PDA

View Full Version : Фотошоп- предложения ?



The_69
01-25-2010, 13:14
Ще карам на кратко. За празника съм решила да подаря на моя чаша с наши снимки ( в 1 фото ги правят) Проблемът е, че имаме снимки само по отделно (неговите са мн малко и с лошо качество и ще трябва да видя как ще го издебна, защото мрази да се снима). Та вариант за обща снимка няма (не разпитвайте защо :) ) Искам да ми дадете някакви предложения как да съчетая 2те снимки на фотошоп (по-точно какво е вазможно да се направи) Моля да давате линкчета с добър фон, на който могат да се добавят чрез фотошоп 2 фигури с които да не изглежда изкуствено....или ваше лично творчество...
Ако има някой добър съфорумец да си предложи услугите да ми направи колажче, до 2, 3 дни ще му пратя снимките и мн мн ще го/я обичам :-) (само държа да не изглежда изкуствено, да е със вс му там отсенки...бе, да прилича на цяла снимка, а не като налепено(художник е и обръща внимание на детайлите)...може и малко фантазийка да се вкара- за предпочитане в готик стил и без лигави сърчица и т.п. ) МЕРСИИИ :-)

Zod
01-25-2010, 13:33
Мога да го направя без проблеми, пиши на thehater1 na skype I 6te te go napravq.

Boot
01-25-2010, 13:40
Ти наистина ли си мислиш, че момче, което не обича да се снима ще се зарадва на чаша с негови снимки?!
Изобщо... че ще се зарадва на чаша?!

antiWHAT
01-25-2010, 13:46
Boot е права, подаръкът ще ти хареса само на теб... както е тръгнало.

The_69
01-25-2010, 14:49
Ти наистина ли си мислиш, че момче, което не обича да се снима ще се зарадва на чаша с негови снимки?!
Изобщо... че ще се зарадва на чаша?!

Обедена съм на 101%, че ще се зарадва, защото е човек на изкуството и си пада по подобни работи повече от мен. Винаги избирам подаръка спрямо човека и ако изработката е хубава ще му хареса.
А за снимането- снима се, но не искам да го мъча...това е дълга тема и няма нищо общо с това, дали харесва колажи ;)
Мерси на Съфорумеца, като се сдобия със снимките ще те намеря !- има6 1 бири4ка от мен ;)
Ако има и други желаещи може да направим конкурс :D

Boot
01-25-2010, 14:56
чаша с 3 снимки не е изкуство... :(

Kampfbereit
01-25-2010, 14:57

BrainlessROCKBABY
01-25-2010, 15:11
айде, и аз се навивам.. да видим кфо ще излезе