PDA

View Full Version : Forever21 ???



rozov0
01-25-2010, 18:30
Някой знае ли дали доставят до България? Или чували ли сте тази марка въобще? Видях я в интетрнет и имат интерестни неща. Дайте някакви мнения за нея
ето сайта: www.forever21.com

mersi :-) :-)

DevilWish
01-25-2010, 18:39
По дяволите темата за този сайт е не знам коя на брой :# Разгледай и сама ще откриеш дали има доставка в България.Не е толкова сложно ;)
Иначе мнение - на мен не ми харесва нито 1на грешка там :С

sunshine1
01-25-2010, 18:42
на на на,
има такава тема,
на търсене ти цъкни
и желаното напиши
ето търсачката вече го намери!!! :D :D :D :D
и не създавай тъпи темички...


няма внос на тази марка в България

rozov0
01-25-2010, 18:54
аз исках просто да попитам за доставката, кво почвате да ме нападате. Ако бях намерила нещо щях ли да питам. Начи егати хората сте, човек да ви попита нещо... ше го изядетеее :o :o :o

sunshine1
01-25-2010, 19:00
аз исках просто да попитам за доставката, кво почвате да ме нападате. Ако бях намерила нещо щях ли да питам. Начи егати хората сте, човек да ви попита нещо... ше го изядетеее :o :o :o
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=305036&postdays=0&postorder=asc&start=0
заповядай
и кой те напада..на всички вече им писна да се пускат безмислени теми на поразия.. еми закакво е направена тази търсачка..
а тва че ще го изядем.. не благодаря вече се навечерях предпочитам здравословното хранене, а не да се храня по нощите :D :D :D
недей така бе розово момиченце защо бог ти е създал главата, да ти тежи само...

Infinity
01-25-2010, 19:05
На мен пък ми писна вече от такива , които биха изписали 10 РЕДА забележки и къп други също безсмислени нещо , но не и да напишат едно кратко изречение , с което кратко , ясно и точно могат просто да помогнат. В крайна сметка затова са форумите и замислете се то по вашата логика нови теми - НЯМА КАК ДА ИМА !
Защото вече тука особено почти всичко е изписано , но нали се сещате , че трябва да има някакво движение ?!
И никой не ви кара да влизате в такива теми , да пишете или пък в краен случай да влизате във форума изобщо , защото да кажем 50 % от мненията на някои са абсолютно такива - забележки , нападания и подобни , но никакъв вид помощ. Писна ми вече и трябваше да го напиша !! :-x 8-)
А по темата : За съжеление този сайт не предлага доставка до Бългираия - имат уникално яки неща ! :grin:

JCoutureJunkie
01-25-2010, 20:02
Както каза Infinity forever21 не шипват до България,но ако се поразровиш може да откриеш куриерски фирми,от които да поръчаш от там.Само че може да ти излезе доста соленичко през куриерските фирми.Преди време си поръчах неща,които ми излязоха едва ли не няколко пъти по-скъпи с доставката,отколкото бяха.
И да,наистина,защо вместо да спамите не напишете нещо наистина полезно и по темата,а си излизате яда във форума.Ясно е,че никой не ползва търсачката(реално).Особено по-новите потребители още не са свикнали със сайта.
Иначе за самите неща от forever21 мога да кажа,че са наистина страхотни и на изключително достъпни цени,особено що се отнася до Америка.Но то и тук като сравниш дрехите от Теранова,Ню Йоркър и Манго по-евтино не излизат,а качеството в повечето случаи е на светлинни години от това на дрехите от forever21.

the_best_f
01-25-2010, 21:38
И аз бях пускала такава тема и установих по мнението на съфорумниците, че няма доставка до България. :(