PDA

View Full Version : Първия път



teddynessa
01-25-2010, 19:16
Здравейте ! Аз съм момиче на 13 години (96 набор но всъщност не изглеждам на толкова, към 15,16) .Имам приятел от 1 месец и тъй като той е на 17 години иска да правим секс (нормално е да иска.. все пак е голям) Апък и най-добрият му приятел също има гадже и са го правли онзи ден... Но аз съм напълно против това! За мен да си девствена е нещо толква чисто и крехко ии невинно ... ;( Но пък много го харесвам (даже може да се каже че съм влюбена) ... Моля ви посъветвайте ме какво да правя така че и двамата да сме доволни (ако има такъв вариянт) !

natity91
01-25-2010, 19:50
изчакай !!! първо много си малка, второ не си готова... повярвай ми не ти трябва момче,което не те приема. Той незнае какво иска... щом моя приятел издържа 6 месеца без секс и твоя ще го направи , ако държи на тебе. Ако ли пък не.. да си гледа работата.
Ще срещнеш друг и пак ще се влюбиш. ;)
Не прави нещо , за което ще съжеляваш. :-)

teddynessa
01-25-2010, 20:05
Благодаря за съвета ... поуспокои ме малко :-) :-)

haho1015
01-25-2010, 20:12
Ако искаш да си останеш девствена,и искаш да му угодиш-правете анален секс. :oops:


Ноо след като не те уважава и не уважава твоето мнение просто го заеби няма да имате много оюе време заедно

natity91
01-26-2010, 01:37
Благодаря за съвета ... поуспокои ме малко :-) :-)

Няма проблем. Не са само приказки , наистина е така. Не трябва да се чувстваш задължена за подобно нещо. Би трябвало да чака колкото е нужно. Да кара на чикии известно време 8-) :-P
Бъди умна, че след време се сещаме за тези неща. Предполагам искаш да се сещаш с усмивка, че е било с някой мил и внимателен и най-важното, че ти си го искала, а не си била принудена от сорта на "ако ме обичаш ще го направиш"... :?
айде успехи :-) вярвам , че ще постъпиш правилно.

natity91
01-26-2010, 01:38
Благодаря за съвета ... поуспокои ме малко :-) :-)

Няма проблем. Не са само приказки , наистина е така. Не трябва да се чувстваш задължена за подобно нещо. Би трябвало да чака колкото е нужно. Да кара на чикии известно време 8-) :-P
Бъди умна, че след време се сещаме за тези неща. Предполагам искаш да се сещаш с усмивка, че е било с някой мил и внимателен и най-важното, че ти си го искала, а не си била принудена от сорта на "ако ме обичаш ще го направиш"... :?
айде успехи :-) вярвам , че ще постъпиш правилно.

stefanov
01-26-2010, 06:57
Пускай му да ти накъса задника. Твоя си е вината като си тръгнала с него!

natity91
01-26-2010, 09:45
Пускай му да ти накъса задника. Твоя си е вината като си тръгнала с него!

Абе ,брат,прегледай се.. няма момче на 17 години, което да не мисли за секс. И какво сега.. да си седи сама, защото лигльото неможе да си държи пишката в гащите... Какъв мъж ще стане от него , ако неможе да изчака заради момиче , което харесва... :o
Ако наистина я харесва ще чака !!! Няма да го убие, убедена съм.

SmilezZz
01-26-2010, 11:47
Направи го тогава - когато си готова..Пък ако и той те обича - ще те изчака,докато си готова..Поговори с него - ако те "накара" да го правите - бий му шута :D :-) :-)
Най-важното е ДА ГО НАПРАВИШ,КОГАТО СИ ГОТОВА + С ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК

teddynessa
01-28-2010, 12:15
Благодаря ви за съветите!Наистина сте прави...Ако ме иска ще ме чака :smt023 :-)

sunshinee1936
02-28-2010, 10:29
абе сички сте направоо..... кво чакате идиалния момент - истината е че НЯМА ТАКЪВ кво му мислиш толкова тва е само секс не е края на света дали ша го направиш сега или след 1 година няма никво значение // големи сте филмари

- ам и тва е лично мое мнение хаха