PDA

View Full Version : Свят и личност -проект!!



natalia_91
01-26-2010, 16:48
Помагайте хора ,имам да правя проект по този предмет работата е там че нямам никаква представа какво да правя,нито тема нито знам как да го направя,ако някой е правил преди има опит моля да сподели дори и някакви модели ако публикувате благодаря предварително :-)

DNJ
01-28-2010, 18:56
Като бях в 12 клас и нас ни караха да правим проекти. С най - близката ми съученичка бяхме в екип и направихме много хубав конкурс, свързан с 20 април (Априлското въстание). Тогава се навършваха точно 130 години и се получи много хубаво.
Конкурсът беше за децата от 4 клас - да нарисуват рисунка, свързана по някакъв начин с тематиката на въстанието. За най - добрите рисунки бяхме подготвили награди, които раздадохме на открития урок по история, който пак ние бяхме организирали във фоаието на училището. Целият проект протече няколко месеца. Имахме нужда от време за обявяване на условията за участие в конкурса, после събиране на рисунките ( а те бяха мноооооооого), организация на открития урок, който бе проведен от учители по история и т.н. Много хубаво се получи, супер полезно беше за децата, а и стана и доста интересно :)
Така че ако искаш да направиш хубав проект, а не просто да отбиеш номера, сериозно мисли още от сега. А трябва ли да го реализирате?

natalia_91
01-29-2010, 05:19
благодаря, страхотно е било :-D ми не трябва да се реализира ,но би било хубаво смисъл ще е интересно :-)

DNJ
01-29-2010, 06:57
Моля, дано съм помогнала за някоя друга идея :) Успех и пиши какво измисли :)