PDA

View Full Version : За цикъла.. 18-ти ден не ми свършва



p0iSsOonN
01-26-2010, 13:12
Искам да попитам каква може да е причината да имам цикъл вече 18 дена. От 2 години имам цикъл и би трябвало вече да се е нормализирал. Пък и досега си ми е бил горе долу нормален. И тече супер много кръв. Има ли опастност от поликистозни яйчници или анемия заради многото кръв, която ми тече. Сложно стои въпроса с гинеколога, затова питам тук.

Тенкс :-)

mrtn
01-26-2010, 13:16
Това наистина не бях го чувал. За това ще ти кажа не знам.
Но за анемията знам, мисля че е възможно защото губиш много кръв следователно хемоглобин и други съставки.
Мисля, че трябва да отидеш на лекар.

ImmortalSportFreak
01-26-2010, 14:33
18 ден :shock: ти сериозно ли....
Проблем е!!! Отиди на лекар !
Най-много 8 дена е нормалното.. :-o
успех! ;)

SmilezZz
01-26-2010, 14:49
Отивай на Гинеколог..Не ми звучи това нормално..
Възможно е да е нещо сериозно..

kalpazanka
01-26-2010, 14:59
Докато ти свърши и намериш време да се прегледаш при АГ, се свържи с личния ти лекар или звъни на Бърза помощ, за да ти направят инжекция с кръвоспиращи евентуално /казваш, че е кръв/. Тук нямаме право да ти препоръчаме такива медикаменти.

p0iSsOonN
01-26-2010, 15:03
Докато ти свърши и намериш време да се прегледаш при АГ, се свържи с личния ти лекар или звъни на Бърза помощ, за да ти направят инжекция с кръвоспиращи евентуално /казваш, че е кръв/. Тук нямаме право да ти препоръчаме такива медикаменти.

Кръв.. мензис..

kalpazanka
01-26-2010, 15:06
Кръв.. мензис..

И тече супер много кръв.
Последно кръв или лигавица?

p0iSsOonN
01-26-2010, 15:18
Кръв.. мензис..

И тече супер много кръв.
Последно кръв или лигавица?

Ами.. и двете. И лигавица с кръв и съсиреци като парченца месо все едно. Но други момичета също са ми казвали, че имат такива като парченца..

_butterfly_
01-26-2010, 16:48
Не е нормално. Отиди до личната, тя ще ти даде направление за гинеколог и ще ти предпише хапчета, за да ти спре. Но отиди на лекар!

whatever5
01-26-2010, 16:57
Два пъти ми се е случвало- първия път след като спрях да пия противозачатъчни отпрах 3 седмици ( но не стабилно кръвотечение, а леко)- ходих на лекар изписа ми едни капки дето се разтваряха във вода и ме оправиха. Втория път- наскоро без видима причина но отново леко кръвотечение- 2 седмици- отидох в аптеката аптекарката ми даде "Калций-Фосфор-Це" едни розови хапчета са. За два дена ми спря. НО ТОВА Е САМО ПРИ ЛЕКО КРЪВОТЕЧЕНИЕ!!! Щом при теб е силно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш на лекар, защото може да си получила някой кръвозилив- изобщо не го бави!!! 18 дена... да ти изтече кръвта ли чакаш? Тичкай на доктор и успех!!! :-) Дано да не е нещо много сериозно :(

sexita
01-27-2010, 12:02
Не си самопредписвай нищо, иди на преглед и гинеколожката ще ти обясни защо става така и как да не се получава така пак

natity91
01-27-2010, 12:04
върви на лекар.. това е сериозно ! на мене един път така 9 дена и мама ми каза да ям канела да спре, защото не е нормално повече от седмица. може да не е цикъл тази кръв... попитай лекар.

p0iSsOonN
01-27-2010, 16:22
Днес цял ден чаках по болници, но успях да се уредя за преглед без да чакам няколко месеца, за да ми дойде часа за преглед. 8-) Всичко ми било наред, просто не ми бил редовен, но ми даде хапчета, с които ще се нормализира. :) Успокоих се, че няма нещо по сложно.

Благодаря на отзовалите се. :D :-)

kalpazanka
01-27-2010, 17:09
В такъв случай заключвам.