PDA

View Full Version : 2 момичета : 1 момче = неприятности !



torresinho
01-25-2010, 19:25
Така ситуацията е следната:
Ходя с едно момиче от 2 месеца.Харесвам я много.Не е тук проблема обаче.Има още 1 - ЗАЕТО ! Защо по дяволите го харесвам?
Харесвах го и преди второто момиче - не станаха нещата.Тя е неуписуема - както и приятелката ми.Проблема е,че сме в 1 училище и ги виждам много често.И така:не искам да късам с приятелката ми,но попадали ли сте в такава ситуация?Какво направихте?Направо ден и нощ мисля какво да направя ... ПОМОЩ ! :smt090 :smt090 :smt090

SoStarstruck
01-25-2010, 19:27
"От два стола-на земята"...

SuperBadSuperFresh
01-25-2010, 19:32
Тя е неуписуема - както и приятелката ми.
Ами тогава хич не се опитвай.Както казаха-най-вероятно ще си останеш и без двете,поне не наранявай приятелката ти.

torresinho
01-25-2010, 19:36
Тя е неуписуема - както и приятелката ми.
Ами тогава хич не се опитвай.Както казаха-най-вероятно ще си останеш и без двете,поне не наранявай приятелката ти.Еее .. това е вярно,но ... не ме разбирате ... просто съм много,ужасно много хлътнал !

valdesbg
01-25-2010, 19:36
Щом не искаш да късаш с приятелката ти, къде е проблема и защо пускаш тема? :-o

rusoto_baby_f
01-25-2010, 19:37
"От два стола-на земята"...

+1
Ама и ти ако знаеш какво искаш... :?

torresinho
01-25-2010, 19:37
Щом не искаш да късаш с приятелката ти, къде е проблема и защо пускаш тема? :-oПускам темата,за да ми кажете какво сте направили в такива случаи - да си мълча ли пред второто момиче,затова че я харесвам?Ами ако опитам на някое купонче с нея ?

SuperBadSuperFresh
01-25-2010, 19:39
Ми мен ако питаш-опитай,защото колкото и да си мислиш че ти пука за приятелката ти от 5-те ти изречения в тая тема,забелязвам че не е така. :?

valdesbg
01-25-2010, 19:42
Ам авторе - в такава ситуация бих заебал и двете и бих отишъл в манастир.

Само се чудя - що се опитваш да ни лъжеш че те интересува приятелката ти? Както и че искаш нещо повече от секс с тая заетата?

А тва че после ще трябва да се криеш в миша дупка не те бърка, нали? :)

Я си седни на задника и си оправи хаоса в главата. Момичетата са ти последния проблем :)

torresinho
01-25-2010, 19:48
Ам авторе - в такава ситуация бих заебал и двете и бих отишъл в манастир.

Само се чудя - що се опитваш да ни лъжеш че те интересува приятелката ти? Както и че искаш нещо повече от секс с тая заетата?

А тва че после ще трябва да се криеш в миша дупка не те бърка, нали? :)

Я си седни на задника и си оправи хаоса в главата. Момичетата са ти последния проблем :)Не ме познаваш,за да говориш така,човече :) Второто момиче е девствено и никога няма да легне с първия срещнат.Пука ми за приятелката ми.

valdesbg
01-25-2010, 19:51
Хм, засегна се. Значи съм бил прав.

Не ми е нужно да те познавам за да разбера що за човек си. Показваш го с всяко едно свое действие(в случая с писането във форума). Пак ти казвам - не лъжи себе си, ще ти изиграе лоша шега. Нас... кучета ни яли :)

Лека вечер.

И оправданията няма да ти помогнат.

GabisiTa
01-25-2010, 19:51
Като ти пука за приятелката ти си трай и не се занимавай с другото момиче!


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889
:)

babity
01-25-2010, 20:00
Да,да, да,да да! Тоя филм го няма. Ако съществуваше "харесвам двама/две" аз щях да знам за това, защото съм най - влюбчивия човек на света. Винаги в такива ситуации единия с който си е заместител на този, когото всъщност искаш. Ако ти пукаше за приятелката ти нямаше да мислиш за друга. Нормално и естествено е. Щом мислиш за друга, значи приятелката ти е аут. Имам вътрешното убеждение, че ако рискуваш в тази ситуация просто ще си изпуснеш и това, което имаш. Пресметни си сам дали има смисъл да изпуснеш питомното в гонене на дивото. Ако наистина твърдиш, че ти пука за приятелката ти ще си коректен с нея, а това в дадената ситуация значи да я оставиш или поне да си дадете почивка докато решиш, най - сетне, какво искаш.

DaemonBoy
01-25-2010, 20:23
Дръж сегашната с две ръце, пък ако не се получи пробвай с другата.

BlueFace
01-25-2010, 20:37
Съжалявам,но не мисля ,че имаш бъдеще със сегашната ти приятелка,ако драстично не промениш нещо в себе си.И то не кое да е нещо ,а тези помисли отностно чужди момичета.
Ако не можеш да се откажеш от другото момиче не виждам смисъл да продължаваш сегашната си връзка.Само можеш да нараниш момичето с което си в момена,а ако имаш малко съвест ще и спестиш тези неприятни емоции ;)

onestar
01-25-2010, 20:47
Трудно би ни убедил, че ти пука за сегашната. Както вече казаха, ако беше така нямаше да се заглеждаш по останалите.
Следователно няма смисъл да продължаваш сегашната си връзка... или поне не, докато тези мисли все още се въртят в главата ти.
А... и не е хубаво да се бъркаш в чужди връзки. Щом момичетото е с него, значи иска да е така - не им се бъркай. 8)

LadyDi
01-25-2010, 20:55
Сто тояги по петите. Да се сещаш следващия път да ти не шарят оченцата. :)

Прави каквото искаш. Така или иначе, с поста си показа, че не си човек, който би спечелил съжаление. Още по-малко ще получиш адекватен съвет за неадекватната ситуация, в която сам си се насадил.

niichety
01-25-2010, 20:56
Днеска бях в същата ситуация, тоест днеска си реших проблема. Абсолютно същото, само дето аз не харсевах толкова много гаджето си. Скъсах го пък не ми пука квото ще да става, по-добре ня лъжи, не мисля че ти пука много много..

dedodekster
01-26-2010, 06:24
"От два стола-на земята"...
Накрая точно така ще стане ;)

stefanov
01-26-2010, 06:33
Днеска бях в същата ситуация, тоест днеска си реших проблема. Абсолютно същото, само дето аз не харсевах толкова много гаджето си. Скъсах го пък не ми пука квото ще да става, по-добре ня лъжи, не мисля че ти пука много много.. :razz: :razz: 8-) От секс ли го скъса? :lol: :lol:

torresinho
01-26-2010, 09:27
Сто тояги по петите. Да се сещаш следващия път да ти не шарят оченцата. :)

Прави каквото искаш. Така или иначе, с поста си показа, че не си човек, който би спечелил съжаление. Още по-малко ще получиш адекватен съвет за неадекватната ситуация, в която сам си се насадил.Абе,Лейди,къде съжаление да търса у тоа умрел форум?Тука има 100 човека,които могат да даът съвет и 1949,които незнаат дали ако паднеш от 2 метра ще забременееш !

valdesbg
01-26-2010, 09:29
^You are so damn right... :D

LadyDi
01-26-2010, 09:29
Това са двата варианта - или те съжаляват и ти казват в колко гадна ситуация си изпаднал, или ти дават акъл.
Не те знам какво търсиш, но ти казах, че няма да получиш нито едното :)

NeZaPoznat
01-26-2010, 11:18
Тя е неуписуема - както и приятелката ми.
Ами тогава хич не се опитвай.Както казаха-най-вероятно ще си останеш и без двете,поне не наранявай приятелката ти.Еее .. това е вярно,но ... не ме разбирате ... просто съм много,ужасно много хлътнал !

Като навъртиш малко повече гаджета ще разбереш че кой знае каква разлика няма :? заблуждаваш се че тази е специална, а другата по-специална :? се е п.. а :D

danibebi
01-26-2010, 11:29
Най-вероятно и ти незнаеш какво искаш :? А ако ти незнаеш,, ние как да ти помогнем?? :-P

Hilary_
01-26-2010, 11:31
"От два стола-на земята"...

++

така е като не знаеш какво искаш по - добре да си останеш малко на земята ..

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-26-2010, 12:04
Типично мъжко поведение-не ви стига това,което имате,еми искате и още...имаш си приятелка,стой си с нея,кво се буташ къдет нямаш място...аман :-x

Korrnyy
01-26-2010, 12:08
Не мога да си представя както сега съм с моя приятел да харесвам друго момче. :? За мен "неуписуем" е единствено моя приятел.

Щом харесваш друго момиче, значи не ти пука особено за твоята приятелка, а от горе на всичко искаш на някое купонче "да се пробваш с нея" :? :booooomb:

Както казаха преди мен - не се оправдавай. Всички разбрахме за какво става на въпрос.

SmilezZz
01-26-2010, 12:19
Ти не знае какво искаш..
Бъди с тази,към която имаш чувства..Пфф..
Отново ти казвам - не знаеш какво искаш..Помисли добре,с коя искаш да си..
Никой друг - освен теб няма да ти помогне

soul1199
01-26-2010, 14:24
Като ти пука за приятелката ти си трай и не се занимавай с другото момиче!


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889
:)

girlche
01-26-2010, 22:38
"От два стола-на земята"...
Накрая точно така ще стане ;)

мдам.. :?

Bixel
01-26-2010, 22:41
тегли mw2 и почвай

loliii
01-27-2010, 15:10
По принцип давам някакъв тъп съвет /като на тези, които писаха тук/ чрез който никоя страна да не бъде наранена, но май това няма как да стане каквото и да прави човек, ще ти кажа какво бихп направила аз, колкото егоистично и подмолно да звучи : Бих продължила да ходя с момичето, с което съм и да се пробвам с момичето, с което искам да съм. Ако стане-стане. Ако не-връщам се при сегашната. Ако сегашната не ме ще-здраве да е. И без това не я харесвам чак толкова. ;)

DevilWish
01-27-2010, 15:43
"От два стола-на земята"...
Така е ;) никоя не обичаш ;) Просто ги остави и двете и не ги лъжи ;)

Dimana99
01-27-2010, 15:53
"От два стола-на земята"...вероятно е така да стане :)

xNiKx
01-27-2010, 19:09
Щом не искаш да късаш с приятелката ти, къде е проблема и защо пускаш тема? :-oПускам темата,за да ми кажете какво сте направили в такива случаи - да си мълча ли пред второто момиче,затова че я харесвам?Ами ако опитам на някое купонче с нея ?
Недей да пускаш теми за щяло и нещяло, оправяй се сам! Не може само да влизаш във форуми и други да ти решават проблемите. Никой не е бил в това положение, за да ти помогне. Може да е бил в подобно, но той не е ти, а момичетата няма да са същите. Искам да кажа, че всеки има собствен характер, всеки мисли и реагира различно. Мога например да ти кажа, че съм бил в същата ситуация. Хванал съм и второто момиче и сме си направили тройка. Да ама това означава ли, че и при теб ще е така??? Хората си го казаха, "от два стола - на земята". Вече си имаш приятелка, какво повече искаш?

sladyr4etoo
01-27-2010, 19:48
"От два стола-на земята"... :?

Zaritu
01-27-2010, 20:30

xNiKx
01-28-2010, 14:06
аз мисля пък че колкото и да харесва приятелката си може да харесва и друго момиче ... защо пък не ... вижте ако претендира че я обича тогава бих оспорила това... а иначе моя съвет е да останеш с приятелката си,защото ако се захванеш с другото момиче съм почти сигурна че няма да се получат нещата дали от шесто чувство или от опит го казах нз ама е така :)
Е к`во има да гадаеш? В първия пост си е написал, че е заето второто, освен това вече се е мъчил и не е станало. Не ти трябва да си пророк, не ти трябва шесто чувство или опит, за да го разбереш. Глупава тема. :razz: :razz:

Zaritu
01-28-2010, 20:55
аз мисля пък че колкото и да харесва приятелката си може да харесва и друго момиче ... защо пък не ... вижте ако претендира че я обича тогава бих оспорила това... а иначе моя съвет е да останеш с приятелката си,защото ако се захванеш с другото момиче съм почти сигурна че няма да се получат нещата дали от шесто чувство или от опит го казах нз ама е така :)
Е к`во има да гадаеш? В първия пост си е написал, че е заето второто, освен това вече се е мъчил и не е станало. Не ти трябва да си пророк, не ти трябва шесто чувство или опит, за да го разбереш. Глупава тема. :razz: :razz:

хм може и така да е .. ама щом момчето е пуснало темата явно не е наясно как да постъпи ;)