PDA

View Full Version : СВЕТИ ВАЛЕНТИН ПОДАРЪЦИ



MinimalisTka
01-25-2010, 11:56
знам че е малко раноо ама се пак наближава свети валентин та даваите идеи какво ще подарите на половинката си :-) :-D

stelit0
01-25-2010, 12:03
на едно цъкване растояние от това да оцелиш правилния раздел

titinkaa
01-25-2010, 12:04
объркала си раздела

+1

MinimalisTka
01-25-2010, 12:05
и кво като съм го объркала какъв ти е проблема ?!? :?

galu6a
01-25-2010, 12:08
сребърна гривна даже му я дадох по-рано :)

MinimalisTka
01-25-2010, 12:10
и не виждам раздела пък и кво толкова се засягате в този саит да не обърка човек нещо, държите се като роби :o вие направо прекалявате като ви дразни темата не пишете и не влизайте в нея ! дрън дрън не създаваи такава тема сега пък объркала си раздела ... направо се ядосвам неочаквах да сте толкова сериозни :x

MinimalisTka
01-25-2010, 12:12
galu6a и аз мисля да подаря това на гаджето :D :)

MinimalisTka
01-25-2010, 12:17
благодаря за комплиметна :lol: айде пътяя ... ! :D

vagarious
01-25-2010, 12:55
http://www.teenproblem.net/s/17237.html Тцтц.. :booooomb:

MinimalisTka
01-25-2010, 12:55
ameli прекрасен подарък :) :-) още една идея благодаря ти :) :-)

terrrs
01-25-2010, 12:57
http://www.teenproblem.net/s/17237.html Тцтц.. :booooomb:

MinimalisTka
01-25-2010, 12:58
омг vagarious погледни темата към която си дала линк и погледани моята има голяма разлика ! темата към която си дала линк ее там за романтичнс екскурзия а моята тема е за предложение за подарък :) :?

ameli
01-25-2010, 12:58
ameli прекрасен подарък :) :-) още една идея благодаря ти :) :-)

радвам се, че съм помогнала :)

Neopitom3na
01-25-2010, 14:06
темата определено не е за тук :)

chocolatee
01-25-2010, 14:55
грешен раздел

terrrs
01-25-2010, 15:17
омг vagarious погледни темата към която си дала линк и погледани моята има голяма разлика ! темата към която си дала линк ее там за романтичнс екскурзия а моята тема е за предложение за подарък :) :?

Вече прочетох няколко твои теми, все в грешния раздел. Хората ти прават забележка, ти им се отваряш като отварачка бира. Айде да сме си с уважението. Какво общо има Подарък за Св. Валентин с Козметика и диети !? :?

Пък и вече има такава тема, линка на vagarious беше към нея, явно се е пренасочил някак си, така че не бързай да си отваряш устата.
Д**ба отворените лапета :-x

mmKamm
01-25-2010, 15:37
Вие сте МАЛОУМНИ заклевам се.
Според вас не е ли достатъчно един да каже, че разделът е грешен? Трябва ли всеки следващ да копира предишния +1, трябва ли всеки следващ да пише "Много си тъпа, разделът е грешен" Според вас тя дали не е разбрала, че разделът е грешен? Защотто според мен много добре разбра, НО вие като пълни патки продължавате да и обеснявате, да повтаряте и да обиждате. Помислете малко с тея глави бе....толкова ли е трудно не мога да разбера. Като толкова ви дразни, вместо да повтаряте едно и също ---> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=222037&start=1290 eто ви темата. Копирате тази тема и я поставяте в тази, която съм ви дала. Не е трудно. Ако искате и лично на мачока пишете да премахне темата, защото разделът е грешен и тва ужасно много ви тормози и не можете да спрете да го повтаряте. Шматки.

terrrs
01-25-2010, 15:55
Вие сте МАЛОУМНИ заклевам се.
Според вас не е ли достатъчно един да каже, че разделът е грешен? Трябва ли всеки следващ да копира предишния +1, трябва ли всеки следващ да пише "Много си тъпа, разделът е грешен" Според вас тя дали не е разбрала, че разделът е грешен? Защотто според мен много добре разбра, НО вие като пълни патки продължавате да и обеснявате, да повтаряте и да обиждате. Помислете малко с тея глави бе....толкова ли е трудно не мога да разбера. Като толкова ви дразни, вместо да повтаряте едно и също ---> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=222037&start=1290 eто ви темата. Копирате тази тема и я поставяте в тази, която съм ви дала. Не е трудно. Ако искате и лично на мачока пишете да премахне темата, защото разделът е грешен и тва ужасно много ви тормози и не можете да спрете да го повтаряте. Шматки.

Ами като вижда, че всички и казват това, поне да спре да коментира.
Ако обичаш не се превземай ("защото разделът е грешен и тва ужасно много ви тормози и не можете да спрете да го повтаряте.")




Мисля, че приключихме темата!

mmKamm
01-25-2010, 16:15
това не е превземане мила, това е ирония.

terrrs
01-25-2010, 16:17
Добре мила, съжелявам, че сгреших.
Все пак, ние обикновените хора, не сме безгрешни
като вас Госпожице =P~

mmKamm
01-25-2010, 16:59
не всички могат да са перфектни като мен божествената :razz:
Иронията не ти се получава.

Спирам да пиша с малоумни.
Иначе си красива, да не си помислиш, че завиждам за нещо :-D

GabisiTa
01-25-2010, 17:23
В духа на темата :D надявам се да успея и това да е едната изненада за приятеля ми ... http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889 ... Гласувайте ако може...
Иначе съм измислила и друго, но се колебая, има време още :)

MinimalisTka
01-25-2010, 18:01
mmKamm много ти благодаря :-) ти спаси положението изглежда има в тази тема един разумен човек който не копира останалия добре вярно е сгрешила съм ама вие вече ставате банални ! извинявам се много но аз не съм тъпа :? по точно вие сте комплексари и тъпи лапета а не аз (отнася се за терррс ) мила много се филмираш нещо не усещаш ли че прекаляваш чак изкачаш на псувни ... като ти се заяжда отивай си търси някои на твоята възраст аз не се занимавам с филмирани ''какички'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
и още веднъж благодаря на ммКамм :-) :-) :-) :-)

sladyr4etoo
01-25-2010, 18:07
купете си едно филмче и кутия с форма на сърце Милка..яжте,гледайте си филмчето и.. :grin:

mmKamm
01-25-2010, 18:59
^^кефи ме тва :)
Купуваш си секси бельо. Подаряваш му кутия бонбони и теглиш романтичен филм да гледате :) 15 мин. след филма, показваш бельото и вечерта е прекрасна :grin:

mgxpower
01-26-2010, 02:42
Аз ще подарявам ски уикенд в Аспен :oops: :oops: :oops:

JCoutureJunkie
01-26-2010, 07:53
Аз ще подарявам ски уикенд в Аспен :oops: :oops: :oops:
В Колорадо,а?Искам и аз!Ще ми станеш ли гадже :oops: 8) 8-)

Shia
01-26-2010, 09:32
Аз съм заплюла една възглавница от много фин плюш-синя с орнаменти.Момче и не искам да му давам меченца или розички,а и възглавничката ще му влезе от ползва.Всеки път,когато легне на нея ще усеща моето присъствие и аз ще го галя по главата с този мек плюш и една валентинка с пожелание написано лично от мен.

Carmen_Kass
01-26-2010, 11:10
вратовръзка или писалка Porsche

tonie__
01-26-2010, 12:47
mmKamm много ти благодаря :-) ти спаси положението изглежда има в тази тема един разумен човек който не копира останалия добре вярно е сгрешила съм ама вие вече ставате банални ! извинявам се много но аз не съм тъпа :? по точно вие сте комплексари и тъпи лапета а не аз (отнася се за терррс ) мила много се филмираш нещо не усещаш ли че прекаляваш чак изкачаш на псувни ... като ти се заяжда отивай си търси някои на твоята възраст аз не се занимавам с филмирани ''какички'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
и още веднъж благодаря на ммКамм :-) :-) :-) :-)

тери е на 19..

POLLINA
01-26-2010, 14:30
о божее 8-)

iiordanova
01-26-2010, 14:51
Не мислех да се намесвам , но за какво направихте цял проблем..
Тери си изрази мнението , а някой го направиха на цял спор ..

По темата :
не съм решила все още .. 8-)

terrrs
01-26-2010, 18:04
Йорданова, аз също си мислех, че форума е за изразяване на мнение, ама явно сме се объркали нещо. :lol:

POLLINA
01-26-2010, 18:04
не съм решила и аз все още, но една малка част мисля да е http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=4906
:grin:
както още една потребителка
моля ви дайтее своя глас :-)

mmKamm
01-26-2010, 20:24
^^точно така. Форумът е за изразяване на мнение. Никой не оспорва.
Но не за повтаряне на едно и също нещо, повтаряно постоянно, нито за едно нещо, копирано по цялата страница с +1. Прочетете правилата на форума и така :) Има си модератори за всичко, не е нужно да се заемате с техните задължения. Тъй като, като се нахвърлите върху някой, който е сгрешил, това няма да поправи грешката. Въпреки, че незнам въобще кво и се ядосвате, че е сбъркала раздела ... кво значение...мисля, че никой нормален човек не би се издразнил да такова маловажно нещо...тва е форум, важното е да е забавно, не всеки да скача на всеки за такива тъпотии.
Тва ми беше мисълта, а тея наредби от рода на "ВИе сте малоумни и т.н" бяха в момент, в който бях крайно потресена за 1000000000 път в този форум. Помислете и кажете, не съм ли права.
Тва е най-простият начин да ви обясня, няма кво повече да напиша.
Супер тъпо, че се обеснявам 30мин, се едно въобще ме ебе кво си мислите :lol: просто държа всеки да е разбрал за кво говоря всъщност.

А авторката...ти млъкни вече, няма нужда всички да пишат по тая тема. Не те защитавам, просто така мисля, че е правилно.

liim0nka
01-26-2010, 20:39
^^точно така. Форумът е за изразяване на мнение. Никой не оспорва.
Но не за повтаряне на едно и също нещо, повтаряно постоянно, нито за едно нещо, копирано по цялата страница с +1. Прочетете правилата на форума и така :) Има си модератори за всичко, не е нужно да се заемате с техните задължения. Тъй като, като се нахвърлите върху някой, който е сгрешил, това няма да поправи грешката. Въпреки, че незнам въобще кво и се ядосвате, че е сбъркала раздела ... кво значение...мисля, че никой нормален човек не би се издразнил да такова маловажно нещо...тва е форум, важното е да е забавно, не всеки да скача на всеки за такива тъпотии.
Тва ми беше мисълта, а тея наредби от рода на "ВИе сте малоумни и т.н" бяха в момент, в който бях крайно потресена за 1000000000 път в този форум. Помислете и кажете, не съм ли права.
Тва е най-простият начин да ви обясня, няма кво повече да напиша.
Супер тъпо, че се обеснявам 30мин, се едно въобще ме е** кво си мислите :lol: просто държа всеки да е разбрал за кво говоря всъщност.

А авторката...ти млъкни вече, няма нужда всички да пишат по тая тема. Не те защитавам, просто така мисля, че е правилно.
Напълно съм съгласна-това +1 е напълно безсмилено.Достатъчно е един да го напише..дори не е нужно, защото по никакъв начин няма да помогне ..нужно е модератора да го види, на нея като й повтаряте по няколко пъти-тя сама не може да я премести.. :?
а за подарък-още не съм решила..

mgxpower
01-26-2010, 22:09
Аз ще подарявам ски уикенд в Аспен :oops: :oops: :oops:
В Колорадо,а?Искам и аз!Ще ми станеш ли гадже :oops: 8) 8-)
Ще ми родиш ли онова прословутото бебе? 8-) :lol:

JCoutureJunkie
01-27-2010, 07:29
Аз ще подарявам ски уикенд в Аспен :oops: :oops: :oops:
В Колорадо,а?Искам и аз!Ще ми станеш ли гадже :oops: 8) 8-)
Ще ми родиш ли онова прословутото бебе? 8-) :lol:
Имаш го! 8) 8-) :oops:

mgxpower
01-27-2010, 10:14
Леле толкова ли искаш в Аспен?! :lol: :lol: :lol:

JCoutureJunkie
01-27-2010, 10:34
Леле толкова ли искаш в Аспен?! :lol: :lol: :lol:
Искам където и да е!Знаеш ли от колко време не съм излизала навън,чувствам се ужасно.Пък Аспен и Дон Цеци тъкмо добре ще ми дойдат да изляза от депресията,която ме е налягала.А и ти да не се дърпаш нещо?Нали обещах бебето.Сделка или не? 8) 8-)

mgxpower
01-27-2010, 11:31
Леле толкова ли искаш в Аспен?! :lol: :lol: :lol:
Искам където и да е!Знаеш ли от колко време не съм излизала навън,чувствам се ужасно.Пък Аспен и Дон Цеци тъкмо добре ще ми дойдат да изляза от депресията,която ме е налягала.А и ти да не се дърпаш нещо?Нали обещах бебето.Сделка или не? 8) 8-)Е имаме сделка. 8-)