PDA

View Full Version : Дразнят ме!



blueprincess
01-26-2010, 16:48
Значи..Така да започна..
Пристрастих се към скейта и ся нали се уча да карам скейт..НО..Има едно голямо "НО"..Сега всички в училище ме гледат на криво... :x Казват ми че съм щяла да стана най-смотаната(което не е вярно,в нашето училище да си скейтърка е голяма привилегия..)..В къщи ми казват че това е било тъпа идея..Абее изобщо мазало...И така..Моля ви кажете ми какво да направя за да спрът да ме критикуват за това че съм скейтърка??Може да изглежда тъпо но е много сериозно...Аз или те не разбират че в това няма нищо лошо? :shock: :shock: :? :-x :-x Вече направо изперквам...

ivcheto0o
01-26-2010, 16:54
не им обръщаи внимание.Да не ти пука кои какво мисли и казва,важното е ти какво искаш :)

FuCkInBuBbLeGuM
01-26-2010, 16:55
Абе я не им обръщай внимание. Това си е твоя мечта и ти ще си я следваш. У вас не вярвам някой да е карал скейт, за да мисли, че е тъпа идея. Кефи се и на никой не обръщай внимание.

SmilezZz
01-26-2010, 16:59
Не им обръщай внимание или пък им обясни,че на теб ти харесва и че нямат право да ти се бъркат.. 8)

DesireToFire
01-26-2010, 18:19
Оо, защо им обръщаш внимание. Ще видиш като станеш добре как ще те гледат и ще ти завиждат. Така де, аз с удоволсвие бих се пробвала, изглежда забавно, но съм мн саката 8-)

UNITED
01-26-2010, 18:25
Де да имаше къде и аз бих се записал на уроци независимо какво ще кажат от класа ми :) .Много добра идея,давай напред и да не ти пука :)

playboyche
01-26-2010, 18:33
Не им обръщай внимание или пък им обясни,че на теб ти харесва и че нямат право да ти се бъркат.. 8)

great_mari
01-26-2010, 18:35
аз бих те посъветвала да извлечеш полза от негативните коментари-трябва да те мотивират да задобрееш и да им покажеш,че са грешали в преценката си :)

ecstazy
01-26-2010, 19:07
Не им обръщай внимание или пък им обясни,че на теб ти харесва и че нямат право да ти се бъркат.. 8) мдам, ти държиш ли им сметка ако свирят на пиано, ако спортуват даден спорт и т.н. .. не нали? еми те к'во ти се бъркат щом ти харесва и искаш - да не те инт за мнението на другите :)

sladur4etyYy
01-26-2010, 21:03
ами ако се обличаш с ония скейтърски дрехи, дето приличат на момчешки, не е чудно, че те карат да се откажеш. :Д носи си нормални дрехи и пак си карай скейт, все пак не е нужно от километри да си личи, че това ти е хобито.

FeDkY
01-27-2010, 00:01
ами ако се обличаш с ония скейтърски дрехи, дето приличат на момчешки, не е чудно, че те карат да се откажеш. :Д носи си нормални дрехи и пак си карай скейт, все пак не е нужно от километри да си личи, че това ти е хобито.

Хахаха ..... :razz: :razz: ..... Момичето има право да се облича и да прави каквото си иска ... Аз лично нося 96% смакнато и се движа сас бая момчета и момичета коит са на моето дередже.. И специално за момичетата коит носят смакнато мога да ти кажа че се вталпяват много барзо кам дадена компания (която сащо носи такива дрехи и не само) , и чесно да ти кажа underground-четата неса малко наброи в БГ .... Теи че каквото и да носи да си го носи хората ще я гледат до известно време под ъгъл и после ще и свикнат ;) ....

Dimana99
01-27-2010, 00:40
не им обръщаи внимание.Да не ти пука кои какво мисли и казва,важното е ти какво искаш :)точно така

Zarity
01-27-2010, 03:21
Скейтъри съкс. :D
Тъй де,остави кво мисля,просто не им обръщаи внимание и ще спрат.

Stani46
01-27-2010, 09:12
Да не ти пука,яко някой те ядоса хакни му скейта в главата :D :D :D :D

Invasion
01-27-2010, 09:52
Много е интересно как да си скейтър е привилегия в твоето училище, а останалите ти се подиграват. Всъщност какво мислят повечето хора няма никакво значение. Щом те влече скейт, бъди скейтърка. А относно въпроса с родителите, там вече зависи какви са взаимоотношенията ви. Трябва да говориш с тях. Аз винаги, когато съм разговарял с наш'те и съм изтъквал достатъчни доводи, никога не са ми забранявали нищо. Успех :)

blueprincess
01-27-2010, 10:27
ами ако се обличаш с ония скейтърски дрехи, дето приличат на момчешки, не е чудно, че те карат да се откажеш. :Д носи си нормални дрехи и пак си карай скейт, все пак не е нужно от километри да си личи, че това ти е хобито.

Мне..Не се обличам така :? :? Само кецовете и тва е..Иначе съм си с дънки и тениска..А прочетох че някой беше писал за това как е привилегия а на мен ми се присмиват..Ами..Значи..Има едно единствено момче което е на моето мнение..Той ми помага да се науча да правя повечко трикове..А другите просто са свикнали да ме виждат като "фешънката на класа"..А от както започнах да се зарибявам със скейтинг,понеже всички от класа ни са фешънчета :shock: :? ..И ся аз се промених и не съм фешън..Ходя си с най-обикновени дрехи..А Stani46 Това е добра идея :lol: :lol: Ама дъската ми е скъпа а те тея идиотчета имат здрави глави..Ще я счупя на първия ден.. :-D :D Е мерси за повечето мнения.. :)

FeDkY
01-27-2010, 10:45
АаАА..... ](*,) Като чуя за фешан ми спада главата :D ....

blueprincess
01-27-2010, 10:54
АаАА..... ](*,) Като чуя за фешан ми спада главата :D ....


Емм..Аз вече не съм :P :( :oops: И даже се чудя как съм могла да бъда 8-) :P :shock: :shock:

Ivanov
01-27-2010, 10:58
Всеки се променя, според мен изобщо не трябва да ти пука, че ти се присмиват, гледай собствения си живот и прави това което те кара да се усмихваш, а не това което кара другите да те харесват! Бъди себе си просто! (:

vilityyy96
01-27-2010, 12:14
Няма нищо лошо да си скейтърка... това е твой интерес, пък и ти няма да се занимаваш с товя вечно :? Просто им обясни, че за сега това те кефи и мислиш да се занимаваш с тва, като не им харесва... :o Прави каквото искаш, живота е един не позволявай някой да взема решенията вместо теб! :)

MichellePhan
01-27-2010, 12:25
Аз също карам скейтборд,но никой не знае,защото нямам скейт :?
Мога 2-3 номера и т'ва.Иначе дрехите-аз се обличам нормално-дънки и блуза + кецки ама не супер грамадни ами прибрани.Да не ти пука.К'во ти да не би да им се подиграваш,че имат импулс или се гримират?Аз много се кефя на скейтъри ама в новото училище няма човек,който да не е фешън освен мен и една метълка :? :booooomb:

HanopkaH
01-27-2010, 12:32
АаАА..... ](*,) Като чуя за фешан ми спада главата :D ....\
а ти кво метал ли си :?

FeDkY
01-27-2010, 12:41
Мне брат ..... ко ма искара :D 8-)

blueprincess
01-27-2010, 16:48
Аз също карам скейтборд,но никой не знае,защото нямам скейт :?
Мога 2-3 номера и т'ва.Иначе дрехите-аз се обличам нормално-дънки и блуза + кецки ама не супер грамадни ами прибрани.Да не ти пука.К'во ти да не би да им се подиграваш,че имат импулс или се гримират?Аз много се кефя на скейтъри ама в новото училище няма човек,който да не е фешън освен мен и една метълка :? :booooomb:

Еми то и аз имам импулс :oops: Ама простоо..Не знам..Аз още се уча да прая оли :oops: 8-) Което е най-лесното майна(родена съм в пловдив и там съм живяла за тва използвам този израз)..То в нащо училище има 1-2 момчета който сериозно да се занимават със скейтинг а аз съм единственот момиче което да е скейт "гърл"..Простоо..Обожавам да карам скейт и ся просто всички пак искат да съм си фешънче ама мен ме отвръщават вече тея неща... :x :x :shock: :booooomb: 8-) :P

DevilWish
01-27-2010, 16:50
А ти искаш да го практикуваш ,защото да си скейтър е привилегия в у-щето ти или какво!???Ако е така наистина се откажи.
Ако ти харесва, прави го и да не ти пука кой как те гледа и какво ти казва. ;)

Abigoria
01-27-2010, 16:58
ОФФ:

Регнала си се на моя рожден ден 8-)

End of the ОФФ :)

blueprincess
01-27-2010, 17:31
А ти искаш да го практикуваш ,защото да си скейтър е привилегия в у-щето ти или какво!???Ако е така наистина се откажи.
Ако ти харесва, прави го и да не ти пука кой как те гледа и какво ти казва. ;)

За съжаление мисля че достатъчно ясно обясних че ми харесва да съм скейтърка :) :)

TheNewReligion
01-27-2010, 19:05
Мани, мани...джакузита-макузита и фенки пияни.

П.П.: Пълна простотия.

FeDkY
01-27-2010, 19:12
Мани, мани...джакузита-макузита и фенки пияни.

П.П.: Пълна простотия.
Жипове-Мипове и сев подобни :razz:

MadeOfWater
01-28-2010, 05:51
Туй пък sk8 е баси доброто :D

blueprincess
01-28-2010, 06:59
Туй пък sk8 е баси доброто :D

В къв смисъл??!? :-o 8-) :P

CrAzYanDlaZy
01-28-2010, 08:45
не им обръщаи внимание.Да не ти пука кои какво мисли и казва,важното е ти какво искаш :)

eми разбира се! На теб като ти е кеф, какво ти пука от тяхното мнение ;) Намери си и други с твоите интереси и се забавлявай. ;)

CrAzYanDlaZy
01-28-2010, 08:50
Аз също карам скейтборд,но никой не знае,защото нямам скейт :?
Мога 2-3 номера и т'ва.Иначе дрехите-аз се обличам нормално-дънки и блуза + кецки ама не супер грамадни ами прибрани.Да не ти пука.К'во ти да не би да им се подиграваш,че имат импулс или се гримират?Аз много се кефя на скейтъри ама в новото училище няма човек,който да не е фешън освен мен и една метълка :? :booooomb:

Еми то и аз имам импулс :oops: Ама простоо..Не знам..Аз още се уча да прая оли :oops: 8-) Което е най-лесното майна(родена съм в пловдив и там съм живяла за тва използвам този израз)..То в нащо училище има 1-2 момчета който сериозно да се занимават със скейтинг а аз съм единственот момиче което да е скейт "гърл"..Простоо..Обожавам да карам скейт и ся просто всички пак искат да съм си фешънче ама мен ме отвръщават вече тея неща... :x :x :shock: :booooomb: 8-) :P

а и поздравления, че вече не си фешънка! Драстична, но добра промяна. 8-)

FeDkY
01-28-2010, 13:30
Аз също карам скейтборд,но никой не знае,защото нямам скейт :?
Мога 2-3 номера и т'ва.Иначе дрехите-аз се обличам нормално-дънки и блуза + кецки ама не супер грамадни ами прибрани.Да не ти пука.К'во ти да не би да им се подиграваш,че имат импулс или се гримират?Аз много се кефя на скейтъри ама в новото училище няма човек,който да не е фешън освен мен и една метълка :? :booooomb:

Еми то и аз имам импулс :oops: Ама простоо..Не знам..Аз още се уча да прая оли :oops: 8-) Което е най-лесното майна(родена съм в пловдив и там съм живяла за тва използвам този израз)..То в нащо училище има 1-2 момчета който сериозно да се занимават със скейтинг а аз съм единственот момиче което да е скейт "гърл"..Простоо..Обожавам да карам скейт и ся просто всички пак искат да съм си фешънче ама мен ме отвръщават вече тея неща... :x :x :shock: :booooomb: 8-) :P

а и поздравления, че вече не си фешънка! Драстична, но добра промяна. 8-)

Ти ко каза чиек :D \:D/ .... Ае остеи са брат неска отиам кам едни приятели ша одим са растикваме и по патя двама фешана :smt078 и без да искам ги чуам как си говорят че няква нова песен излязла на леиди гага ли ква бечше нея знам Малееееее тия хора няя поомнеят ....

MadeOfWater
01-28-2010, 16:08
Туй пък sk8 е баси доброто :D

В къв смисъл??!? :-o 8-) :P
Много ме радва,като видя някое момиче или момче да кара sk8...
:)

DevlLady666
01-28-2010, 18:22
Щот чалгарите и фешъните са много яки, че на тебе ще се смеят..Ей алоуу вижте се себе си :-x Най ги мразя такива. Хич не им обръщай внимание, в крайна сметка всеки си прави кавото му е кеф..А за родителите ти..Отитай се да поговориш с тях. убеди ги, че това наистина ти харесва, а не е просто детска прищявка. Все пак и те са били на твоята възраст и не вярвам да е чак толкова зле положението. :D Успех! :)

FeDkY
01-28-2010, 21:55
Щот чалгарите и фешъните са много яки, че на тебе ще се смеят..Ей алоуу вижте се себе си :-x Най ги мразя такива. Хич не им обръщай внимание, в крайна сметка всеки си прави кавото му е кеф..А за родителите ти..Отитай се да поговориш с тях. убеди ги, че това наистина ти харесва, а не е просто детска прищявка. Все пак и те са били на твоята възраст и не вярвам да е чак толкова зле положението. :D Успех! :)
Да предстааш ли си маика и дащеря на ск8 по улицара тва ще е баси зарибявката :grin: :grin: .... А бащата някаф баикар :razz:

demoto
01-28-2010, 22:02
Абе я не им обръщай внимание. Това си е твоя мечта и ти ще си я следваш. У вас не вярвам някой да е карал скейт, за да мисли, че е тъпа идея. Кефи се и на никой не обръщай внимание.

Petrow
01-28-2010, 22:07
Просто не обръщай внимание на другите. Гледай на теб да ти е готино :P

DevlLady666
01-29-2010, 02:22
Щот чалгарите и фешъните са много яки, че на тебе ще се смеят..Ей алоуу вижте се себе си :-x Най ги мразя такива. Хич не им обръщай внимание, в крайна сметка всеки си прави кавото му е кеф..А за родителите ти..Отитай се да поговориш с тях. убеди ги, че това наистина ти харесва, а не е просто детска прищявка. Все пак и те са били на твоята възраст и не вярвам да е чак толкова зле положението. :D Успех! :)
Да предстааш ли си маика и дащеря на ск8 по улицара тва ще е баси зарибявката :grin: :grin: .... А бащата някаф баикар :razz:
:D :D Е ти паа...Не имах впредид, че ако обясни и се опита да поговори, все нещо ще стане :D

blueprincess
01-29-2010, 08:25
Щот чалгарите и фешъните са много яки, че на тебе ще се смеят..Ей алоуу вижте се себе си :-x Най ги мразя такива. Хич не им обръщай внимание, в крайна сметка всеки си прави кавото му е кеф..А за родителите ти..Отитай се да поговориш с тях. убеди ги, че това наистина ти харесва, а не е просто детска прищявка. Все пак и те са били на твоята възраст и не вярвам да е чак толкова зле положението. :D Успех! :)
Да предстааш ли си маика и дащеря на ск8 по улицара тва ще е баси зарибявката :grin: :grin: .... А бащата някаф баикар :razz:
:D :D Е ти паа...Не имах впредид, че ако обясни и се опита да поговори, все нещо ще стане :D

:razz: :razz: Невъзможно чоек..Майка ми мрази sk8-та..!А пък баща ми лятото честно само с колелото 8-) Пък..Има едно момче в у-щето което мн ме мрази..И той е скейтър и с един негов фр все са на "гладкото" ще изровя от некъде снимка да ви покаа къде са скейтърите на Кърджали.. 8) Иии..Такам..то ся той не знае че аз съм скейтърка и ако ме види не знам кво ше напрай..Мен за тва ме е бъз..Щот един път минаам през стола и нали тъкмо излизам и той влиза и ми вика "Кво са буташ бе?".. :-x Тогава ми се доиска да му зема дъската и да го млатя до смърт! :booooomb: :o Той е сериозен паразит...И не знам кво да го прая тва тъпо богаташче при положение че той е на 13 а аз на 12 :x :-x :-x :-x !

giveupbitch
01-29-2010, 09:20
НА САПУН :Д
заеби ги :-)

m1nik
01-29-2010, 10:05
Не им обръщай внимание или пък им обясни,че на теб ти харесва и че нямат право да ти се бъркат.. 8)

:P

Ke6o
01-29-2010, 11:14
Абе я не им обръщай внимание. Това си е твоя мечта и ти ще си я следваш. У вас не вярвам някой да е карал скейт, за да мисли, че е тъпа идея. Кефи се и на никой не обръщай внимание.

Няма какво друго да се каже... не им обръщай внимание, знам, че е трудно, но само така ще престанат!

FeDkY
01-29-2010, 11:58
НА САПУН :Д
заеби ги :-)

Ти са исказа бе :razz: ......

crazybebe
01-30-2010, 15:29
пфф ... според мен просто ти завиждат ... ама не им обръщай внимание и аз съм скейтърка и на мен ми казват така ама не им обръжам внимание

ByK
01-30-2010, 15:32
Прави в каквото те бива и ти предоставя удоволствие. Чуждите думи понякога малко или много може да те обърнка живота -.-

blueprincess
01-30-2010, 16:17
пфф ... според мен просто ти завиждат ... ама не им обръщай внимание и аз съм скейтърка и на мен ми казват така ама не им обръжам внимание

Мхм..А така като си скейтърка..Да те питам от къде мога да си взема хубава и оригинална дъска..Щото от нета не искам да я поръчвам че често ги носят СЧУПЕНИ! :shock: :booooomb: 8-)

crazybebe
01-30-2010, 20:26
ами тва ти е грЕшката НИКОГА НЕ ПОРЪЧВАЙ ПО НЕТА ... взимай си от обикновенни магазини ... са примерно ако зн магазин "пепино" на пазара на красна поляна оттам си взех и ми върши чудесна работа...нз дали е оригинална.. ама ако ти трябва за някви трикове си търси специални магазини ... аз знам някои трикчета ама те са обикновенни ... т.е още съм начална скейтърка xD

ysmivka
01-30-2010, 20:27
да не ти пука за другите..важното е това да ти доставя на тебе удоволствие и да се забавляваш :)

blueprincess
01-31-2010, 11:14
ами тва ти е грЕшката НИКОГА НЕ ПОРЪЧВАЙ ПО НЕТА ... взимай си от обикновенни магазини ... са примерно ако зн магазин "пепино" на пазара на красна поляна оттам си взех и ми върши чудесна работа...нз дали е оригинална.. ама ако ти трябва за някви трикове си търси специални магазини ... аз знам някои трикчета ама те са обикновенни ... т.е още съм начална скейтърка xD

Мии да де..Специялни трикчета смятам да уча..То btw и аз съм още в начален "етап" скейтърка..Ама то тука в кърджали няа хубави скейтове мамка му! :booooomb: А аз искам или Jart,Virus или поне Insomina дееба 8-) Пък няа от къде да си зема тва е лошото! :booooomb: 8-) :booooomb: :x

donstavrev
01-31-2010, 11:36
не им обръщаи внимание.Да не ти пука кои какво мисли и казва,важното е ти какво искаш :)
точно така :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-31-2010, 12:09
Когато ти самата харесваш това,което правиш и когато обичаш себе си,именно такава каквато си,не би трябвало да се притесняваш от това,какво мислят другите.Би трябвало да те касае мнението на наистина важни хора за теб,които дори и да не им харесва това,което правиш ще те харесват такава каквато си. Не обръщай внимание на нищо,всеки избира сам пътя си в живота,хобитата си и интересите си ако ти си избрала това и то ти харесва,следвай го и не се отказвай. Бъди различна на пук на всички и се радвай на нещата,които правиш!

YourSupergirl
01-31-2010, 16:49
не се вслушвай в другите.това е твоя живот!не изгубвай уникалността си заради някой си..

lentini999
01-31-2010, 17:22
абе..ко ти пука ко ти говорят ти си гивееш тфоя Life!!! :-P

SeLLs
02-01-2010, 10:55
Да не ти пука :lol:

Violenza
02-01-2010, 12:29
Ама нали знаете.. Скейтър не се става... скейтър се осъзнава, че си!

jjjbbb
02-01-2010, 12:48
Тва дет ти го говорят сега "не им обръщай внимание" и т.н са пълни глупости... почвай да ги ръсиш и тва е майна

blueprincess
02-01-2010, 13:12
Тва дет ти го говорят сега "не им обръщай внимание" и т.н са пълни глупости... почвай да ги ръсиш и тва е майна

Как така да ги "ръся"ве майна ? :lol: 8-) :lol:

LoveRetroMusic
02-01-2010, 13:17
be yourself or die tryin'
.. т'ва го пишеше на някой от форОма на скайп. 8-)

buuu
02-01-2010, 13:22
ае ко ти пука ?! и с преди бях скейтърка и се обличах смъкнато .. гледаха ме накриво ама свикнаха след извесно време :wink:
тва беша обаче като бях 7ми клас :-D ся съм 10ти и са обличам нормално ама хич нетряя те бърка ко казват дрте 8)

buuu
02-01-2010, 13:23
ко ти е здрава дъската им раздай малко 8-)

dreamer4etoo
02-01-2010, 15:19
абе караи си скеита и да не ти пука за тях 8) те като не разбират да си гледат кефа
п.п сама ли се учиш да караш ? щото аз сащо мн се кефа на скеитари ма не мога да намера нчкои да ма научи! :x всички скеитари дето познавам смятат че скеита не е за момичета :?

Skatebg
02-01-2010, 19:21
Здравей значи и аз сам скеитър карам от доста време това е най-яки спорт за мене естествено. Относно въпроса ти и другите ти го казаха да не ти пука за това че ти се подиграват и тн.. Това е най вече от завис или там някви комплексари които не са се виждали в огледалото, та както и да е важното е да не ти пука и само напред ! 8-)

blueprincess
02-02-2010, 14:20
абе караи си скеита и да не ти пука за тях 8) те като не разбират да си гледат кефа
п.п сама ли се учиш да караш ? щото аз сащо мн се кефа на скеитари ма не мога да намера нчкои да ма научи! :x всички скеитари дето познавам смятат че скеита не е за момичета :?

Хаха..И на мен ми казват че скейта не е за момичета.. :x При което мн се дразня!Ии..Не ще ме учи едно момче лятото! 8-) Щото ся е ледник в КЖ! :booooomb:

lilnat
02-02-2010, 19:20
Кажи им, че ще правиш това което ти харесва и няма да им се обясняваш. Ако не им казвай в очите да си гледат тяхния живот.

uBuTo
02-12-2010, 16:53
кво ти пука за мнението на околните??