PDA

View Full Version : нуждая се от съвет



b3bi7y
01-25-2010, 15:43
Здравейте,нуждая се от съвет вазможно най-барзо.Ходя с едно момче вече три месеца,обичам го много,но на моменти усещам че искам да съм сама и ми става много тъпо.Започвам да си мисля какво да направя,но никога не успявам да стигна до решението.Ако може някой да даде някакъв съвет ще съм му много благодарна.

SoStarstruck
01-25-2010, 15:47
Ако чувстваш,че наистина не ти е много до връзки прекрати нещата още сега. Не отлагай в никакъв случай,защото чувствата се засилват с времето и него ще го боли още повече. Сама трябва да си дадеш сметка какво искаш,за това не можем да ти помогнем,но ако не искаш връзка-прекрати я докато му е времето.. :wink:

onestar
01-25-2010, 15:48
Има няколко възможни причини, които евентуално предизвикват това чувство в теб.
Възможно е да не си сигурна в обичтта си към това момче. Лично на мен ми трябва по - дълъг период, за да обикна някого. Сигурна ли си, че го обичаш?
Може да те задушава по някакъв начин с поведението си, затова да искаш от време- на време да оставаш сама.
Или пък е просто чувство. Нормално чувство. Всеки има моменти, когато иска да остане сам с мислите си. :)

anonimchetou
01-25-2010, 15:57
ами мисля че най-добрият съвет ще си го дадеш сама като седнеш и помилиш много добре дали искаш момчето което е с теб наистина ... кофти е да незнаеш кво искаш..

LadyDi
01-25-2010, 15:59
Много бАрзо ти казвам да се почешеш, където те сърби.
Решаваш си - сама или с него и се придържаш към решението.

lipstick
01-25-2010, 16:00
Ако чувстваш,че наистина не ти е много до връзки прекрати нещата още сега. Не отлагай в никакъв случай,защото чувствата се засилват с времето и него ще го боли още повече. Сама трябва да си дадеш сметка какво искаш,за това не можем да ти помогнем,но ако не искаш връзка-прекрати я докато му е времето.. :wink:



и аз съм на това мнение

princeska94
01-25-2010, 16:08
Мила .. кажи му да направите 1 - 2 седмична "почивка" колкото и да е банално обясни му че не си наясно с чувствата си и му кажи 4е ако не си намерите други половинки за времето с които да ви е по добре ще се съберете :)