PDA

View Full Version : раздяла



scrable
01-26-2010, 06:57
Така ... значи от месец ноември се харесвахме с 1 момиче... сичко тругна перфектно.Опитаха да ни разделят , но нашата любов е голяма . Наскоро тя каза , че вече не чувства същото и , че само ме харесва. Много се трудих и я върнах и тя се влюби в мен пак . Станахме гаджета. Когато си мислеше , че не ме обича тя е харесвала 1 момче , което и е предложил , но тя му е отказала и тръгна с мен . Прегрудки , целувки ... сичко беше добре , но вчера дойде при мен и каза , че много ме обича ама станали някои неща и иска да е сама . Питах я дали е времено това и тя каза ДА (времено е ) . Много ми е гадно и искм да знам как да я върна , защото може да не е времено.
Ето тук измислих нещо , което да и кажа:
И двамата знаем , че каза , че късаме времено за да не ме нараниш.(ако го отриче ще и кажа , че много я обичам и ако тя ми каже същото ще я попитам дали иска отново да бъдем .
Това е , но искам съвети , защото толкова я обичам , че няма дума с която да изразя чувствата си . мерси предварително ( искам да знам как да я върна какво да правя и т.н.)

valdesbg
01-26-2010, 06:59
Отрязан си за постоянно мой човек.

По най-класическия начин. Нека будните форумки да потвърдят.

Що си такава лепка? :-o

GabisiTa
01-26-2010, 07:01
Според мен я остави малко сама да реши какво иска, от прочетеното мисля, че и тя едва ли знае какво иска, но все пак... Ако реши, че иска да е с теб, сама ще те потърси! :)


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889

Bukmop
01-26-2010, 07:16
Според мен я остави малко сама да реши какво иска, от прочетеното мисля, че и тя едва ли знае какво иска, но все пак... Ако реши, че иска да е с теб, сама ще те потърси! :)


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889

Точно така нека тя да бяга зад теб ;) Ако не го направи не очаквай нищо ;)

ScarletBite
01-26-2010, 11:56
а "голямата" ви "любов" е само в твоите 14 годишни очи...
Брутално, но вярно.Аз сама съм се хващала във филмиране и самонавиване.

ivcheto0o
01-26-2010, 12:59
Отрязан си за постоянно мой човек.

По най-класическия начин. Нека будните форумки да потвърдят.

Що си такава лепка? :-o

soul1199
01-26-2010, 14:53
Отрязан си за постоянно мой човек.

По най-класическия начин. Нека будните форумки да потвърдят.

Що си такава лепка? :-o

onestar
01-26-2010, 15:57
Не я търси! Колкото и да искаш да й се обадиш или да й пишеш - недей. Казала ти е, че иска време - дай й го. Чакай я. Ако те иска - ще те потърси. Ако не го направи - финала ти е ясен.

П.С - Ще го преживееш... :)

scrable
01-26-2010, 16:39
Аз утре мисля да и кажа това ... ( което написах по горе ) , но сега някои хора много ме отчаяха , но наистина беше голяма любов ... и мерси , че ми помогнахте ...

peshost
01-26-2010, 17:24
Нямам думи.

sunshinepp
01-26-2010, 19:04
ти луд ли си!?

отрязан си мой човек.. не прави грешката да се унижаваш . . :o :?

0nem0retIme
01-26-2010, 19:38
Офф,тая вечер нещо всички пишат много неразбрано или на мен ми се спиии :-o

По темата: Не я търси.Тя,ако те обича наистина,рано или късно ще се върне.

Faces
01-26-2010, 19:46
Отрязан си за постоянно мой човек.

По най-класическия начин. Нека будните форумки да потвърдят.

Що си такава лепка? :-o
Съгласен съм!!! Просто човек те реже давайки ти празна надежда не се хващай за нея щот накрая пак ще си зарязан ама ще те боли повече.

Korrnyy
01-26-2010, 20:10
Не че искам да те разочаровам, но не се надявай пак да се съберете...

GossipGirl89
01-26-2010, 20:25
На същата страница има тема за "най-тъпите оправдания, с които са ви зарязвали" - няма да е зле да я погледнеш, защото твоето се среща доста често :)
Съжалявам, че ще го кажа, но момичето наистина те е отрязало по класическия начин с времето... По-добре не й досаждай повече и не я търси - тя ако си промени решението сама ще те потърси :)

laila_94
01-26-2010, 21:53
Ако мацката те обича,сама ще се върне :)
Лично моето мнение е ,че втория път се е върнала от съжаление .. мсиля ,че доста си припирал или момчето ,което е харесвала и е обърнало гръб и от нямане пак при теб .. Остави я ,продължавай напред