PDA

View Full Version : Проблеми !!!



sladkata226
01-25-2010, 14:44
Имам момче като за най-добър приятел и всичко му споделях докато един ден той ми сподели че много ме харесва ... не се опитах да се отдалеча от него ,напротив аз много го харесвах...може да се каже ,че бях влюбена в него ! Всичките ми приятели разбраха и почнаха да говорят как той щял да ми предложи,но един ден просто спря да ме гушка не ми говореше и не искаше да говори с мен ! Разбрах че ми е много сърдит ,защото го изревнувах от едно момиче ,което беше лудо влюбено по най-добрия ми приятел ! Опитах се да говоря с него,но нищо не стана ! Тогава брат му ни помогна да се сдобрим и ето ни сега пак приятели ,но не е както преди... преди си говорихме по часове,а сега се виждаме само в училище и здрасти здравей и това е ! Но аз все още съм влюбена в него, според приятелите му и той в мене,но си намери гадже и вече не сме нито най-добри приятели , нито гаджета -никакви не сме вече ! Сигурна съм ,че съм влюбена в него,защото всяка вечер си изплаквам очите за него а той вече не ме иска!! Моля ви дайте ми съвет как да си го получа обратно ,ако не като гадже то нека да е като най-добър приятел !!

SmilezZz
01-25-2010, 15:12
В доста трудна ситуациа се намираш..Не знам..
Може и да опиташ да поговориш с него..Обясни му как се чувстваш 8) ..
Успех..!! Дано се сдобрите и да сте както преди :-)

sladkata226
01-25-2010, 15:26
много пъти се опитах след като се сдобрихме но той все казваше бфф си ми и след това зает съм трябва да ходя #-o

3motion
01-25-2010, 16:30
Опитвай пак.Не може вечно да те избягва.Пожелавам ти успех :)

FuCkInBuBbLeGuM
01-25-2010, 16:36
Говори пак с него. Кажи му кво чувстваш и ако наистина ти е най- добър приятел ще те разбере и ще се сдобрите предполагам.

Успех и от мен :) :)

kris4ety14
01-25-2010, 16:45
Обясни му как се чувстваш. Можеш да направиш нещо мило, за да му стане ясно каква приятелка/гадже би изпуснал. Успех!

MadeOfWater
01-25-2010, 16:47
Говори пак с него. Кажи му кво чувстваш и ако наистина ти е най- добър приятел ще те разбере и ще се сдобрите предполагам.

Успех и от мен :) :)

Kallyn4eto
01-25-2010, 18:19
Ами казваш му какви най-добри приятели сме като си казваме само здрасти? :-o Между другото, как си сигурна че си влюбена в него? Може просто да искаш да сте близки и да сте си приятели както преди.
=))