PDA

View Full Version : кола маска



vow
01-25-2010, 14:06
препоръчайте ми кола маска в домашни условия, искам да си обезкосмя тънки косми от корема и по дебели от краката, колкото и да ми казвате че козметика знае най-добре и прави най-хубави и дрън дрън аз на козметик няма да ида, та някаква кола маска от магазин ли аптека ли, която може да хваща и по дебели косъмчета (мом4е съм)... ако може да ми дадете подробно обяснение като цена вид, приложение, ефект... мерси предварително

Valento
01-25-2010, 14:08
Ми препоръчвам ти кола маска на Jankar струва около 2 лв има я във всяка аптека и е подходяща за обескосмяване в дмашни условия.

SmilezZz
01-25-2010, 14:13
Ми препоръчвам ти кола маска на Jankar струва около 2 лв има я във всяка аптека и е подходяща за обескосмяване в дмашни условия.

vow
01-25-2010, 14:48
нека още някой каже мнението си,
а тази кола маска каква е топла студена, как се използва и хваща ли косъмчетата които са по дебели или си остават :)

vow
01-25-2010, 14:52
http://www.jankar-bg.com/ и я вижте в тоя сайт кви има Кара, топла, студена, коя е най-добре ,на някои пише кола маска за депилация :О тоест не скуби космите с корена а само върха над дермата ли, как?!

ПП: не съм гей, по принцип не искам да си обезкосмявам краката, но тъй като напоследък космите ми са доста тъмни и леко гадни, смятам да си направя няколко пъти и да видя дали ще има ефект като изтъняване/оредяване . очаквам отговори

KumchoValcho
01-25-2010, 15:52
ПП: не съм гей, по принцип не искам да си обезкосмявам краката, но тъй като напоследък космите ми са доста тъмни и леко гадни, смятам да си направя няколко пъти и да видя дали ще има ефект като изтъняване/оредяване . очаквам отговориКво общо има м/у това дали си гей или не и обезкосмяването на краката? :-o

Valento
01-25-2010, 16:38
ПП: не съм гей, по принцип не искам да си обезкосмявам краката, но тъй като напоследък космите ми са доста тъмни и леко гадни, смятам да си направя няколко пъти и да видя дали ще има ефект като изтъняване/оредяване . очаквам отговориКво общо има м/у това дали си гей или не и обезкосмяването на краката? :-o
Ми по-старото поколение ( майки , бащи , баби , дядовци и т.н ) са на мнението че не е нормално момчетата да се обезкосмяват ... само "педалите" го правели .... имам си такива тромпети ( родители те ми) да ми надуват главата че не било редно .... боли ме фара :D Давай колега , щом си решил мЪиняй ги :D :D

Dimana99
01-25-2010, 16:55
Аз ти препоръчвам Veet. Малко е скъпичка обаче..

GabisiTa
01-25-2010, 17:37
Препоръчвам тази на Jankar, топлата :)


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889
:)

MorningLight
01-25-2010, 20:20
По-добре с топла кола маска, обаче трябва да внимаваш да не е много гореща защото като се изгориш е много неприятно, за по сигурно пробвай на китката дали не е много топла
:)