PDA

View Full Version : За да се стигне до секс



viki2112
01-25-2010, 21:27
Момчета, прави ми впечатление, че въобще не можете да се оправяте сами в тази сфера... Ето ви няколко съвета как да правите добро впечатление в тая насока.

Те важат не само за необвързаните, а и най- вече за тези със сериозна половинка.

Не спирайте да изненадвате момичето, защото иначе тя губи интерес към вас. Например сега идва св Валентин - един чудесен повод да направите нещо мило за нея, въпреки, че въобще не е нужен повод. Момичетата обичат внимание, така че е добре понякога да правите някакав жест за тях, дори да е нещо дребно, защото всяко момиче харесва малките жестове. Имам предвид да и подарите шоколад, цвете или нещо от тоя род. Много ще се трогне, повярвайте ми! Заслужава си! Тези неща и без повод се правят, просто за да знае тя, че не сте загубили интерес към нея, и за да не загуби и тя към вас! Пък чак после и искайте секс! Хайде успехчета! :-)

Dimana99
01-25-2010, 21:29
Полезно :)

Bixel
01-25-2010, 21:40
Всички обичат нови и различни неща... но твърде много нови и различни неща ще доведе до скука...
Новите и различните неща трябва да са по-нарядко за да може да са интересни за момичетата <3

Shia
01-25-2010, 22:01
Аз съм доволна на неговото присъствие.Той е най-големият ми подарък и прекараният миг с него струва повече от плюшеното мече,генно модифицираните бонбони или нитратните рози изкуствено оцветени за въздействие.
Е ще се радвам поне на един негов подарък,за да си спомням за него,когато не е до мен-било то снимка в рамка или плю,който да гушкам вместо него или даже SMS с любовна тематика.
Не искам да съм зарината с подаръци,два са достатъчно-Той и Спомените.

WhiteOneBG
01-25-2010, 23:13
Момчета, прави ми впечатление, че въобще не можете да се оправяте сами в тази сфера... Ето ви няколко съвета как да правите добро впечатление в тая насока.

Те важат не само за необвързаните, а и най- вече за тези със сериозна половинка.

Не спирайте да изненадвате момичето, защото иначе тя губи интерес към вас. Например сега идва св Валентин - един чудесен повод да направите нещо мило за нея, въпреки, че въобще не е нужен повод. Момичетата обичат внимание, така че е добре понякога да правите някакав жест за тях, дори да е нещо дребно, защото всяко момиче харесва малките жестове. Имам предвид да и подарите шоколад, цвете или нещо от тоя род. Много ще се трогне, повярвайте ми! Заслужава си! Тези неща и без повод се правят, просто за да знае тя, че не сте загубили интерес към нея, и за да не загуби и тя към вас! Пък чак после и искайте секс! Хайде успехчета! :-)

Точно си мислех каква ли глупост ще да е това , но ми даде една чудесна идея :P

summer_moon31
01-26-2010, 00:46
Точно си мислех каква ли глупост ще да е това , но ми даде една чудесна идея :P

един, осъзнал се :-D

t0d1t0
01-26-2010, 07:26
http://img.zamunda.net/pic/smilies/bow.gifевала...http://img.zamunda.net/pic/smilies/slap.gif

AceXe
01-26-2010, 07:32
viki2112, уважавам мнението ти, но единствено вниманието, подаръчетата и жестовете не са начина да се стигне до секс. Даже има момичета, които така те взимат твърде насериозно, решават, че са влюбени до уши в теб и крайния ефект е, че не искат да започват със секс. Той няма определен начин, по който се стига до него. Това си е импулс. Някои хора бързо стигат до него и му се отдават, други бавно, трети не му се отдават и т.н. Зависи от момичето и момчето. Зависи и с каква нагласа тръгват. Дали за удоволствие, за лафче, за приятели с екстри или за любовна дългогодишна връзка, завършваща със самоубийство, рязане на вени, депресивни състояния, продължаващи години, някои аборт измежду другото...

AlokiNn
01-26-2010, 07:35
Да купя шоколад :-o за свети валентин :-o Нещо детско ми се струва темата.. Всеки знае че момичетата имат нужда от внимание,но всяко момиче е различно с различни интереси

BUBBLEGUM4o
01-26-2010, 08:53
Да ве шоколад ще купум аз за Свети Валентин.......... а пари от къде? 8)

SmilezZz
01-26-2010, 11:56
Да,темата донякъде е полезна..А и това за шоколада е...смешно :D
Шоколад за Свети Валентин :D ..

m1nik
01-26-2010, 12:56
Офф ама и вие...
Тези с сериозна половинка от време на време да купуват по нещо мъничко..да не вземете сега всеки ден я задушавате с подаръците ви..
От дъжд на вятър..абе..тя ще го оцени от вас е все пак..

А за шоколада искаше да каже момичето не за св.в.
а днес шоколад след 2 месеца розичка...
нещо такова..мъненку с любов!!

[това не е за авторката, за всяко момиче, което получи такова внимание
-или си кифла и си умираш някой да ти обръща внимание..
-или си свясна и го оценяваш.
-или тя ще разбе, че човека отсреща гледа как да те тикне в леглото..

Искам да кажа, че трябва да си личи, че го правите с любов

за да не останете грешно разбрани..!!

+ за темата :)

p.s. SmilezZz да ти изям пухкавия аватар :-)

djipsito
01-26-2010, 13:46
Да купя шоколад :-o за свети валентин :-o Нещо детско ми се струва темата.. Всеки знае че момичетата имат нужда от внимание,но всяко момиче е различно с различни интереси

Радвам се, че все още има хора, които не слагат всички момичета под един знаменател, само защото са попаднали на неподходящи..

Typan
01-26-2010, 13:49
Тъпа путка