PDA

View Full Version : Проблем с момче..



YourDrug
01-25-2010, 18:19
Значи аз съм на 15 и преди няколко дни тръгнах с едно момче.. Всъщност това е първото ми гадже и всичко ми е някак странно, ново.
Проблема е там, че той е по-голям от мен и иска да излизаме по-късно и да ходим по дискотеки, а аз нямам такова желание (за дискотеките), а и нашите не биха ме пуснали. Особено сега когато е студено нямам възможност да излизам с него а той иска да излизаме по-късно вечерта.. Нашите не знаят за него и не искам да им казвам все още, защото първо не знам как ще реагират и второ искам да видя как ще се развият нещата. Не съм говорила за това с него, но на него му е все едно кой ще разбере, а аз се притеснявам, че ако тръгна с него хваната за ръка примерно или някой ни види родителите ми веднага ще разберат :( Какво да направя? Не искам да си помисли, че ме е срам от него или нещо подобно, но и проблема с излизането до късно :o Не знам какво да правя, моля ви помогнете :(

mickelangelo
01-25-2010, 18:33
опитай да кажеш на вашите .. ;)

matty7
01-25-2010, 18:37
Еми обясни на него първо. Ако те разбере и се съобрази с теб - чудесно :) .. хем това веднага ще ти даде злена лампичка, че чувствата му са истински. Ако пък не иска и да чуе, моят съвет е да го заебеш, преди да си придобила по - сериозни чувства към него. В една връзка всеки би трябвало да се съобразява с другия. Аз лично от т'ва изхождам, сама си направи извода. Що се отнася до вашите.. ами ако разберат ( да кажем от някой друг, не ти да им кажеш ) можеш да кажеш че не ти е за пръв път :lol: и няма нищо страшно :lol: :lol: . И + това си на 15, решила си да пробваш. ;дд

sunshinepp
01-25-2010, 18:39
Изглежда ми малко странно.. но и нормално, все пак ти е първото гадже.. За сега не казвай на вашите, няма смисъл ..
А на момчето обясни защо не можеш и не искаш да ходиш по дискотеки и да седиш до късно, а и не знам какво за него значи късно. . - например говори с ваще до 9 часа да си навън . .
Не виждам за момента гаджето ти какво повече може да иска.. Ако е свестен ще те разбере.. :)

lipsvashh_mi
01-25-2010, 18:40
ако държи на теб няма да те пришпорва,а ще вземе приятели с него за дискотеката,а двамата ше се виждате отделно-проблем няма стига да поговорите и да се изясните.

AttentionWhore
01-25-2010, 18:40
Говори с него :)

beachy_bunny
01-25-2010, 18:41
За теб да не би " ходене " да значи : Да вървите на 10м един от друг ... като се видите да си казвате само " Здравей " , аа и да излизате само 2-мата да се понатиснете в някой парк за 20 мин. и ти да се прибереш все едно нищо не е станало и ти да тръгнеш в едната посока , а той в другата ...

GabisiTa
01-25-2010, 18:42
Говори с него и му обясни, че вашите не те пускат толкова до късно, все пак си по-малка, имаш вечерен час... Надявам се да те разбере :) По-нататък ако нещата се развиват добре, може да го запознаеш с вашите и ако го харесат ще те пускат до по-късно с него :) Успех! :)

П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889
:)

Zarity
01-25-2010, 18:47
Кажи на вашите.Няма да те убият бе.

fenastz
01-25-2010, 19:06
Разясни му, ако. Ако те "обича", ще престане да иска да те води на дискотека. Ако не, ще си фане някоя дето обича да я водят. :-o

soul1199
01-25-2010, 19:22
е как може да реагират?сякаш и те са нямали гаджета?споко,кажи им,a на него му обясни че няма,как да излизаш и че не те пускат :)