PDA

View Full Version : Болки в корема



XpucTaKu
01-25-2010, 20:31
Здравейте!
Бих искал да Ви попитам нещо относно коремната област.
От определено време ме наболява корема около пъпа в лявата част,някой път се появява малка болка след повече ходене.
От една седмица пия едни протеини , но несъзнателно ги бях оставил до една тръба по която тече топла вода за парно за около 4 5 дни.До сега съм изпил за 7 8 дни около 500 600 гр. , но понякога ме боли корема ту от лявата страна ту от дясната - като не е много силна болката.Мисля , че протеините са развалени и затова ми се появява болката в коремната област , но и малко преди да почна да ги взимам ме болеше по-малко , но не мога да кажа точно на седмица колко пъти на ден но я имаше болката(макар и малка).Сега след 7 8 дневен прием на тези протеини , които според мен са развалени от стоенето до тръбата мисля , че почти всеки ден ми се появяваше малка болка и отминава.Най-главния въпрос ми е - дали от евентуално развалени протеини ще има големи последствия?и дали по някакъв начин може да се изчисти организма?(така си го представям де)
Прочетох насам натам и абсолютно много се уплаших от най различни заболявания - недай си боже рак,камъни в бъбреците и какви ли не значимо лоши заболявания.Най-лошото е ,че ме е много страх да отида на лекар,но евентуално това ще стане.Все пак , ако има някой , който е запознат с нещата ЩЕ МУ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН , АКО МИ ПОМОГНЕ ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН!
междодругото забравих да спомена годините си - на 15г. съм.
Поздрави!

DrSmurph
01-25-2010, 21:53
А случайно тази болка да е свързана с повишено количество на газове които отделяш, или да е свързана с поетата храна. Освен ГЛУПОСТИТЕ наречени "протеини" какви други ядеш?
От седене до парното в прахообразен вид, в какъвто предполагам ги ползваш е изключително малко вероятно да са се развалили въпреки, че не им е там мястото.
Помисли си с какво се храниш освен с тези протеини и от колко време е този проблем защото "Определено време" нищо конкретно не казва. Как си с килограмите, въпреки, че щом взимаш протеини сигурно си слабичък?
Как си с посещението на тоалетната по голяма нужда? Запек или разстройство да имаш?

XpucTaKu
01-26-2010, 06:26
значи повишено количество на газове да ти кажа мисля , че са малко повече от преди незнам немога да го преценя това.(нормално е да ги има нали така.., на какво се дължи това?).За ходенето до тоалетна от 1 до 2 пъти(най много) на ден мисля , че е нормално?Освен протеините се стремя да ям по повече пъти храна на ден около 4-5 до 6 пъти на ден.Значи ядох за закуска основно едно фъстъчено масло намазано на филия и една филия намазана със сладко.след това към обяд някакво основно ястие като пилешка пържола,кебабче и една супа винаги е различна , но това ни го дават за обяд в стола и 1 час след това ходя на фитнес и след фитнеса хапвам нещо каквото ми се яде от хладилника ( без сладки работи) и към 6 часа хапвам понякога някой плод мандарина или ябълка.Вечерята ми е обикновенно към 7 8 часа и гледам да е нещо пилешко , свинско , печена луканка или нещо подобно.И задължително около 2 до 3 литра вода на ден(мога да кажа , че и нея я увеличих тази последната седмица)Толкова за храненето.Това немога да преценя точно от колко време ме боли защото болките преди бяха нищожни на седмица 1 2 пъти да ми се случи и то по няколко минути и затова не съм забелязвал чак толкова , но ако кажа около 1 2 месеца нз. все пак колко , я имаше понякога тази малка болка.Не мисля , че съм определено много слаб , има много хора по слаби от мен , имам си корем не много голям де,(64-5 кг. съм и съм висок 174-5) а забравих да кажа , че понякакъв начин и желая да го стегна във фитнеса 1 или 2 пъти в седмицата.(нз дали и упражненията като коремни преси и вдигане на краката влияят)Значи щях да казвам и още нещо : преди около 1 месец ми беше възпалено гърлото и личната ми лекарка ми даде антибиотик,но така се получи , че аз като го изпих 2 3 дена след това се срещнахме и тя ми каза че ми е още малко възпалено и ми даде втори антибиотик.След втория антибиотик гърлото ми беше минало почти и няколко дена след това осетих , че гърлото пак малко ме наболява и взех да пия фервекс и стрепсилс.и така до сега мисля , че почти ми мина.Имах големи топчета на гушата от лявата страна(възпалени линфни възли)които сега са 2-3 но определено много малки едвам ги набарвам и гърлото не ме боли сега ( само дано да не стане нещо с него по този студен климат..)Това е общо взето.Много ти благодаря DrSmurph че ми отговори и надявам се отново да ми кажеш нещо по темата.
Мисля да спра протеините те остават за още една седмица, но ако са развалени какви може да са последствията?
Поздрави!