PDA

View Full Version : Идеи за унижение xD



ilsss
01-25-2010, 16:53
Значи аз и една приятелка искаме да унижим едно момче щот мн ни се е насъбрало! Започвам историята от начало.
Ние сме 9 клас миналата година кандидатствахме и нов клас ново дск,обачее има едно момче което в началото се държеше добре.но после реши, че е нещо повече от осатаналите.създаде се една групичка и той беше в нея и започна да се дразни с останалите и другите трябваше да го търпят ! Септември тази година отидохме на екскурзия за уикенда и той почна да се зарибява с едно момиче от класа. и както на вс екскурзии има и алкохол бяха пийнали и по едно време си целуваха.но като се върнахме момичето разбра че няма чувства към него ! И от тогава до сега той постоянно я тормози и няколко пъти я кара пак да ходят,постояно се прави в дск, опитва се да и привлече вниманието, но тя не го харесва и само се опитва да я провокира тя да ревнува и тя му се хваща,постоянно се мазни на даскалите и голям лицимер! и на мене и на приятелката ми ни писна постоянно да се държи пренебрежително се едно че е повече от нас и си мисли че е по хитър,искаме да го унижим и да го накараме да си чувства гадно !! дайте идеи за да го поставим на място!! :-x

onestar
01-25-2010, 16:58
Трябва ли да падате на неговото ниво?
Отмъщението е глупаво нещо... :?

FuCkInBuBbLeGuM
01-25-2010, 16:59
Такова животно малко трудно ще накарате да се чувства гадно. Игнорирайте го, злепоставяйте го, но и това не е решение. След някоя друга година може и да се осъзнае, а дотогава просто не му обръщайте внимание. А това момиче щом го ревнува има ли вероятност да го харесва. Не виждам причина да се дразни от него ако не го харесва :-o

great_mari
01-25-2010, 17:02
според мен ако имахте малко повече сиво вещество щяхте да се сетите,че няма смисъл да го унижавате.Защо просто не му покажете че сте по-умни от него с думи,а не с детски работи?Толкова ли не можете да го затапите,както се казва, като каже нещо тъпо?Ако наистина сте нещо повече от него, а не просто поредните "жертви", ако мога така да ви нареча,ще се справите и без детинщини.Поздрави и успех :)

daniGirl
01-25-2010, 17:08
значи от всичко опитахме пробвахме да го затапим обаче той почва да се дразни още повече, пробвахме да го игнорирами еми няя се получи.ако не бяхме опитали познатите методи едва ли щяхме да пуснем тема ;]
btw аз съм др фр :D :D

Ax3
01-25-2010, 17:14
????? Къф ти е проблема... ако прилага насилие викате някоя групичка и го пребиват... явно е по-умен и хитър от вас щом не можете да се справите още с него.... и оная щом не мое го изгони значи е доста тъпа и не си отстоява на своето лелеееееееееееееее

Zarity
01-26-2010, 01:32
Абе вие малоумни ли сте,9 клас сте,пораснете малко :?

moisture
01-26-2010, 06:35
Трябва ли да падате на неговото ниво?
Отмъщението е глупаво нещо... :?

Abigoria
01-26-2010, 08:55
Що се бъркате изобщо... ? Гледайте си ученето.. Не мога да ви разбера... После ще се почнат теми 'Всички ме нападат', 'Аз съм аутсайдер' и 'Никой не иска да общува с мен'.. Глупава работа... :?

Едит: Не стана ясно кво имам предвид- Това цялото си е тяхна работа и вас двете не ви засяга по никакъв начин. :)

Korrnyy
01-26-2010, 10:27
Яко IGNORE... "Убий глупака с мълчание" :)

meganet
01-26-2010, 11:38
Вижте има ли някакъв недъг и ако му го кажете знаете ли как ще млъкне набързо

Luscious_Heart
01-26-2010, 13:00
????? Къф ти е проблема... ако прилага насилие викате някоя групичка и го пребиват... явно е по-умен и хитър от вас щом не можете да се справите още с него.... и оная щом не мое го изгони значи е доста тъпа и не си отстоява на своето лелеееееееееееееее
++
С IGNORE не става ве. :lol: Натрупва се енергия. Освобождавате тая енергия или под формата на спорт в залата, или приложен кик бокс върху въпросонто момче. :lol:

Dimana99
01-26-2010, 13:12
Трябва ли да падате на неговото ниво?
Отмъщението е глупаво нещо... :? +++

ImmortalSportFreak
01-26-2010, 13:46
Оф игнориряй го бе... няма смисъл да се занимаваш да го обиждаш..

KpucmuHa
01-26-2010, 14:03
смЕрт за целия ви клас :lol: :lol:

fogdog
01-27-2010, 16:30
i v moq klas ima takiva mom4eta i prosto tr da pritejava6 ostroumie za da go zatapi6 ina4e se obajda6 na nqkoi po golqm fr da go prebie i se svur6va (za za tva imam brat xD) :D

DevilWish
01-27-2010, 16:45
Унижение?
Нали знаете, че по-умният отстъпва?
Освен това Бог е този, който съди и наказва, а не вие ;)

ThePrettyReckless
01-27-2010, 17:01
най-добре накарай момичето да си поговори с него че му е омръзнало да прави така и най-приятелски действа безотказно и затварята кръга

liim0nka
01-27-2010, 17:10
Какво се бъркаш в чужди отношения?!

r0ckst4r
01-27-2010, 17:28
Намерете му слабото място и го човъркайте докато не престане. :grin:

TheX
01-27-2010, 18:07
Унижение?
Нали знаете, че по-умният отстъпва?
Освен това Бог е този, който съди и наказва, а не вие ;)

В днешно време "По-умният отстъпва" се тълкува като "По-умният е п.утка" :?