PDA

View Full Version : Излъгах....;(



MichellePhan
01-24-2010, 22:57
Излъгах почти всички от класа и сега не знам как да се извиня само на някой хора без да им казвам,че е лъжа :D Трябваше да ги излъжа(знам,че винаги може да се каже истината,но ако я бях казала :booooomb: ).Те май разбраха,че ги послъгвам за т'ва нещо.Ако сега спра да лъжа дали ще ми простят?Брутално адски тъпо се чувствам и направо не мога да ги гледам в очите :?

yozii
01-24-2010, 23:01
eхх я обясни по-точно за какво си ги излъгал ..

Chacho
01-24-2010, 23:06
eхх я обясни по-точно за какво си ги излъгал ..

Зависи за какво си излъгъла. Но ако се извиниш, преполагам ще ти простят, всеки прави грешки. По-скоро бих предпочел да си късам нервите, защото съм казал истината, отколко да съм излъгал и затова да имам проблеми.

MichellePhan
01-24-2010, 23:10
ее...Ами за миналото си :D Просто не мога да им кажа (нова съм в класа). Всички ме питат от къде съм(казвам им истината) и после да разкажа к'ва съм била,... :shock: Не мога...толкова неща,който НЕ трябва да казвам има,че ....В миналото направих много грешки,който не искам никой да знае и затова излъгах.Исках да почна отначало ама пак се оплетох в лъжи и искам да се поправя....Късно ли е?

Chacho
01-24-2010, 23:18
ее...Ами за миналото си :D Просто не мога да им кажа (нова съм в класа). Всички ме питат от къде съм(казвам им истината) и после да разкажа к'ва съм била,... :shock: Не мога...толкова неща,който НЕ трябва да казвам има,че ....В миналото направих много грешки,който не искам никой да знае и затова излъгах.Исках да почна отначало ама пак се оплетох в лъжи и искам да се поправя....Късно ли е?

Не е късно. И преди това ти казах, че човек допуска грешки, въпроса е дали ги съзнава и дали си вади поука. На твое място бих отишъл и казал в прав текст с какво съм излъгал, защо и каква е истината.

onestar
01-25-2010, 00:55
ее...Ами за миналото си :D Просто не мога да им кажа (нова съм в класа). Всички ме питат от къде съм(казвам им истината) и после да разкажа к'ва съм била,... :shock: Не мога...толкова неща,който НЕ трябва да казвам има,че ....В миналото направих много грешки,който не искам никой да знае и затова излъгах.Исках да почна отначало ама пак се оплетох в лъжи и искам да се поправя....Късно ли е?

Не е късно. И преди това ти казах, че човек допуска грешки, въпроса е дали ги съзнава и дали си вади поука. На твое място бих отишъл и казал в прав текст с какво съм излъгал, защо и каква е истината.
Правилно! Отиваш и в прав текст им казваш в какво, и закакво, си ги излъгала. Но не очаквай много... Не знам на колко години сте, но е вероятно да ти се разсърдят или обидят заради лъжата. Бъди подготвена да поемеш критики.
Успех :-)

filmimilmi
01-25-2010, 02:37
Абе какви глупости я съветвате да тръгне да се обяснява?! Нима всичко трябва да се споделя? Щом си решила да лъжеш, лъжи до дупка! Всеки си има тайни, а пък и нещата от миналото си можеш просто да премълчаваш дори без да лъжеш. Щом хората са нови, не се притеснявай, няма кой да се докопа до кирливите ти ризи или пък да тръгне да ги търси и да прави разследване, освен ако не си засегнала някого с лъжите си. Но и така да е, станалото е вече станало, ако са те хванали в лъжа, просто остави нещата така както са и ако се налага да вкарваш филми, мисли по-внимателно върху това, което казваш.

iPurple
01-25-2010, 07:12
Според мен е било по-добре да кажеш, че не искаш да говориш за миналото си, отколкото да лъжеш..

VerryBerry
01-25-2010, 09:22
Според мен е било по-добре да кажеш, че не искаш да говориш за миналото си, отколкото да лъжеш..

съгласна съм,а и освен това никой не иска да знае в подробности какво си правила преди.Сега ако тръгнеш да им се обяснаваш кое е истина и кое-не ще стане още по-тъпо.Гледай да не задълбаваш в лъжите и не изпадай в подробности.

SmilezZz
01-25-2010, 10:54
Според мен е било по-добре да кажеш, че не искаш да говориш за миналото си, отколкото да лъжеш..

съгласна съм,а и освен това никой не иска да знае в подробности какво си правила преди.Сега ако тръгнеш да им се обяснаваш кое е истина и кое-не ще стане още по-тъпо.Гледай да не задълбаваш в лъжите и не изпадай в подробности.

Съгласна съм..
Иначе можеш да им обясниш,защо си ги излъгала..Но се подготви да поемеш и критиките..Не ги познават - могат и да ти се разсърдят..Ти реавай..
И друг път НЕ лъжи..Просто им кажи,че не искаш да говориш за миналото си 8)

iveetyy
01-25-2010, 11:02
Извини се..
Обясни защо и причие..
Рано или късно ще ти простят..
Оттук нататък бъди себе си..
Миналото си е минало,каквото и да е..

StreetFame
01-25-2010, 12:03
Извини им се и готово. Най-добре е да не казваш нищо за миналото си. 2 пъти съм била в нов клас и никога не им казвам нищо. :smt080

ameli
01-25-2010, 12:08
другия път нищо не казвай ...

MichellePhan
01-25-2010, 12:20
Мерси на всички.За сега смятам просто да не лъжа повече,защото ако им кажа,че съм излъгала още в началото ще си помислят,че не могат да ми имат доверие....Те така или иначе ще забравят това.И вече наистина (сега съм 6 клас) като се преместя в друго училище няма да изрека нито една лъжа както сега направих...