PDA

View Full Version : проблем или си въобразявам



doggyStyle
01-26-2010, 01:17
Здравейте.Напоследък се бях размислил дали нещо не е наред при мен.Работата е там че имам чувството че не мога да се влюбя..в смисъл такъв ,че промерно харесам някое момиче ,някои път се престрашавам да действам ,но рано или късно се отказвам или по-скоро ако има някаква вероятност да стане нещто започвам да имам съмнения в чувтвата си.Започнах да се замислям по-сериозно след като приклучих една връзка с момиче което беше с 2 год. по-голямо от мен (аз съм 10-ти клас) и в крайна смекта осъзнах ,че не споделям чувствата й.Можеби се дължи на факта че нещтата между нас се развиха бързо и нямах време да се осъзная.Притеснявам се че ако започна нова връзка мога да стигна пак до същото положение и да нараня някого.Имам чувството че не съм постоянен в чувствата си ,въпреки че до сега съм имал само една връзка.Кажете какво мислите по въпроса. Благодаря предварително! :)

filmimilmi
01-26-2010, 01:26
Имаш почти... Всъщност нямаш никакъв опит. Не си вади генерални заключения от една връзка. Явно просто не е била подходящата, в която да се влюбиш. Може би дори не те е и привличала външно. Намери си сериозна приятелка на твоите години или 2-3 години по-малка, концентрирай чувствата и мислите си върху нея, а най-важното е да те привлича истински. И външно и вътрешно, но най-вече първото качество е по-важно иначе ще я приемаш единствено за приятелка и пак ще стане същото като с бившата.

nyxu
01-26-2010, 17:29
Имаш почти... Всъщност нямаш никакъв опит. Не си вади генерални заключения от една връзка. Явно просто не е била подходящата, в която да се влюбиш. Може би дори не те е и привличала външно. Намери си сериозна приятелка на твоите години или 2-3 години по-малка, концентрирай чувствата и мислите си върху нея, а най-важното е да те привлича истински. И външно и вътрешно, но най-вече първото качество е по-важно иначе ще я приемаш единствено за приятелка и пак ще стане същото като с бившата.


+