PDA

View Full Version : обем



stelit0
01-25-2010, 19:03
Здравввейте,може би има много дами който искат повече обем на своята коса и се опитват по всевазможни начини да постигнат тозие ефект.Е,аз изкам точно обратното.Кажете някой трик за премахване на обема.Преди няколко дена се подстригвах и ми я филираха ,но отново е доста бухнала.Изправих я сложих кристали и нищо.Много е гадно.Е казвайте!!! :) :) :)

vagarious
01-25-2010, 19:13
Блазе ти. :?

ShowMeHowToLie
01-25-2010, 20:23
Ами..Носи шапка :? глупости, не ме слушай..
Ами можеш да я изправяш, или..Когато се изкъпеш не използвай сушоар, а изчакай сама да изсъхне.

coolness
01-26-2010, 06:14
и от какъв зор не искаш да имаш обем :shock: :lol: След като имаш естествен подържай го..не се зализвай..грозно е

stelit0
01-26-2010, 06:43
ами аз попринцип я изправям защото ако не я изправя е като разплетена дамаджана.Много и бухнала и чуплива а аз съм с кръгло лице и не ми стой добрре.Ако не я издухам със сешоара ще трябва цяла банда роби да идват после и да дърпат със сичка сила пресата за да се изправи. :D (Ох то за мене огода няма)

stelit0
01-26-2010, 06:45
ами аз попринцип я изправям защото ако не я изправя е като разплетена дамаджана.Много и бухнала и чуплива а аз съм с кръгло лице и не ми стой добрре.Ако не я издухам със сешоара ще трябва цяла банда роби да идват после и да дърпат със сичка сила пресата за да се изправи. :D (Ох то за мене огода няма)

whatever5
01-26-2010, 07:27
Ами мойта докато я решех всеки ден, беше също бухнала и чуплива- после започнах да я реша само когато се къпя и спя на опашка, по този начин (между другото така не се заплита и не приличам на клошар в главата- споко) стана на букли (не негърски къдрици- букли, явно това ми е естествената коса ама като се среше ставам като облак) и това до някъде реши проблема :-D