13
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)

Zarity
01-24-2010, 21:30
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
По тези критерий повече от половината момичета са курви.Включително и аз.Ами добре,не се чуствам особено засегната,харесвам се ако ще й курва да съм.Ако искате само "свесни" момичета-късмет. :)

BlueFace
01-24-2010, 21:33
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
По тези критерий повече от половината момичета са к**ви.Включително и аз.Ами добре,не се чуствам особено засегната,харесвам се ако ще й к***а да съм.Ако искате само "свесни" момичета-късмет. :)

Аз съм си намерил такова момиче ;) Просто отговарях на въпроса на авторката :) Нищо лично ;)


П.П. И не съм казал ,че момичетата които не отговарят на тези критерии за мен за курви , просто не са свестни :)

Zarity
01-24-2010, 21:35
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
По тези критерий повече от половината момичета са к**ви.Включително и аз.Ами добре,не се чуствам особено засегната,харесвам се ако ще й к***а да съм.Ако искате само "свесни" момичета-късмет. :)

Аз съм си намерил такова момиче ;) Просто отговарях на въпроса на авторката :) Нищо лично ;)


П.П. И не съм казал ,че момичетата които не отговарят на тези критерии за мен за к**ви , просто не са свестни :)
А,то ми е ясно че съм далеч от свясното :D
Тъй де,радвам се,че си го намерил :)

BlueFace
01-24-2010, 21:36
Мерси :) Викам да спрем да спамиме в темата 8-) :lol:

mitkoOomelchO
01-24-2010, 21:37
Да бъркал съм във преценката си за момиче... но сега съм намерил точния човк :grin: :grin: :grin: :grin: :-)

Bixel
01-24-2010, 21:41
Хмм ако свестните ги "ринехме с лопата" , нямаше да бъдат толкова търсени/предпочитани от момчетата... Курвите ги има много и затова не са толкоз интересни =Р

fireball121
01-24-2010, 21:44
аз пък търся такова момиче, но нещо не намирам...иска ми се да намеря някоя сладка, която да не е к***а...повечето хубави момичета станаха такива...а колкото до момчетата...мога да твърдя че има такива, именно защото съм един от тях...не искам да си хвана някоя...да си я харесам супер много и да скъсаме след 2 седмици щот на нея и е омръзнало да е с един и същ...мога да обичам истински, но не намирам момиче което заслужава това
Опиши, моля те, как разбираш, че дадено момиче е к***а и не заслужава възвишената ти истинска любов, че ми е интересно. :) И бъди така любезен да обясниш на детското ми мозъче как едно свястно момиче би могло да ти покаже, че е такова?

Така, така.Зададох тези въпроси на един от потребителите (още не ми е отговорил, бтв :( ), но ми е интересно какво мислят и останалите представители на силния пол.
Къде лежи тънката граница между разкрепостено момиче и к***а и въз основа на какво ги различавате?Случвало ли ви се е да бъркате в преценката си?
За "свестните" въпросът е ясен - какви са им "отличителните белези"?Също така, не остават ли в сянка?
Вие сте, момчета! :wink:
ето отговорчето ми и в тази тема:
1.разбирам го от държанието на даденото момиче...мога да ти кажа че почти всяка хубава на която попадам (и я харесам) се оказва че са я минали половината София...и кажи ми за кво да държа на някоя която ще ми изневери или ще ме заебе на 1вия месец, щот съм и омръзнал
2.едно свестно момиче може да ми покаже че е такова, като се държи зряло...не лъже....не сменява момчетата през ден и уважава момчето до себе си
3.извинявам се че се изразих така...сигурен съм че има много печени момичета, но просто не съм попаднал на такава, за жалост ;]

ScionOfStorm
01-24-2010, 21:51
Пушенето не дефинира едно момиче като 'кофти' такова.

Свестните момичета знаят границата на женствеността си и не я преекспонират, но и не я забравят. Имат си изградени ценности и нито масата, нито някаква външна намеса ще ги разклати /особено много/. Уважават близките си хора и интимния си партньор, но и очакват същото от него - съвсем нормална реакция. Бла-бла, не ми се пише повече.

Между разкрепостено момиче и курва има принципна разлика, ама като че ли в нашето общество имаме примери на сливане и невъзможност да се отличи едно от другото. Поне аз така ги виждам нещата...Разкрепостеното момиче въпреки държанието си държи на честта и на самата себе си, мнооого по-безкомпромисна от курвата е. Просто защото курвата има само тяло, което може да предложи.

Най-тъжното е като свестни момичета започнат да се изживяват като курви, защото са особен хибрид (:

И уви съм бъркал в преценката си. Кофти е, но донякъде помъдряваш от това и се научаваш как по-точно да определяш хората.

BlueFace
01-24-2010, 21:56
Така е ,пушенето не определя хората ,но просто аз имам непоносимост към цигари и може би за това е в критериите ми(също така не виждам смисъл в даването на пари ,за да се тровиш ) :) Не поставям всички момичета под общ знаменател и не казвам ,че всяко момиче ,за да е свестно, трябва да отговаря на абсолютно всички критерии :) Просто повечето неща са до характера , там са съществените разлики между всичките типажи :)

fc
01-24-2010, 21:57
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че курвите не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...

fenastz
01-25-2010, 16:03
Ето ти го, нахвърляно набързо - какво иска момчето от момичето.

Свестно момиче - кратък наръчник

Стил и външен вид
Да е готина, слаба, да става за хвалба прет френдовете.
Да има секси снимки в разни сайтове, за да може да се надува пред френдовете.

Запознанство
Да дойде и сама да го заговори - критичен момент 1.

Отношения
Да търпи глупостите му.
Да отговаря като й пише по Скайп.
Да е мила.

Задълбочаване на отношенията
Сама да го покани на среща (да го извади от дупката му).
Сама да избере място за среща.
Когато стане време, сама да се пресегне и да го целуне. - Критичен момент 2

Връзка
Да му отнема колкото се може по-малко време.
Да не го кара да излизат.
Секс.

Раздяла
Да не е прекалено драматична.
Да не го намрази.
Да не разказва на приятелките си.



ПС: това е за свестно момиче за подвида на мъжа-мързелив задник. Свестно момиче за не-мързелив задник може да е почти всяка.

Zarity
01-25-2010, 16:10
Ето ти го, нахвърляно набързо - какво иска момчето от момичето.

Свестно момиче - кратък наръчник

Стил и външен вид
Да е готина, слаба, да става за хвалба прет френдовете.
Да има секси снимки в разни сайтове, за да може да се надува пред френдовете.

Запознанство
Да дойде и сама да го заговори - критичен момент 1.

Отношения
Да търпи глупостите му.
Да отговаря като й пише по Скайп.
Да е мила.

Задълбочаване на отношенията
Сама да го покани на среща (да го извади от дупката му).
Сама да избере място за среща.
Когато стане време, сама да се пресегне и да го целуне. - Критичен момент 2

Връзка
Да му отнема колкото се може по-малко време.
Да не го кара да излизат.
Секс.

Раздяла
Да не е прекалено драматична.
Да не го намрази.
Да не разказва на приятелките си.



ПС: това е за свестно момиче за подвида на мъжа-мързелив задник. Свестно момиче за не-мързелив задник може да е почти всяка.
Отдавна не бях чела по-тъпо мнение. :?

anonimchetou
01-25-2010, 16:39
ами в себе си виждам свЯстно момиче.. (пиша го с "я" защото така съм си го пишела винаги ако греша поправете ме.." Нямам за цел да тръгна с дадено момче "ей така " докато ми омръзне.. Аз искам връзка и тръгвам с ясната цел че ще градя такава а не че на втората седмица пича ще ми омръзне. . Няма такива работи. Знам какво искам, не съм някава лигла дето ходи по кафетата само да си показва дрешките които мама и тати са и купили.. да се смее ехидно опитвайки се да привлече вниманието на околните..да разправя кой как е е*ал.. Все пак има много други теми за разговор.. Държа се нормално а не фалшиво и икзкуствено.. Мога или поне се опитвам да разбера човека от среща.. Винаги съм готова да помогна ако имам възможност.. И още мн неща но за мен тва есвястно момиче и аз самата се считам за такава.. е Да имам и доста недостатъци но те определено не ме правят к*рва или НЕсвястно момиче..

LadyDi
01-25-2010, 17:01
Ето ти го, нахвърляно набързо - какво иска момчето от момичето.

Свестно момиче - кратък наръчник

Стил и външен вид
Да е готина, слаба, да става за хвалба прет френдовете.
Да има секси снимки в разни сайтове, за да може да се надува пред френдовете.

Запознанство
Да дойде и сама да го заговори - критичен момент 1.

Отношения
Да търпи глупостите му.
Да отговаря като й пише по Скайп.
Да е мила.

Задълбочаване на отношенията
Сама да го покани на среща (да го извади от дупката му).
Сама да избере място за среща.
Когато стане време, сама да се пресегне и да го целуне. - Критичен момент 2

Връзка
Да му отнема колкото се може по-малко време.
Да не го кара да излизат.
Секс.

Раздяла
Да не е прекалено драматична.
Да не го намрази.
Да не разказва на приятелките си.



ПС: това е за свестно момиче за подвида на мъжа-мързелив задник. Свестно момиче за не-мързелив задник може да е почти всяка.

:lol: :lol: :lol:

Забрави, че всяко свястно момиче трябва да има бутон MUTE :D

ScionOfStorm
01-25-2010, 17:05
Ахахаха, добро :Д

NamelessRomantic
01-25-2010, 17:58
Свестни момичета - УВАЖАВАТ СЕБЕ СИ.Не се обличат като курви за да привлекат внимание,не пушат за да се правят на големи (не знам как може да се целуне пушачка),могат да вържат две думи (може да се говори с тях за всичко,не са интелектуално ограничени),държат се естествено - не по заучени пътеки - високомерно поведение,etc,имат добра хигиена,имат по широк кръгозор - не са ограничени само от по-големи батковци.Смешно е когато 5-6 клас момиче ходи с някой с шофьорска книжка.И най-важното - ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ!.
Това ми хрумва засега.

ScionOfStorm
01-25-2010, 18:03
Абе понякога и свестните момичета не знаят какво искат...

тука навлизаме в темата за зрялостта май обаче :Р

NamelessRomantic
01-25-2010, 18:17
Че тя ако не е зряла как ще се нарече свястна...

babity
01-25-2010, 18:18
Абе понякога и свестните момичета не знаят какво искат...

тука навлизаме в темата за зрялостта май обаче :Р

Определено! Супер свястна съм (през повечето време), ама има моменти, в които изобщо не знам какво искам. Това ме прави незряла или просто в ПМС, но не и НЕсвястна (както се въведе термина).

За мен (въпреки че съм женка) дефиницията на "свястна" е момиче, което е в златната среда на така изброените по - горе положителни и отрицателни качества. 'Щото може да съм много свястна, нали, ама и аз имам нужда да пофлиртувам за да се почувствам жена или да изпадна в неадекватност от лиготия, или да говоря за сериозни социални проблеми, 'щото съм във философски мууд. Ако си даваш сметка кога как е удачно да се държиш и се придържаш към максимата "не прави на другите това, което не искаш те да ти направят", значи се ядва.

fireball121
01-25-2010, 18:31
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че к***те не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...

не изневерявам...не ревнувам прекалено...уважавам момичето до себе си и съм мил (не го казвам защото аз го мисля, а защото са ми го казвали други)... а и според мен не е нормално момичета на по 14-15 години да са се ебали с не знам си колко момчета...защото аз съм все още сравнително малък и харесвам момичетата на моята възраст..на 15 съм ;]

ScionOfStorm
01-25-2010, 18:34
Че тя ако не е зряла как ще се нарече свястна...

Човек, ако искаш от едно момиче в тийнфорум да е и зряло ПРЕЗ ЦЯЛОТО време, съвсем идеализираш нещата.

Идеята при свестните момичета е, че като дават незряло отношение от своя страна, биха се слушали в теб и не биха те отсвирили като им даваш съвет. Ако е конструктивен и сериозен, естествено.

Отделно не знам за човек, който винаги е зрял (:

LadyDi
01-25-2010, 18:56
Отделно не знам за човек, който винаги е зрял (:
Няма такъв. Всеки има нужда да се полигави.

С едно съм съгласна, обаче. Прекалено много се идеализират нещата.
В любовта и във връзките не можеш да покриеш критерий или норматив. Не можеш да имаш списък с изисквания и да чекваш тези, на които другия отговаря. Трябват компромиси.
На които обаче не сме готови и не мога да си обясня защо.

ScionOfStorm
01-25-2010, 19:02
И добре, че има нужда, защото хладното държание и едва ли не някак постоянно зряло ме...плаши на моменти.

Лична територия, човек. Много трудно хората си отстъпват нещата, дори парченцето земя да не е особено голямо. Аз принципно съм твърдоглав, но съм готов на тях, но има ужаасно горделиви хора, които просто са глупави в отказите си да направят дори малък компромис. И съм срещал такива.

*вади листчето с чековете 8-) *

LadyDi
01-25-2010, 19:04
Чеквай, чеквай :)

Някой срещал ли е идеала си? Дето покрива всички нормативи? А, питам? :)

ScionOfStorm
01-25-2010, 19:19
Е, аз се бъзиках бе :Р На твоето мнение съм за листчето с чековете и 'задължителните' неща.

Не съм и се надявам да не го срещна. Щото тогава ще се изплаша и въобще няма да знам какво да правя. И идеалът ще се разпадне.

А идеалите са за да не ги достигаме, каквото и да си говорим (:

LadyDi
01-25-2010, 19:21
Scion, бъзиках се за чекването.

А въпроса ми не беше изобщо към теб. Искам някой друг, който е открил идеала си, да ми каже как го е направил.

vilityyy96
01-25-2010, 19:28
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :) Къде ще се срещнем? :-)

nymphadora
01-25-2010, 19:31
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)


ето ме,тук съм 8-)
и те подкрепям,въпреки,че малко момчета на тая възраст си търсят нещо такова :?

fenastz
01-25-2010, 20:01
:lol: :lol: :lol:

Забрави, че всяко свястно момиче трябва да има бутон MUTE :D

За пръв път съм съгласен с вас, ЛейдиДи :)

oNthEmaX
01-25-2010, 20:07
-курвата е красивото момиче което някое момче неможе да има
-свясното момиче е това което те харесва но не те привлича а те отвращава
-когато се отракаш ще видиш че някогашните курви се делят на две: такива които просто са красиви и вече не ги мислиш за курви защото можеш да си с тях и такива които са много красиви кучки, които заслужават да ги минеш и оставиш преди да ти съсипят живота

ПС: всяко правило е със своите си изключения от които всички си патим

mishetymalky
01-25-2010, 20:35
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)

най-доброто мнение :oops: :oops:

:-P :-P :-P

sladyr4etoo
01-25-2010, 20:42
-курвата е красивото момиче което някое момче неможе да има
-свясното момиче е това което те харесва но не те привлича а те отвращава
-когато се отракаш ще видиш че някогашните к**ви се делят на две: такива които просто са красиви и вече не ги мислиш за к**ви защото можеш да си с тях и такива които са много красиви кучки, които заслужават да ги минеш и оставиш преди да ти съсипят живота

ПС: всяко правило е със своите си изключения от които всички си патим и общо взето искаш да кажеш,че щом е красива и не ходи с теб е курва,а като ходи-не е..

колкото свестните момичета,толкова и свестни момчета.. :?

LadyDi
01-25-2010, 21:16
-курвата е красивото момиче което някое момче неможе да има
-свясното момиче е това което те харесва но не те привлича а те отвращава
-когато се отракаш ще видиш че някогашните к**ви се делят на две: такива които просто са красиви и вече не ги мислиш за к**ви защото можеш да си с тях и такива които са много красиви кучки, които заслужават да ги минеш и оставиш преди да ти съсипят живота

ПС: всяко правило е със своите си изключения от които всички си патим
Каква проникновеност, каква невероятна мъдрост. Чувствам се обогатена. :-o

valdesbg
01-25-2010, 21:18
Марина, така е. Дай да попиваме жадно всичките мъдри слова :)

Ти какво правиш тия дни? :)

LadyDi
01-25-2010, 21:19
Мръзна, какво да правя.

Влязох да се стопля малко, че животът на другите не сметки за ток и прегорели картофи :)

ScionOfStorm
01-25-2010, 21:20
Аз ги попих, ама заплашва се удавя...

valdesbg
01-25-2010, 21:22
Хехе. Пропусна и залепналия ориз по тавата.

Тая вечер са ни налазили доста :)

LadyDi
01-25-2010, 21:23
Аз ги попих, ама заплашва се удавя...
Амиго, може да събереш материал за някоя трагикомедия.

valdesbg
01-25-2010, 21:25
Аз ги попих, ама заплашва се удавя...
Амиго, може да събереш материал за някоя трагикомедия.

Е то такива последно време липсват. Знаеш ли как ще се търси. :)

Пак се самопоканих че и вас намесих. Ще ми простите :)

BlueFace
01-25-2010, 21:30
ето ме,тук съм 8-)
и те подкрепям,въпреки,че малко момчета на тая възраст си търсят нещо такова :?

Не мисля ,че са малко ,просто трябва някой да ги открие и оцени ;)
В една съседна тема се изписа толкова много по темата -защо момичетата харесват "лошите" момчета.Забелязах ,че адски много момичета са на мнение ,че със свестните момчета е скучно и няма тръпка,а съм сигурен,че повечето от тях никога не са давали шанс на такъв тип момче.
Когато имаме нещо ,го приемаме за даденост ,а когато ни липсва ,отчаяно го търсим ... :(
Има толкова много момчета които искат това и са около вас,просто вие търсите нещо различно ;)

П.П. Отклоних се малко от темата ,извинявам се :)

ScionOfStorm
01-25-2010, 21:49
Аз ги попих, ама заплашва се удавя...
Амиго, може да събереш материал за някоя трагикомедия.

Леко древногръцко такова, ала-бала? :Р

LadyDi
01-25-2010, 21:52
Не, по-скоро с латиноамерикански привкус :D

ScionOfStorm
01-25-2010, 22:15
Пфу, модерността и тенденциозността и нас подхвана. :Д

coolness
01-26-2010, 08:10
Оау наистина много интересна дискусия сте направили..много интелигентно разсъждавате.Браво,за което..но не съм съгласна,че едно момиче,което пуши например може да наречете НЕсвястно..и не съм съгласна с това че повечето хубави момичета са спали с половин софия..просто нещата според мен не опират до външен вид затова какво в момичето по характер,нито опират до това дали пуши или пие,а всичко е до държание.Дали е себе си или се държи изкуствено,дали се сваля на всеки или си има принципи,дали иска връзка или тръгва единствено да не е сама и да се вози в хубавата кола..ето това според мен показва едно момиче до колко е свястно..и единствената и тема не са грима,дрехите и прическата,а може да говориш с нея на каквато и да етема,без да ти доскучае и без да се отегчиш от бедния и речник и простотията

dedodekster
01-26-2010, 08:42
Scion, бъзиках се за чекването.

А въпроса ми не беше изобщо към теб. Искам някой друг, който е открил идеала си, да ми каже как го е направил.
Ето отговор на въпроса ти, лейди. Открих идеала си след 1-2 години терзания какво по-точно търся в даден човек. То не беше как да изглежда, то не беше каква да е по характер, то не беше "но да е зряла, умна и т.н.". И в крайна сметка една девойка ме "удари с тиган по главата и сърцето" и ето на, намерих идеала си :) Как по-точно се случи - чиста случайност, смятах я за приятелка и нищо повече, е да де, ама до един момент :D А относно това защо ми е идеал, защото с нея се чувствам пълноценен и защото ме допълва, подкрепя и разбира :)

LadyDi
01-26-2010, 08:55
Scion, бъзиках се за чекването.

А въпроса ми не беше изобщо към теб. Искам някой друг, който е открил идеала си, да ми каже как го е направил.
Ето отговор на въпроса ти, лейди. Открих идеала си след 1-2 години терзания какво по-точно търся в даден човек. То не беше как да изглежда, то не беше каква да е по характер, то не беше "но да е зряла, умна и т.н.". И в крайна сметка една девойка ме "удари с тиган по главата и сърцето" и ето на, намерих идеала си :) Как по-точно се случи - чиста случайност, смятах я за приятелка и нищо повече, е да де, ама до един момент :D А относно това защо ми е идеал, защото с нея се чувствам пълноценен и защото ме допълва, подкрепя и разбира :)
Ти си пример точно за това, което се опитвах да обясня. Няма идеал. Тя не е била твоя идеал, просто те е запленила с нещо и си си затворил очите за недостатъците.
Кажи ми примерно, мечтал ли си за приятелка със сини очи и тъмна коса, вместо това момичето ти е с кафяви очи и светло кестенява коса.
Това, разбира се, е пример само.
Сигурна съм, че все нещо в нея не е точно такова, каквото си си представял, но тя за теб е идеална, защото си влюбен :) Което всъщност е истинската магия на влюбването :)

LadyDi
01-26-2010, 09:01
Raybeez, а ти знаеш ли?

LadyDi
01-26-2010, 09:12
Поздравления тогава.
Аз никога не съм имала идеал. Затова и на мъжа ми му е трудно да ме разочарова :)

slun4ice_90
01-26-2010, 09:38
Тая тема няма изчерпване,май... :-o :D Свестни,или курви има по много,но курвите са по-желани за един път и т.н.Грешите много,като пишете,че леките са облечени доста разголено,пушат и пият...От кога тези неща станаха критерии за курви,или неподходящи жени? :? Знам,че като скивате някоя мацка,която е готина,с тон грим и яки дрешки ви минава през аклълчето,че е лека и т.н.Е,то тогава вие мъжките сте комплексари,които не могат да признаят,че няма да я имат.Осъзнайте се,бе!Грях ли е момиче да е хубаво облечено,гримирано и т.н. :shock: До къде я докарахте?!Аз твърдя,че съм свястна,но к'ва полза??Кой го грее?! 8) Обличам се,както си искам не пия,нито пуша.Не ходя по кафета,в които да вися с часове.Всички,които ме познават все ми казват,че съм много стойностна такава и не трябва да се променям.Е,ще си остана такава,защото имам себе си и т'ва е най-важното! :)

slun4ice_90
01-26-2010, 09:43
Не те карам да вярваш! :)

LadyDi
01-26-2010, 09:52
Аз пък пуша. И съм не-свястна :)

pastel
01-26-2010, 10:08
Курвите са яували думата лоялност, но не са открили смисълът й. Те са вирус - променят само обвивката си, така че да пасне към "антителата" на някому. Безпринципните си промени оправдават с някаква извършена към тях несправедливост или "защото всички така правели". Съгласен, че в последно време много са се навъдили....срамното, е че вече не са само от женски пол.

А пушенето.....изобщо не е критерий. Аз лияно пренебрегвам жени, които пушат - по-кофти кожа, отколкото биха имали иначе и неприятен аромат, но хората се променят, в крайна сметка ако харесаш някого, го взимаш и с минусите му, които след, като си влчбен всъщност са чаровна черта. А мнението с жената идеал за мързеливецът, кърти....имаше жена отговаряща на описанието ти - Майка Тереза, само че ако приштелката ти е мъжът в семейството си смени пола.

m1nik
01-26-2010, 10:24
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)

Евала на теб!!

BigFakeSmile
01-26-2010, 11:15
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)


ми грешно ти е мнението според мен :)
Аз също знам какво искам, знам как да г постигна и съм за сериозните връзки, определено като гледам другите девойки съм свястна, както казвате и не само аз го мисля

ама пуша многоо...ся какво прайм??

GossipGirl89
01-26-2010, 12:11
Абе аз все си мисля, че е изградено едно много неправилно обществено мнение за това коя жена е "к***а" и коя не. Не знам преди как е било, но последните няколко години съм забелязала, че на "к***а" се набеждава всяко второ момиче. К***а е тази, която не ти пуска, к***а е тази, която се облича по-разкрепостено, к***а е тази, която е по-хубава и по-добра от теб, к***а е тази, която е зарязала приятеля си, к***а е тази, която изневерява, к***а е тази, която е спала с не знам си колко човека... та общо взето всички май сме "к***и". Така ли е наистина или просто сме прекалено злобни и не можем да различим едното от другото? За мен лично "к***а" е жена, която изневерява и мога да приема за такава и тази, която води безразборен полов живот. Но в никакъв случай не мога да определя като такава например жена, която носи къси поли или обича по-дълбоките деколтета, или пък си слага малко повечко грим... Не външният вид, а поведението и ценностите говорят за това какъв е даден човек.

Същото важи и при "свестните" и "не-свестните" - не можеш да определиш едно момиче за "не-свестно" само защото пуши или пие... Важен е характера и ценностната система - ако е добра, мила, честна, не лицемерничи, уважава хората, не кръшка и т.н., но пуши, какво? Веднага минава в графата "не-свестна" така ли... На мен пък много пъти са ми казвали, че съм супер свестна и готина като човек въпреки че пуша, пия по поводи и обичам да се държа по-разкрепостено... Просто едното не определя другото :)

Manekena7
01-26-2010, 13:40
ку*ва е жена която прави секс с някой без да има никакви чуства,за пари или за материални облаги-телефони,бижута,дрехи,коли, екскурзии,кафенца ,подаръци и сякви такива неща. На останалите дет им викат ку*ви ,тва си е просто като няква дума да обиди6 жена-както при мъжете " педа*: .Като някой те дразни му викаш педа*л,не че спи с мъже ама просто така е думата .. съ6тото е и с "ку*ва"

soul1199
01-26-2010, 15:52
Ето ти го, нахвърляно набързо - какво иска момчето от момичето.

Свестно момиче - кратък наръчник

Стил и външен вид
Да е готина, слаба, да става за хвалба прет френдовете.
Да има секси снимки в разни сайтове, за да може да се надува пред френдовете.

Запознанство
Да дойде и сама да го заговори - критичен момент 1.

Отношения
Да търпи глупостите му.
Да отговаря като й пише по Скайп.
Да е мила.

Задълбочаване на отношенията
Сама да го покани на среща (да го извади от дупката му).
Сама да избере място за среща.
Когато стане време, сама да се пресегне и да го целуне. - Критичен момент 2

Връзка
Да му отнема колкото се може по-малко време.
Да не го кара да излизат.
Секс.

Раздяла
Да не е прекалено драматична.
Да не го намрази.
Да не разказва на приятелките си.



ПС: това е за свестно момиче за подвида на мъжа-мързелив задник. Свестно момиче за не-мързелив задник може да е почти всяка. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Свестни момичета - УВАЖАВАТ СЕБЕ СИ.Не се обличат като к**ви за да привлекат внимание,не пушат за да се правят на големи (не знам как може да се целуне пушачка),могат да вържат две думи (може да се говори с тях за всичко,не са интелектуално ограничени),държат се естествено - не по заучени пътеки - високомерно поведение,etc,имат добра хигиена,имат по широк кръгозор - не са ограничени само от по-големи батковци.Смешно е когато 5-6 клас момиче ходи с някой с шофьорска книжка.И най-важното - ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ!.
Това ми хрумва засега.евала :)

BlueFace
01-26-2010, 16:10
Абе хора прочетохте първото изречение на поста ми и веднага почвате да иронизирате.
Аз казах ,че аз лично не мога да понясям цигарите ,но не съм казал ,че ако едно момиче пуши е задтължително курвта или незнам си каква..... :? :?
BigFakeSmile щом мнението ми е много грешно значи ти не си умна ,нямаш цел в живота, играеш си с хората и т.н.... Ти кое прочете от поста ми.Имам чувството ,че е само това за цигарите?? :? :?
Не съм казвал ,че пушенето е определящ фактор има много умни и свестни хора които пушат,но аз не намирам за нормално моите връсници да го правят ,повечето от които почнали на 12-13 години :?

И така още един път ще повторя за заялите се .Да,пушенето не определя човека ,аз също имам приятели пушачи,но изразих мнението си за моят личен избор на момичета :)

SkiCatA
01-26-2010, 17:00
Ето ти го, нахвърляно набързо - какво иска момчето от момичето.

Свестно момиче - кратък наръчник

Стил и външен вид
Да е готина, слаба, да става за хвалба прет френдовете.
Да има секси снимки в разни сайтове, за да може да се надува пред френдовете.

Запознанство
Да дойде и сама да го заговори - критичен момент 1.

Отношения
Да търпи глупостите му.
Да отговаря като й пише по Скайп.
Да е мила.

Задълбочаване на отношенията
Сама да го покани на среща (да го извади от дупката му).
Сама да избере място за среща.
Когато стане време, сама да се пресегне и да го целуне. - Критичен момент 2

Връзка
Да му отнема колкото се може по-малко време.
Да не го кара да излизат.
Секс.

Раздяла
Да не е прекалено драматична.
Да не го намрази.
Да не разказва на приятелките си.



ПС: това е за свестно момиче за подвида на мъжа-мързелив задник. Свестно момиче за не-мързелив задник може да е почти всяка.

:D :D :D Всичко написано в този коментар е повече от вярно. :D :D :D

bishop
01-26-2010, 22:36
Scion, бъзиках се за чекването.

А въпроса ми не беше изобщо към теб. Искам някой друг, който е открил идеала си, да ми каже как го е направил.

Аз мога да кажа, че моето момиче е всичко, което бих искал от едно момиче, макар че никога не съм имал списък с критерии. От друга страна, кой не би могъл да каже същото за човека до себе си?

LadyDi
01-27-2010, 06:19
От друга страна, кой не би могъл да каже същото за човека до себе си?
Именно.

Linns
01-27-2010, 06:44
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)

Съгласна съм с твоето мнение..
Но "разни хора, разни идеали."

TheOnee
01-27-2010, 06:57
ами в себе си виждам свЯстно момиче.. (пиша го с "я" защото така съм си го пишела винаги ако греша поправете ме.." Нямам за цел да тръгна с дадено момче "ей така " докато ми омръзне.. Аз искам връзка и тръгвам с ясната цел че ще градя такава а не че на втората седмица пича ще ми омръзне. . Няма такива работи. Знам какво искам, не съм някава лигла дето ходи по кафетата само да си показва дрешките които мама и тати са и купили.. да се смее ехидно опитвайки се да привлече вниманието на околните..да разправя кой как е е*ал.. Все пак има много други теми за разговор.. Държа се нормално а не фалшиво и икзкуствено.. Мога или поне се опитвам да разбера човека от среща.. Винаги съм готова да помогна ако имам възможност.. И още мн неща но за мен тва есвястно момиче и аз самата се считам за такава.. е Да имам и доста недостатъци но те определено не ме правят к*рва или НЕсвястно момиче.. :smt023

BigFakeSmile
01-27-2010, 11:58
Добре, BlueFace, аз нямах предвид разхайтени тийнове, които пушат за гъзария. Имах предвид, че аз пуша, свикнала съм, изпитвам нужда, но това не ме прави лоша по някакъв начин....
И да се отделя от темата за цигарите....аз знам какво искам, както казах по-рано, айде без обиди ;)
Една нормална млада девойка има самоуважение на първо място, уважава и другите, другото се подразбира :)

krem4et0
01-28-2010, 15:29
От друга страна, кой не би могъл да каже същото за човека до себе си?
Именно.
Ако половинката е имал чеклистче, нямаше нито 1 да бъде чекнато по отношение на мен. Тъй, че той би могъл да го каже. И въпреки това той пак ме обича. Да обичаш по критерии е...несериозно. Аз пък много мразя идеалните неща, хора, отношения и не се стремя да съм сред тях. Сега целенасочено търся недостатъци в половинката, че ме изнервя с това, че е почти идеален.

По темата. Не съм лека, не съм ку**а или мъжемелачка. Пия умерено, не пуша, не употребявам наркотици, обличам се леко секси лятото, но в рамките на приличното. Но не се имам за свястна, защото имам на моменти много неприятен характер (и за самата мен), невъздържана съм, пряма, егоист и желаеща да наложи своето на почти всяка цена. Каква съм да му се не види?
Иначе съм относително умна и образована, общителна, вежлива, уважителна, готвя, чистя, пера, гладя. Но мутето ми е безвъзвратно повредено. Ако не дай си Боже с моя се разделим, ще успея ли да се котирам сред свестните и ще си намеря ли свястно момче? С работещо муте по възможност.

YouDontKnowMe
01-28-2010, 15:48
Аз само не разбирам защо, по дяволите, трябва да делим момичетата на курви, свестни , зубърки и прочие. "Отличителни белези" (както беше написала авторката) ме подсети за един виц :D
"Загубено куче с три крака. Особени белези - когато пикае, пада"
По темата : според мен е безсмислена. Няма чист тип момиче.


Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
Този пост ме удари в земята със своята наивност.
Ще игнорирам частта с лицемерието и уважението.
От къде да започна.
Имам позната, която пуши, пие , понякога определено не знае какво иска в една връзка. За сметка на това печели международни състезания по специалността си , обогатява общата си култура с четене на книги, учене , и все пак ходи напред-назад по кафетата.За мен тя е свестна.
Това , че не държи на връзките си , че се сваля на готините момчета изобщо не ме интересува. Не ми пука, че ме опушва всеки път , като се видим. Не ми пука, че до чашката се докопва чат-пат. Тя е пич. Тя е нещо, което момчетата няма да получат за по-дълго от 1 седмица, защото не заслужават. Знаете баснята за лисицата и гроздето , което било "много кисело".Това имам в предвид. Такова момиче не заслужава да бъде класифицирано в някаква табличка според качествата които частично показва, че притежава.Както и нито един човек.

shisharkatapz
01-28-2010, 20:29
Абе хора вие да не сте на по 25-30 год. кви са тези глупости.Боцкайте мезенцето и хич да не ви пука...Свестни момичета почти няма видят ли парички,колички всички вдигат краката !!!

danibebi
01-28-2010, 20:59
Аз съм забележила,, че напоследък на всяко второ момиче което го е направило на 14 за пръв път [примерно] и то само с 1,, започват да и викат,, че е к***а,, само заради възрастта..и не само..и момичетата които са кифли ги определят като к***и,, и защо?! :? Това не ми е ясно.. :?

BlueFace
01-28-2010, 21:09
Аз само не разбирам защо, по дяволите, трябва да делим момичетата на к**ви, свестни , зубърки и прочие. "Отличителни белези" (както беше написала авторката) ме подсети за един виц :D
"Загубено куче с три крака. Особени белези - когато пикае, пада"
По темата : според мен е безсмислена. Няма чист тип момиче.


Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
Този пост ме удари в земята със своята наивност.
Ще игнорирам частта с лицемерието и уважението.
От къде да започна.
Имам позната, която пуши, пие , понякога определено не знае какво иска в една връзка. За сметка на това печели международни състезания по специалността си , обогатява общата си култура с четене на книги, учене , и все пак ходи напред-назад по кафетата.За мен тя е свестна.
Това , че не държи на връзките си , че се сваля на готините момчета изобщо не ме интересува. Не ми пука, че ме опушва всеки път , като се видим. Не ми пука, че до чашката се докопва чат-пат. Тя е пич. Тя е нещо, което момчетата няма да получат за по-дълго от 1 седмица, защото не заслужават. Знаете баснята за лисицата и гроздето , което било "много кисело".Това имам в предвид. Такова момиче не заслужава да бъде класифицирано в някаква табличка според качествата които частично показва, че притежава.Както и нито един човек.


Какво подяволите означава "защото не заслужава".Моят пост не е наивен ,защото такива момичета има и то не малко. Тази твоя приятелка не е нищо повече от другите ,защото всички сме равни на тази земя.Такива хора които се мислят за нещо повече от другите са мен са смотаняци :? :?

А колко пъти трябва да ви пиша ,че това е моето лично мнение за пушенето и нямам нужда някой да ме обеждава в противното.Защо само за това се хващате ... :?

Приятелката ти може да е много умна и какво от това?Като по характер е "смотла" ,не я познавам ,но щом си мисли ,че никой не я заслужава и е много над другите ... :? :grin: :?

П.П. Няма нужда да ми коментираш поста и да става спор.Всеки има свое мнение ;)

babity
01-28-2010, 22:33
Какво подяволите означава "защото не заслужава".Моят пост не е наивен ,защото такива момичета има и то не малко. Тази твоя приятелка не е нищо повече от другите ,защото всички сме равни на тази земя.Такива хора които се мислят за нещо повече от другите са мен са смотаняци :? :?

А колко пъти трябва да ви пиша ,че това е моето лично мнение за пушенето и нямам нужда някой да ме обеждава в противното.Защо само за това се хващате ... :?

Приятелката ти може да е много умна и какво от това?Като по характер е "смотла" ,не я познавам ,но щом си мисли ,че никой не я заслужава и е много над другите ... :? :grin: :?



Значи по твоята логика човек, който си знае цената е смотаняк, така ли? 'Щото наистина има момичета, които едно 90% от връстниците им не ги заслужават просто 'щото не знаят как да се отнасят с тях. Пък по умните от мен и теб хора са казАли, че е по - добре да си сам, отколкото зле придружен.

Да се върнем на прословутото пушене. Повечето хора се хващат за него, защото е просто ограничено като изказване. Въпросното няма отношение с тук обсъжданата тема, а и наистина е глупаво да квалифицираш хората като свестни или не по това дали пушат или не.

Трето. Не искаш да ти се прави забележка за изказването на цигарите, 'щото, както всеки, си си прав за себе си, но ти си позволяваш да окачествяваш като еди-какъв-си там човек, който не познаваш. Нааайс!

Pupcho
01-28-2010, 22:49
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че к***те не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...
Човек, всеки път като прочета твой пост се отказвам да пиша в темите! Шапка ти свалям, сериозно!!!

kypo
01-28-2010, 22:51
сичк иса курви, един кайен и са на задната седалка с крака на 21 и 15 8-)

BlueFace
01-28-2010, 23:07
Значи по твоята логика човек, който си знае цената е смотаняк, така ли? 'Щото наистина има момичета, които едно 90% от връстниците им не ги заслужават просто 'щото не знаят как да се отнасят с тях. Пък по умните от мен и теб хора са казАли, че е по - добре да си сам, отколкото зле придружен.

Да се върнем на прословутото пушене. Повечето хора се хващат за него, защото е просто ограничено като изказване. Въпросното няма отношение с тук обсъжданата тема, а и наистина е глупаво да квалифицираш хората като свестни или не по това дали пушат или не.

Трето. Не искаш да ти се прави забележка за изказването на цигарите, 'щото, както всеки, си си прав за себе си, но ти си позволяваш да окачествяваш като еди-какъв-си там човек, който не познаваш. Нааайс!
Не говоря за момиче което си знае цената ,а за момиче ,което си мисли ,че НИКОЙ не я заслужава!!Има хора които си мислят ,че са над всички.Точно за такива хора казвам ,че са смотаняци с прекалено голямо самочувствие ....
А за пушенето - прочети ми горните постове ,защото не ми се пише всичко наново ....

aniie
01-29-2010, 12:11
ами в себе си виждам свЯстно момиче.. (пиша го с "я" защото така съм си го пишела винаги ако греша поправете ме.." Нямам за цел да тръгна с дадено момче "ей така " докато ми омръзне.. Аз искам връзка и тръгвам с ясната цел че ще градя такава а не че на втората седмица пича ще ми омръзне. . Няма такива работи. Знам какво искам, не съм някава лигла дето ходи по кафетата само да си показва дрешките които мама и тати са и купили.. да се смее ехидно опитвайки се да привлече вниманието на околните..да разправя кой как е е*ал.. Все пак има много други теми за разговор.. Държа се нормално а не фалшиво и икзкуствено.. Мога или поне се опитвам да разбера човека от среща.. Винаги съм готова да помогна ако имам възможност.. И още мн неща но за мен тва есвястно момиче и аз самата се считам за такава.. е Да имам и доста недостатъци но те определено не ме правят к*рва или НЕсвястно момиче..


...същата работа.. :)

fc
01-30-2010, 21:26
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че к***те не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...

не изневерявам...не ревнувам прекалено...уважавам момичето до себе си и съм мил (не го казвам защото аз го мисля, а защото са ми го казвали други)... а и според мен не е нормално момичета на по 14-15 години да са се е**ли с не знам си колко момчета...защото аз съм все още сравнително малък и харесвам момичетата на моята възраст..на 15 съм ;]
Не изброи нито едно качество, което да привлича противоположния пол.

не изневерявам Лъжа и не спада към качество

не ревнувам прекалено Лъжа и не спада към качество

уважавам момичето до себе си и съм мил Всеки един мъж уважава жените и може да бъде мил с тях, не спада към привлекателно качество.

защото аз съм все още сравнително малък Отблъскващо качество
Доста неща ти казах. Намери нещата в тебе, които те отличават от другите момчета. Спорт например, бъди най-добрият плувец сред приятелите си. Това е положително качество, което е привлекателно за противоположния пол. Отличавай се винаги сред приятелите си, но не и с идиотщина! Бъди винаги весел, бъди лидер. Толкова за сега, останалото сам трябва да го разбереш.
[/quote]

fc
01-30-2010, 21:28
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че к***те не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...
Човек, всеки път като прочета твой пост се отказвам да пиша в темите! Шапка ти свалям, сериозно!!!
Не те разбрах :o

SoStarstruck
01-30-2010, 21:35
@fireball121
Толкова самоуверено претендираш, че к***те не те заслужават, в такъв случай би ли описал качеставата ти? Защо една некурва те заслужава и защо ти заслужаваш нея. Много ми е интересно какво мислиш.

п.с. Момичетата правят секс и най-вероятно са го правили много повече от теб, така че не очаквай да намериш някоя хубавица дето го е правила 1-2 пъти...
Човек, всеки път като прочета твой пост се отказвам да пиша в темите! Шапка ти свалям, сериозно!!!
Не те разбрах :oАз мисля,че това беше комплимент. ^^

YouDontKnowMe
01-30-2010, 22:56
Значи по твоята логика човек, който си знае цената е смотаняк, така ли? 'Щото наистина има момичета, които едно 90% от връстниците им не ги заслужават просто 'щото не знаят как да се отнасят с тях. Пък по умните от мен и теб хора са казАли, че е по - добре да си сам, отколкото зле придружен.

Да се върнем на прословутото пушене. Повечето хора се хващат за него, защото е просто ограничено като изказване. Въпросното няма отношение с тук обсъжданата тема, а и наистина е глупаво да квалифицираш хората като свестни или не по това дали пушат или не.

Трето. Не искаш да ти се прави забележка за изказването на цигарите, 'щото, както всеки, си си прав за себе си, но ти си позволяваш да окачествяваш като еди-какъв-си там човек, който не познаваш. Нааайс!
Не говоря за момиче което си знае цената ,а за момиче ,което си мисли ,че НИКОЙ не я заслужава!!Има хора които си мислят ,че са над всички.Точно за такива хора казвам ,че са смотаняци с прекалено голямо самочувствие ....
А за пушенето - прочети ми горните постове ,защото не ми се пише всичко наново ....
Ами, нека да си имат самочувствието, какво ти пречат. Не им обръщай внимание. Всъщност, ти си комплексарчето, което избива комплекси тук "хехе, не пуша, виж те ме кой съм". Като не ти връзват момичетата не значи, че те си мислят, че никой не ги заслужава. Всяка от тях ще си намери майстора , всяка от тях тайничко (или не толкова) си мечтае за някой пич, който, явно , не си ти . Не се разтройвай.

InloVeGirl27
01-31-2010, 09:05
Ами аз не съм момче,но имам мнение по въпроса. Според мен повечето момичета от обществото се опитват да приличат или да подражават на някого,но не усещат кога стават банални и смешни.Всички знаем как излгежда едно такова момиче-изгорена и топирана коса,високи токчета,голи пъпчета и дълги нокти.Всъщност,ако се огледаме ще видим,че всички са еднакви!!! Правят се на важни и погубват най-хубавите си години с алкохол,цигари и секс! Но не са виновни само те-родителите им също имат вина! Ако тези родители бяха загрижени за децата си и налагат някакъв контрол върху тях,то техните деца нямаше да правят каквото си искат! За съжаление голяма част от обществото ни е такова,много малко са хората,които държат на човешките ценности,имат достойнство и мозък в главите си ,за да разсъждават и да разбират колко затънали всъщност сме в тази държава!!!


:?

gret4ety
01-31-2010, 09:58
Хах и аз не съм момче но много добре знам кое момиче е "курва" и кое не е. "Курвата" се пуска на всеки който я иска и от отчаяност на всеки се предлага. Точното определение за тези момичета е, че те са леки. :wink:

LiRRRa
01-31-2010, 10:32
Според мен няма чист тип момиче. . .
И също така е безсмислено да ги делите. . .
Лично мнение.

ScarletBite
01-31-2010, 11:14
Според мен няма чист тип момиче. . .
И също така е безсмислено да ги делите. . .
Лично мнение. И въпреки това биват делени!Може да не е правилно, може хората да са различни и т.н. ... но навсякъде момчетата искат да чукат курви или да имат сериозно връзка с някоя свястна.Целта на темата е да разбера как и по критериите на какво точно поведение определят коя каква е.



Хей, това "не чука всеки срещнат" е ясно, хахаха.По-скоро ставаше въпрос за държанието, маниерите и степента, до която си позволява да флиртува.



Страхотни изчерпателни отговори (макар и малко общи :( ), merci beaucoup! :)

LadyDi
01-31-2010, 11:16
Проблемът е по-скоро в лисицата и гроздето. Огорченият по някакъв начин тийнейджър е способен да прави всякакви класификации.

ScarletBite
01-31-2010, 16:22
Проблемът е по-скоро в лисицата и гроздето. Огорченият по някакъв начин тийнейджър е способен да прави всякакви класификации.
Интересно защо често прехвърля класификациите си и върху полу-непознати момичета. Синдромът "тая не мога да я имам, значи е курва", може би? :-o

LiRRRa
01-31-2010, 16:24
Проблемът е по-скоро в лисицата и гроздето. Огорченият по някакъв начин тийнейджър е способен да прави всякакви класификации.
Интересно защо често прехвърля класификациите си и върху полу-непознати момичета. Синдромът "тая не мога да я имам, значи е к***а", може би? :-o

Мда, адски тъпата логика е. . . според мен. :?

playboyche
01-31-2010, 16:49
Така.За мен "сестните" момичета са умни ,не пушат,имат цел в живота която преследват и знаят какво точно искат от една връзка ,а не си играят с чувствата да другия.Свестните момичета не биха тръгнали с някой "просто ей така " ,за да не са ами и не се свалят на всяко готино момче което видят.Свестните момичета не са лицемерни и уважават хората.Също така обогатяват общата си култура ,вместо по цял ден да висят по кафенцата с цигарките :)

Това е моето мнение :)
По тези критерий повече от половината момичета са к**ви.Включително и аз.Ами добре,не се чуствам особено засегната,харесвам се ако ще й к***а да съм.Ако искате само "свесни" момичета-късмет. :)

Аз съм си намерил такова момиче ;) Просто отговарях на въпроса на авторката :) Нищо лично ;)


П.П. И не съм казал ,че момичетата които не отговарят на тези критерии за мен за к**ви , просто не са свестни :)

LadyDi
01-31-2010, 18:31
Проблемът е по-скоро в лисицата и гроздето. Огорченият по някакъв начин тийнейджър е способен да прави всякакви класификации.
Интересно защо често прехвърля класификациите си и върху полу-непознати момичета. Синдромът "тая не мога да я имам, значи е к***а", може би? :-o
Това имах предвид под "лисицата и гроздето".