PDA

View Full Version : Секс преди тренировка? До какво води това?



anonim
01-25-2010, 15:40
“От жените краката отслабват!”

Това скандално според мен твърдение, изказано неотдавна от западен треньор Майк Голдмил и предназначено за небезизвестния фитнес манияк Роки Балбоа е направило самотни освен съпругите и приятелките на фитнес атлетите и много други дами.

“Всичко зависи кой с кого”

Думи на мой идол, колега и експерт – Крис Айсето. И с по-сериозен тон той добавя: “Идеята, че сексът изцежда вашата сила е една стара женска приказка. Аз мисля, че сексът вероятно има и положителен ефект, понеже предизвиква пълен физически и психически релакс, а освен това води до освобождаването на много биологично активни химически вещества.

Всичко това води до по-добра спортна форма” Към това лично аз мога да добавя – все пак не правете секс маратон преди вашата тренировка с тежести във залата!

Dimana99
01-25-2010, 17:12
Правете секс преди и след тренировка! Това ще кажа пък аз

takemybreathaway
01-25-2010, 19:41
Правете секс вместо да тренирате :D

Chacho
01-26-2010, 05:54
И без това половината тренират, за да правят секс.

stefanov
01-26-2010, 06:48
Между другото, гледам си аз Брейниак по Дискавъри Чанъл и някакъв мъж пратил писмо до тях, за да ги попита дали сексът преди тренировка подобрява играта. И действително, след първото полувреме първият отбор имаше превъзходство и през почивката си играха Скрабъл 8-), а от вторият отбор правиха секс с приятелките си и през второто полувреме отборът, правил секс, надделя! :razz: :razz: Така че вземете си поука от това!

ifilinnchica
01-26-2010, 12:42
Правете секс вместо да тренирате :D

ImmortalSportFreak
01-26-2010, 14:28
Е правете секс преди и след тренн.. само да не е по време на тренировката че .. 8-)

playboyche
01-26-2010, 15:37
значи тъй като често гледам често нешанал географик .... веднъж се натъкнах на едни тествания един доста известен босьор чието име не помня в момента излезе на ринга един път и след това прави секс и излезе още веднъж и учените остановиха че това повишава активността и силата на човек => правете секс преди тренировка 8)

ai07o
01-26-2010, 16:34
ако си мъж половият акт води до повишаване на тестостеронa.
Ще бъдеш по як в фитнеса
Ще бъдеш по надъхан
Ще ти идва да се сбиеш с всеки
Ще трупаш по бързо мускулна маса
Ще хабиш 2x калории от акта и от фитнеса
:P :P
а ако си момиче съм пас 8-)

pastel
01-26-2010, 16:42
Физически може и да не пречи, но после мислиш само за това и не мовеш да се концентрираш. Така, че секс след тренировки - когато мускулите са изпънати от кръвтта в тях. :o

dr0m
01-26-2010, 16:59
значи тъй като често гледам често нешанал географик .... веднъж се натъкнах на едни тествания един доста известен босьор чието име не помня в момента излезе на ринга един път и след това прави секс и излезе още веднъж и учените остановиха че това повишава активността и силата на човек => правете секс преди тренировка 8)СПРИ СЪС СПАМА БЕ ШИБАН ПРОСТ ГАДЕН ЛАЙОНОВОЗ ПЕДЕРАС ИЗКЪРТЕН РЯЗАН МАНГАЛ!

ai07o
01-26-2010, 17:34
значи тъй като често гледам често нешанал географик .... веднъж се натъкнах на едни тествания един доста известен босьор чието име не помня в момента излезе на ринга един път и след това прави секс и излезе още веднъж и учените остановиха че това повишава активността и силата на човек => правете секс преди тренировка 8)СПРИ СЪС СПАМА БЕ ШИБАН ПРОСТ ГАДЕН ЛАЙОНОВОЗ гей ИЗКЪРТЕН РЯЗАН МАНГАЛ!
какво е спамването пише по темата ?!? :-x

ai07o
01-26-2010, 17:34
значи тъй като често гледам често нешанал географик .... веднъж се натъкнах на едни тествания един доста известен босьор чието име не помня в момента излезе на ринга един път и след това прави секс и излезе още веднъж и учените остановиха че това повишава активността и силата на човек => правете секс преди тренировка 8)СПРИ СЪС СПАМА БЕ ШИБАН ПРОСТ ГАДЕН ЛАЙОНОВОЗ гей ИЗКЪРТЕН РЯЗАН МАНГАЛ!
какво е спамването пише по темата ?!? :-x

looperman
01-26-2010, 17:39
Правете секс вместо да тренирате :D

Просто и ясно :grin: +1 :)

miss_kiss181
01-26-2010, 17:41
Аз се занимавам с Народни танци професионално и един сдрав секс преди репетиция ми деиства супер, след това в залата съм като фурия ахахахахаха. А за секса след тренировка мии деиства ми супер размазващо, после съм като преродена :) :oops: :oops:

djipsito
01-26-2010, 20:51
По-добра тренировка от секса не се сещам :р..

И все пак не се вманиачавайте много в това да сте СКАЛИ, в един филм гледах, един много надъхан тренираше за да го изберат за Мистър не знам си какъв.. и си инжектираше разни лайна.. В една сцена го даваха с яка кака в леглото и яко ме изкефи когато му каза "Само един от мускулите ти не е твърд" :lol: Сещайте се..; Пича извади един пистолет от чекмеджето до леглото и й пръсна мозъка... ;д

Така че карайте я по-полека ;)

SugarFan
01-27-2010, 08:13
Тъй като се занимавам активно със спорт, смея да твърдя, че в игри, в които е нужна концентрация и точност, сексът преди тренировка определено не помага, а си доста разсеян и не може да отбележиш гол/кош или каквото там трябва.