PDA

View Full Version : Откъде в Пловдив да си купя албуми на Kiss, Iron Maiden...?



pubera
01-26-2010, 08:24
Хора плс хелп искам да ви попитам къде в Пловдив има магазин от където мога да си купя албуми на Kiss, Iron Maiden и всякакви групи плс кажете!

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

Stan4o123
01-26-2010, 09:04
защо са ти албуми оО...в замунда има всичко,БЕЗПЛАТНО!!!

vesinka899
01-26-2010, 10:07
в рок шопа на центъра,ако ги няма ще поръчат

DJEB
01-26-2010, 11:21
защо са ти албуми оО...в замунда има всичко,БЕЗПЛАТНО!!!

мислиш ли,че не знае?

Mooo6no
01-26-2010, 14:28
^ Бе и аз правих така преди време, ама колко от парите отиват в касата на изпълнителя, колко в звукозаписната компания и колко в търговеца. И ако звукозаписната компания е вложила пари в него и го е насочила как да направи нещата по-качествени и по-професионални, то за търговеца, в който отиват почти всичките пари не можем да кажем същото.

А и Iron Maiden не са замрели за двата-трите лева, които ще получат от това че ще си купим диск за 25 лева. Виж, за българска група има смисъл, въпреки че аз много пъти съм търсил да си купя последния албум на Artery от специализираните метълски магазини из Варна и e факт, че го нямаше, ама ще си го купя, като им отида на някои концерт (стига да не се разпаднат преди това)

pubera
01-26-2010, 17:20
Купуването на музика е подкрепа на музикантите, за да има и следващи албуми. Похвално е желанието ти да си купуваш оригинални дискове..
Точно и за това искам.
Благодаря ви за отговорите.

pubera
01-26-2010, 17:23
в рок шопа на центъра,ако ги няма ще поръчат
Благодаря ти.

DesireToFire
01-26-2010, 19:23
в рок шопа на центъра,ако ги няма ще поръчат БъТъВъ че ми стана интересно. От кога и как прослуша Пантера?
Иначе не знам за Пловдив, но в Русе няма никъде. Поне има на бг групи, но тях и по концерти мога да си ги взема.

vesinka899
01-27-2010, 10:01
в рок шопа на центъра,ако ги няма ще поръчат БъТъВъ че ми стана интересно. От кога и как прослуша Пантера?
Иначе не знам за Пловдив, но в Русе няма никъде. Поне има на бг групи, но тях и по концерти мога да си ги взема.
слушам ги от 9 клас-демек от 5 години.Един приятел ме зариби.Първата песен,която чух беше Walk и мн се изкефих :smt002 :smt002 :smt002

DesireToFire
01-28-2010, 12:49
в рок шопа на центъра,ако ги няма ще поръчат БъТъВъ че ми стана интересно. От кога и как прослуша Пантера?
Иначе не знам за Пловдив, но в Русе няма никъде. Поне има на бг групи, но тях и по концерти мога да си ги взема.
слушам ги от 9 клас-демек от 5 години.Един приятел ме зариби.Първата песен,която чух беше Walk и мн се изкефих :smt002 :smt002 :smt002

Всички се зарибяват от нея :) (освен мен :) )
И аз не се зарибих от нея. Ти от коя? Аз първата която им чух беше Cemetary Gates и след още 1-2 песни и се пристрастих :D

Mooo6no
01-28-2010, 15:54
Според мен първата песен, по която повечето се зарибяват си е "This Love". Просто няма как иначе, като балада е по-масова, а и е най-известната им. Както първата песен, която някой чува от Металика си е Нафинг елс метърс или ънфоргивънът...