PDA

View Full Version : Бисери на фризьори и козметици



ImmortalSportFreak
01-26-2010, 11:57
Ееее казвайте! 8-) Дано темата се развие забавно.. :lol: ;)

nymphadora
01-26-2010, 12:28
олее,не знам дали е забавно,ма след тва се разревах :D

лятото отидох на фризъор,обаче моята я нямаше и реших да ме подстриже мъжа фризъор (груба грешка!)

Сядам аз и му казвам,че искам само връхчетата и тоя започна.Реза,реза и през цялото време викаше колко хубава и гъста коса имам :-# .Е,накрая от коса до гърдите станах с коса до раменете :shock: .Репликата му накрая беше"Айде сега,косата расте" :o Расте расте,ама от половин година се мъча да си възвърна дължината
:-#

е,не знам дали тва е бисер,ама все пак да си се оплача от опита ми с фризъорите 8-)

BlackWings
01-26-2010, 12:36
"Не се притеснявай , почти съм сигурна че няма да ти отрежа ухото" :lol:

mimsssssss
01-26-2010, 14:33
Една приятелка ми го е разказвала при първият си път на козметик. Процедурата е обезкосмяване на триъгълника. След като я оскубала отпред, момичето казало че иска да и махне и космите на дупето. Козметичката казва обърни се тогава и изцепва: отвори дупенцето :razz: :razz: :razz: . А всъшност работата била с ръце да си хване бузите ама иначе как прозвувало само :D

ameli
01-26-2010, 14:58
неска ходих тъкмо ... 'бисера' ако мога така да го нарека, ми е пресен :D та значи казвам и " искам да си остана на два пласта, да ми махнете само връхчетата" и те ми вика, че израз като 'два пласта' няма ... >>> погледнах я по точ начин :shock:

п.п. наистина има ли такъв израз или не :-o

DevilWish
01-26-2010, 15:11
^ казва се на пластове ама специално за 2 пласта не знам.Тя какво го нарича тази фризьорка, етажи ли какво?? :shock:
Иначе аз съм нямала гафове.Ааа имах един :lol: Бях на фризьор ,но аз винаги съм свикнала една фризьорка да ме прави ,този път беше друга, само да отбележа, че съм в Белгия и тука има най-различни диалекти и вярвайте ми ако не сте от някой край не можете да ги разберете какво говорят.И както и да е , бях на стола вече да ми мие косата и тя си говори нещо с другата жена , на която й мият косата обаче аз не слушам нали и по 1но време жената ме пита нещо, но аз разбрах грешно, защото го каза на диалект обаче казах "да" и после като разбрах какво е казала /тъй като почнаха да се смеят/ и разбрах, че ме е питала "Теб ще те пострижем 0ла номер нали" :))))

britzy
01-26-2010, 15:32
Eм гафове не се сещам,само дето един път не бях при мойта,и една ме острига супеееер много :shock:
аа иначе докато ме подстригва мойта и сина й постоянно звъни по тела и тя говори и ме подстригва ,изтърва ножици,гребени (после ги сменя ес7) :lol: :lol: :lol: :lol:

sunshine955
01-26-2010, 15:51
олее,не знам дали е забавно,ма след тва се разревах :D

лятото отидох на фризъор,обаче моята я нямаше и реших да ме подстриже мъжа фризъор (груба грешка!)

Сядам аз и му казвам,че искам само връхчетата и тоя започна.Реза,реза и през цялото време викаше колко хубава и гъста коса имам :-# .Е,накрая от коса до гърдите станах с коса до раменете :shock: .Репликата му накрая беше"Айде сега,косата расте" :o Расте расте,ама от половин година се мъча да си възвърна дължината
:-#

е,не знам дали тва е бисер,ама все пак да си се оплача от опита ми с фризъорите 8-)
оф .. една преятелка същото .. мн и е къдрава косата и отиде да си обере връхчетата и фризьора и казал ами то 1-2 см ще са малко трябва да ти обера 5 .. и тя каза ок .. и с коса 10 см под гърдите се варна с коса над гардите(5-6см под рамото) :shock: имаше такава гаста и хубава коса оня и одряза 15 см някъдее и ся ходи само варзана илил изправена,а преди имаше страшни къдрици .. особенно като си ги направеше с пяна :shock: :shock: направо ... миличката ..питате ли я .. секи ден вързана,защото сега като е влажно времето и като дойде главата и е мн зле,пре това и се изтощава от пресата .. абе нз .. НИКОГА няма да отида при мъж .. :? нз дали сички са така ама оняя ..

maybeline
01-26-2010, 15:56
ем моя е мъж... може да се каже,че е най-добрия в града.. ама един път ми вика и ся вика кво 0 номер ли да те направя.. и аз му викам кво? и той почна да се смее и вика шегувам се :lol:

sunshine955
01-26-2010, 16:33
ем моя е мъж... може да се каже,че е най-добрия в града.. ама един път ми вика и ся вика кво 0 номер ли да те направя.. и аз му викам кво? и той почна да се смее и вика шегувам се :lol:
xax :D случила си на свестен :)

vesinka899
01-26-2010, 16:45
незнам за козметици ама една колежка беше казала един път-ще ходя на фризьор да ми опрай веждите :shock:

blueprincess
01-26-2010, 17:08
Не знам дали е голям гаф ама айде..
Отивам аз и и казвам на фризьорката да ме подстриже право...
И нали подстрига ме и след като се прибрах в къщи...Бритона ми беше криво подстриган..Тоест от едната страна по-дълъг а от другата много по-къс... :shock: :shock: Погледът ми беше :-x След това отидох при нея..А тя беше затворила..Не знам дали се е усетила или нещо, ама бива ли сега така майна???? :x

gia_sena_mono
01-26-2010, 22:08
Преди години отидох при една фризьорка и й казах,че искам да ме направи на много стъпала (етажи,пластове - всеки по различен начин го казва). Та така де.И тя ми отговаря "Много стъпала в строителството!". :o

MichellePhan
01-26-2010, 22:10
Аз отидох да ми вземе връхчетата и да ми оправи бретона,а от крив,тя ми направи прав :-x

BeezyJey
01-26-2010, 22:23
:D .. Значи отивам аз да се подстрижа (косата ми беше около 3-4 см под рамената .. а кви 4 санта , 6 даже :D ) и казвам :
- Ми ако ще може и малко бретона да ми подстрижете ..
Тя :
- Да ,даа .. няма проблем ..
А аз си имах един бретон ,хубавичък ии тя така ми го офраска .. от 6 сантиметра ,бретона ми стана 3 :shock: .. беше ужасно , но сега пък съм с друга прическа :-D :D :grin: