PDA

View Full Version : Руснаци, украинци и беларусци в България



BERCUT
01-25-2010, 21:35
Има ли хора от Русия, Украйна или Беларус в този форум освен мен?

MichellePhan
01-28-2010, 10:47
Има ли хора от Русия, Украйна или Беларус в този форум освен мен?
аз.... :grin: Ама от 10 години не живея.От Русия съм.

drogba333
01-28-2010, 15:59
аз съм половин Украинец

JCoutureJunkie
01-28-2010, 17:49
Някъде бях писала,че майка ми е беларускиня.Наскоро разбрах,че баба ми(майката на майка ми) всъщност е еврейка,живяла в Беларус.Тъй,че,реално съм 25% беларускиня(от дядо ми).Никога не съм ходила в Беларус.Руският ми е добър,но падежите доста ме бъркат :D

BERCUT
01-28-2010, 20:35
Някъде бях писала,че майка ми е беларускиня.Наскоро разбрах,че баба ми(майката на майка ми) всъщност е еврейка,живяла в Беларус.Тъй,че,реално съм 25% беларускиня(от дядо ми).Никога не съм ходила в Беларус.Руският ми е добър,но падежите доста ме бъркат :D И моята майка също е от Беларс, мисля че от Могильов, а баща ми е руснак. Майка ми я мразя и живея с баща си.

drogba333
01-29-2010, 15:15
Някъде бях писала,че майка ми е беларускиня.Наскоро разбрах,че баба ми(майката на майка ми) всъщност е еврейка,живяла в Беларус.Тъй,че,реално съм 25% беларускиня(от дядо ми).Никога не съм ходила в Беларус.Руският ми е добър,но падежите доста ме бъркат :D
ми и аз горе доло така руския ми е горедоло добре но Украинския ми е по4ти перфект ходил сам там , не ме разбираите по-гре6но не съм украинец

BERCUT
02-07-2010, 19:39
За всички които имат украински корени - честит ви нов президент, честит ви Янукович и нека той управлява по-добре от "селската" матрьона Тимошенко (таричам я селска, защото прическата и прилича много на прическата на някоя млада селянка от едно време).

SmilezZz
02-08-2010, 07:36
Да..Има..Познавам няколко хора :) :)

mimke
09-09-2010, 18:37
мм има ли българи които да са в Русия ? :-D

Dobby
09-12-2010, 16:31
Аз съм наполовина Украинец!


За всички които имат украински корени - честит ви нов президент, честит ви Янукович и нека той управлява по-добре от "селската" матрьона Тимошенко (таричам я селска, защото прическата и прилича много на прическата на някоя млада селянка от едно време).

че тя Тимошенко не е била президент, нещо бъркаш ли се не рабирам какво искаш да кажеш?

DREAM95
11-11-2010, 04:17
Да..Има..Познавам няколко хора :) :) аз също

wallmart
12-11-2010, 02:25
Руснаците са малко, повече са украинците. Сега да не вземеш да се тръшнеш, че украинците са руснаци. Ама като ти гледам аватара, не знам ти ли си или някой друг, руснаците са от друга планета, различна от украинцитге.

BERCUT
03-17-2011, 16:58
Руснаците са малко, повече са украинците. Сега да не вземеш да се тръшнеш, че украинците са руснаци. Ама като ти гледам аватара, не знам ти ли си или някой друг, руснаците са от друга планета, различна от украинцитге. На аватара ми е Аршавин. Иначе, аз никога и не съм си и помислял, че украинците са руснаци, те са си казаци. Същото е и с беларусите, те са по-скоро българи от колкото руснаци; манталите им е същия, традициите са невероятно близки, беларуските народни танци са близки до вашите хора, а и носиите също.

IAmTheRealMe
07-13-2011, 19:48
Аз съм на половина белорускиня,наполовина българка.Като малка съм живяла в Русия,но после сме се преместили в Бг.Леко съм позабравила руския,но си го знам.