PDA

View Full Version : По случай Трифон Зарезан и Свети Валентин идеи...



pavelvasilev
01-24-2010, 21:24
Предлагам да дадете идеи за всички тук, къде да заведем половинките си на 14-ти като при определен бюджет различни места и идеи, примерно за 50лв къде, за 100лв, за 500лв и отгоре така че да има идеи за всички според възможностите си!

Дано темата бъде полезна за всички ни! :)

Bixel
01-24-2010, 21:38
повечето хора го праят насаме заедно (за по-романтично) ;>
едно шампанско -15 лв
скариди - 200гр,2лв
шоколадови бомбони - 5лв
едно пиле 5лв (тука може да е нещо друго)

дотук - 27-30лв
романтична вечеря с геджето - безценно

FantaMen
01-24-2010, 21:54
Еи поне 20 теми станаха за тоя проклет празник не разбрахте ли че това е просто поредния ден... Празника си е Трифон Зарезан.. Ден на Влюбените...Всеки ден е ден на влюбените стига да има с кой да го споделиш...

Scepticism
01-24-2010, 21:55
пръскаш по стълбите листенца от рози като на някакво разстояние (зависи колко са големи стълбите) има бележка с нещо мило написано.. когато излезе навън е я чакаш с букет цветя и някое такси и я водиш на тайно за нея място.. aко е топло може да си и направил някъде пикник.. а ако е студено може да си осигуриш някоя стая в приятел или нещо такова.. ии там да я чака хубава вечеря и подходящо украсена стая.. може да не е готвена от момчето защото повечето както знаем не знаят и печката как се включва. : ) и там нататък от вас зависи как ще прекарате..


мисля че за парите много зависи от самото изпълнение на идеята .. сами може да се вместите в бюджета си :)

ceballos1990
01-25-2010, 08:39
BBQ Скъпо с dj всеки петък събота и неделя най якия ресторант за мен :grin: :grin: :grin:

GossipGirl89
01-25-2010, 08:51
Аз лично ще празнувам Трифон Зарезан с приятели. Предполагам ще сме някъде на кръчма или дискотека, но няма да се изхвърляме кооой знае колко много.
А Св Валентин не празнувам иначе предполагам баналното - ромтична вечеря на свещи? :)

UltrasLife
01-25-2010, 09:30
Еи поне 20 теми станаха за тоя проклет празник не разбрахте ли че това е просто поредния ден... Празника си е Трифон Зарезан.. Ден на Влюбените...Всеки ден е ден на влюбените стига да има с кой да го споделиш...

Съгласен :-o На тоя празик само се пие, ден на влюбените няма :grin: 8-)

kypo
01-25-2010, 10:20
нема ПИЛЕ за 5 лв! на грил печено имам в предвид

soul1199
01-25-2010, 11:31
Еи поне 20 теми станаха за тоя проклет празник не разбрахте ли че това е просто поредния ден... Празника си е Трифон Зарезан.. Ден на Влюбените...Всеки ден е ден на влюбените стига да има с кой да го споделиш...+именно

niquetamere
01-25-2010, 11:41
Големи пиячи се извъдихте. А ще поливате ли лозите с вино? Кокошка ще готвите ли? :lol: