PDA

View Full Version : Изпит по Рисуване



doublet
01-26-2010, 13:42
Знам че има много такива теми (..много от тях съм писал и аз), но в нито една от тях не съм намерил инф. коя ми трябва.
Искам да знам следното:
-последните (1-2) години какво се е давало като изпит../и 3те изпита по рисуване/
-с какво време се разполага /ако изобщо е променено
-какви са правата на изпитващите /..защото аз знам че по време на изпита - може да се ства и оглежда дад. рисунка/

Става дума за - "VIAS"/"UASG" София , но ако някой знае и за другите учебни заведения - нека пише :)

Ако има user-и които са държали такъв изпит и могат да ми отг - МОЛЯ ПИШЕТЕ!

....
другата част на въпроса ми е..
Има ли хора които са кандидатства ли със "вътрешен дизайн" ..

Мерси предварително :)

AliceSw
01-27-2010, 11:55
Условията на задачите от миналата година 2009 може да намериш в официалния сайт на УАСГ най-вероятно...за предната година от учител по рисуване освен не знам кой може да има заданията...аз съм била на изпити 2008, но не си спомням добре...капителят беше сглобен от частите на 2 други, но не знам как да обясня кои...перспективата беше кубче с вертикален стенен диагонал /застанало на ръб/ построяваше се още 1 кубче /или половин/ 2 цели цилиндъра и 1/2 от друг...цветната беше с цели еднакви квадрати със страна 8, които не излизаха от очертанията на полето...това помня в общи линии

Всеки изпит е по 6 астрономически часа. По време на изпита може да си изнасяш рисунката до модела, да говориш, ако си имаш другарче в стаята, да излизаш неограничено да пушиш примерно...

Друго?

doublet
01-27-2010, 17:57
Мерси много!
Е значи това което знаех аз.. от учителката ми по рисуване се препокрива с това което ми каза ти :)

.............
Значи поразрових се в нета - намерих сайта на студентите от ВЯС/УАСГ ,както и форум в които беше даден изпита:
Ето
http://uacg.forumup.com/ptopic326-uacg.html
..ако някои др. има въпроси тук може да си ги разреши :)

.. и пак мерси много :)