PDA

View Full Version : Объркана съм....



chadelchet0
01-26-2010, 07:01
Здравейте, аз съм момиче на 20години и съм от скоро с един мъж.. Преди години живеех с една приятелка с която се разделихме, тя пое по един път аз по друг(бяхме като сестри) след 2-3години някъде тя се върна в живота ми с предложение да заминем за Англия и да забравим стария живот в България. Но пък тук си имам приятел който мисля че искам да съм с него но понякога много ме дразни като почне да ми говори за живота.Иска да стана идеалната.В трудност съм кои да избера, моля кажете ми какво да правя, направо ще ми гръмне главата от мисли и нищо.... Какво бихте направили вие на мое място.. Бихте създали семейство(той за това мисли) или бихте си живяли живота с приятелка от детството? :-k :-k :-k

valdesbg
01-26-2010, 07:06
Ем, на 20 щом си е време за сериозни работи. Детските лигавщини е трябвало да си ги изживееш досега.

Моя глас е за семейство.

Би трябвало да знаеш отговора на въпроса, щото ти си действащата героиня. Пък щом питаш ТОЧНО за такова нещо, при това в тийн форум... :?

Очевидно е че не си готова и нямаш необходимата сериозност за семейство. Направи поне едно нещо смислено и му кажи това. Поне да си търси късмета другаде господина.

GabisiTa
01-26-2010, 07:06
А не може ли и приятеля ти да замине за вас в Англия? Помисли си добре какво искаш, за да не съжаляваш после. От колко време си с приятеля си? Какво чувстваш към него? Обичаш ли го?...


П.С. http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=3889

kalpazanka
01-26-2010, 07:07
Имам въпрос- на колко години е приятелят ти?

valdesbg
01-26-2010, 07:09
Щом е писала мъж значи поне на 24-25. А на такъв човек вече му е наистина време за семейство, брак и така нататък.

kalpazanka
01-26-2010, 07:12
Сериозни намерения, заживяване заедно- да, но щом иска брак, семейство, ми се струва, че е над 25, да не кажа 30. Още повече, че (явно) не е склонен да замине в Англия с нея.
На тези мисли ме навява и това

Но пък тук си имам приятел който мисля че искам да съм с него но понякога много ме дразни като почне да ми говори за живота.Иска да стана идеалната.

valdesbg
01-26-2010, 07:14
По принцип си права.

Отдалече се вижда че има нещо много сбъркано в цялата ситуация.

Намирисва ми на неизживян пубертет.

stefanov
01-26-2010, 07:16
Първо се замисли, сериозни ли са намеренията на твоя 'пич'.
Второ, аджеба, през тия двадесет години не си ли се 'наиграла' достатъчно?
После, в Англия също има мъже, няма да си обречена на заточение, спокойно.
Накрая: Няма да е зле да посещаваш курсове по български език, без да се обиждаш. :?

kalpazanka
01-26-2010, 07:18
Намирисва ми на неизживян пубертет.
При нея- да, определено. При него май ситуацията е "неизпускане на последния влак".

chadelchet0
01-26-2010, 07:18
ами момчето е на 23.. изживяла съм си детсвтвото.. :) ама той мрази мойта приятелка защото била лентяйка.. Не ми дава да излизам никъде чуствам се малко като роб.. Обичам го, но пък съм объркана.. Пиша в този форум, защото честно казано няма кой нормален да попитам нещо такова и да получа отговор който ще ме задоволи.Искам и двете и съм раздвоена.... :(

3oPuTy
01-26-2010, 07:20
Щом е писала мъж значи поне на 24-25. А на такъв човек вече му е наистина време за семейство, брак и така нататък.
Абе време му е ... :?
Владо я недей така,моля те :?
На 24-25 години са се женили миналия век ... Кой нормален тръгва да се жени на тия години,освен ако мацката не е започнала да наедрява в корема ... :?



По темата:От написаното си личи,че не си готова за семейство,а и ти е рано ... На 20 години си ... За какво семейство въобще може да се говори?!Разбирам да живеете заедно просто ей така,като гаджета,но семейство (брак,венчило,халка на пръста ... проблеми след време,защото си още млада и ти се живее) ... :? Я по-добре си хващай приятелката и заминете ;) Хем пари ще изкарваш и след време ще може да се върнеш в България,хем ще се наживееш на спокойствие ... без да се притесняваш,че вкъщи те чака мъж,на когото трябва да наготвиш,изчистиш,изпереш ...

chadelchet0
01-26-2010, 07:22
хахахха Българския си го знам нямам нужда от курсове :Д Найграла съм се, но тук не говоря за игра :)))) Говоря ако замина за Англия ще живея бурен живот.. ХардТехно Партита(примерно).. по малко трева бонбони и така... а ако остана ще създам семейство.. Трудно е да избереш... :x

kalpazanka
01-26-2010, 07:24
Ааааааа, ясно. Вятър те вее на бял кон. Зарежи и двете идеи- от ходенето в Англия да не се озовеш под някой червен фенер? Зарежи и момчето, не заслужава такова наказание.

3oPuTy
01-26-2010, 07:27
хахахха Българския си го знам нямам нужда от курсове :Д Найграла съм се, но тук не говоря за игра :)))) Говоря ако замина за Англия ще живея бурен живот.. ХардТехно Партита(примерно).. по малко трева бонбони и така... а ако остана ще създам семейство.. Трудно е да избереш... :x
И кое му е трудното?!
От километри си личи,че още ти се живее ... Сама казваш - партита,бонбони,весели цигари ... Е к'во още има да му мислиш?!Освен това нали се сещаш,че щом този младеж от сега иска семейство ... то той ще поиска и дете след година-две,а тогава тия "забавления" няма да можеш да ги употребяваш ... И като за капак сама казваш,че той ти забранява много неща ... Е ти това ли искаш?!Цял живот да живееш със забраните му :?
Абе момиче осъзнай се!!!В момента изживяваш най-хубавите си години,а искаш да ги пропилееш с някакъв кретен (сори,но за мен приятелят ти е такъв) :? Я си отивай в Англия и си живей живота,а след 5-6 години вече може да мислиш за семейство и брак ;)

chadelchet0
01-26-2010, 07:28
Щом е писала мъж значи поне на 24-25. А на такъв човек вече му е наистина време за семейство, брак и така нататък.
Абе време му е ... :?
Владо я недей така,моля те :?
На 24-25 години са се женили миналия век ... Кой нормален тръгва да се жени на тия години,освен ако мацката не е започнала да наедрява в корема ... :?



По темата:От написаното си личи,че не си готова за семейство,а и ти е рано ... На 20 години си ... За какво семейство въобще може да се говори?!Разбирам да живеете заедно просто ей така,като гаджета,но семейство (брак,венчило,халка на пръста ... проблеми след време,защото си още млада и ти се живее) ... :? Я по-добре си хващай приятелката и заминете ;) Хем пари ще изкарваш и след време ще може да се върнеш в България,хем ще се наживееш на спокойствие ... без да се притесняваш,че вкъщи те чака мъж,на когото трябва да наготвиш,изчистиш,изпереш ...

Ти май най-добре ме разбра... найстина е рано.. но пак съм в ужасна дилема.. Супер гадно ще ми е да му кажа че искам да замина и да го оставя.. Той живее в предишния век такова чуство имам... на 23години семейство мисли.. мисли само как да работи не иска да излизам и изобщо да се виждам с други хора пък да ми звънне някой приятел ЪПСУРТ!!!!! Жал ми е за него... трудно ми е да му кажа че искам да поживея преди да мисля за семейство и т.н. :?

kalpazanka
01-26-2010, 07:33
найстина е рано.. но пак съм в ужасна дилема..
Ти ще го живееш този живот! Ти трябва да вземеш решение! Колкото хора пишат, толкова и мнения. В момента съм на вълна брак и деца, ако те посъветвам да се вземете, а на теб ти се живее, та 2 не видиш, ще ме послушаш ли?

stefanov
01-26-2010, 07:36
хахахха Българския си го знам нямам нужда от курсове :Д Найграла съм се, но тук не говоря за игра :)))) Говоря ако замина за Англия ще живея бурен живот.. ХардТехно Партита(примерно).. по малко трева бонбони и така... а ако остана ще създам семейство.. Трудно е да избереш... :x'Ми ОК, ама ние не решаваме съдби. Обърни се към Господ ако искаш, повече ще ти помогне от нас!

valdesbg
01-26-2010, 07:36
Yep, неизживян пубертет. Остави момчето да си търси някъде щастието.

*самочерпя се бира*

А на 23 какъв МЪЖ е? Той си е младеж, както и да го гледаш :)

То и на Зори и се живее, ама тя поне си го е казала :)

Разплетохме мистерията, давайте нова.

valdesbg
01-26-2010, 07:39
Ти ще го живееш този живот! Ти трябва да вземеш решение! Колкото хора пишат, толкова и мнения. В момента съм на вълна брак и деца, ако те посъветвам да се вземете, а на теб ти се живее, та 2 не видиш, ще ме послушаш ли?

Калпазанке, тя ще го живее, ама ако може последиците да отиват при някой друг. нали знаеш като влезе в магазин детенцето иска "това, това, онова, ей онова другото и на последния рафт също". Ама едновременно :)

Същата история.

Авторке - заминавай в Англия, от там нататък си ясна.

kalpazanka
01-26-2010, 07:41
valdesbg- обобщено "боли ме, сърби ме, драго ми е"

chadelchet0
01-26-2010, 08:03
хах мерси за отговорите който ми дадохте супер изчерпателни бяхте :grin:

valdesbg
01-26-2010, 08:09
Моля :)

BlueParadise
01-26-2010, 10:01
Заминавяй...а и от една страна там ще разбереш колко го обичаш..

windowlicker
01-26-2010, 12:59
Аз само да кажа, че бъркаш емиграцията с туризма! :shock:

Какви партита какви бонбони, ти най-вероятно в началото ще работиш по цял ден, няма да имаш сили да си идеш до леглото... Бурния живот ще дойде малко по-късно. Казвам ти го от личен опит.