PDA

View Full Version : суриен....



pepi98
01-25-2010, 13:29
Вижте аз съм на 11 и мисля4е имам големи гарди за жазраста си и нося сутиен. Но една фр ми каза 4е сутиените спиралиразтейа на гардите
да продължавам ли да нося или не?

stefanov
01-25-2010, 14:03
Не се притеснявай за гърдите си. И започни да посещаваш уроците по български момиче! Ужасно неграмотна си! :-o

vanesa0pld
01-25-2010, 16:06
Не се притеснявай за гърдите си. И започни да посещаваш уроците по български момиче! Ужасно неграмотна си! :-o

Biskfitka
01-25-2010, 20:02
Даже е по-добре да носиш сутиен...

ShowMeHowToLie
01-26-2010, 10:06
Е..Чак по-добре.. :) Но растежа не спира. Всяко момиче е сменила поне1 откакто носи. но гледай да не ти е малък. Пробвай на място и не го носи непрекъснато. И не спи с него :D Казвам го, защото някои го правят "за да са по-стегнати" :?

SmilezZz
01-26-2010, 13:45
НЕ,суТиена не спира растежа на гърдите..

Biskfitka
01-26-2010, 14:07
Е..Чак по-добре.. :) Но растежа не спира. Всяко момиче е сменила поне1 откакто носи. но гледай да не ти е малък. Пробвай на място и не го носи непрекъснато. И не спи с него :D Казвам го, защото някои го правят "за да са по-стегнати" :?По-добре е ,защото познавам много момичета (вкл. и аз ) и не носихме сутиен от когато би трябвало.Резултат->появяват се стрии по гърдите...(но почти незабележими...)

ShowMeHowToLie
01-26-2010, 19:06
Е..Чак по-добре.. :) Но растежа не спира. Всяко момиче е сменила поне1 откакто носи. но гледай да не ти е малък. Пробвай на място и не го носи непрекъснато. И не спи с него :D Казвам го, защото някои го правят "за да са по-стегнати" :?По-добре е ,защото познавам много момичета (вкл. и аз ) и не носихме сутиен от когато би трябвало.Резултат->появяват се стрии по гърдите...(но почти незабележими...)

Ако са големи-да , но ако не чак толкова..

Biskfitka
01-27-2010, 11:37
Е..Чак по-добре.. :) Но растежа не спира. Всяко момиче е сменила поне1 откакто носи. но гледай да не ти е малък. Пробвай на място и не го носи непрекъснато. И не спи с него :D Казвам го, защото някои го правят "за да са по-стегнати" :?По-добре е ,защото познавам много момичета (вкл. и аз ) и не носихме сутиен от когато би трябвало.Резултат->появяват се стрии по гърдите...(но почти незабележими...)

Ако са големи-да , но ако не чак толкова.. :) Е,момичето каза,че имала големи гърди за възрастта си...ама тя най-добре ще си прецени де :)

Ivanov
01-27-2010, 12:12
Тази твоя "Приятелка" наистина има проблеми с уроците по биология, да наблегне на човешко тяло или да отиде в клиника да се прегледа!

Мъжки вариант на твоя "ПРОБЛЕМ"

Здравейте, казаха ми, че боксерките спирали растежа на пениса. Да продължавам ли да нося или да го оставя да се поклаща волно?