PDA

View Full Version : Тъмни кръгове под очите : C



FuckingFreak
01-26-2010, 18:27
Значи така .. от сигурно .. близо 1 година имам тъмни кръгове под очите O_O .. Аз знам, че те се получават от недоспиване, но неможе цяяяяяяяла една година аз да немога да се наспя просто звучи адски тъъъъъъъъъъъпо .. o_O
Нещо вероятно ?? .. Какво може да ми има защото вече се притеснявам .. :shock: Ако може и без тъпите отговори, че тук съм направила темата за да питам като нормален човек, а не да ви слушам тъпите мнения дето хич не ме интересуват ....

ShowMeHowToLie
01-26-2010, 18:43
Ами..Сигурно са от недоспиване или стрес...Можеш да слагаш съвсем леко пудра/равномерно/ Можеш да идеш и на преглед, ако смяташ за наложително

ivcheto0o
01-26-2010, 19:04
и аз съм така,лошото е 4е и грим не помага много,побвала съм торби4ки от 4аи,студени лъжи4ки,но пак без ефект

sunshine955
01-26-2010, 19:10
аз също имам къмни кръговее :( възможно ли е да е от преумора,защото доста време прекарвам на компютъра..

viksit0y
01-26-2010, 19:29
аз също имам къмни кръговее :( възможно ли е да е от преумора,защото доста време прекарвам на компютъра..

OneGirl
01-26-2010, 19:35
И аз знам, че се получават от недоспиване също стрес и преумора

Виж какво намерих в нета :)

Да се отървем от тъмните кръгове под очите

Първо: На първо, на второ и на последно място – сън. Достатъчно сън и то ползотворен. В съня си хората се подмладяват, затова е от супер голяма важност да се наспивате – не по-малко от 8 часа на денонощие. Освен сън ви трябва и добра обстановка за сън. Не трябва да спите на задушно или на прекалено топло. Винаги заспивайте в предварително проветрена стая!

Второ: Препоръчително е преди лягане да не приеме много-много течности. Ако чак толкова сте жадни, опитайте се да заситите жаждата с няколко глътки вода или чай.

Трето: Забравете спането върху ниска възглавница. Когато спите на по-висока възглавница се стимулира намаляването на съдържанието на излишни течности от кожата на лиецто. Така, като се събудите на другия ден, лицето ви ще бъде свежо и отпочинало.

Четвърто: Със застояването на течностите в организма може да се преборите и по друг начин – чрез прочистване на организма. Ако изберете този вариант, се консултирайте с лекаря си, който ще ви предпише съответните препарати.

Пето: В никакъв случай не заспивайте без да сте почистили грима от лицето си. За да премахнете грима ефективно, използвайте специалните средства за това. А сутрин, като се събудите, обтрийте леко областта около очите си с лед.

Neopitom3na
01-26-2010, 19:38
и аз съм така,лошото е 4е и грим не помага много,побвала съм торби4ки от 4аи,студени лъжи4ки,но пак без ефект
на мен това със торбичките пък ми помага :)

Shia
01-26-2010, 20:30
ФДТ с два тона по-светъл от тена ти на лицето се нанася върху тъмните кръгове и прикрива проблема.
Опитай със сокове от краставица,домат,картоф за подхранване на очите.
Не ти е нужна една година недоспиване,за да имаш кръгове.Ако ти е навик през ден-два да спиш пак ще имаш.

Kurdokolenko
01-26-2010, 20:41
Намали малко секса, аз и бившата ми го имахме тоя проблем понеже вместо да спим се клатехме по 5-6 часа .

vampireee
01-26-2010, 20:52
и аз от мноооооооого време имам торбички направо като синини под очите..вярно че понякога не спя, но когато спя е по 15 часа пък и да спя пак си стоят там... :booooomb:

Kurdokolenko
01-26-2010, 20:54
секса намали ли?

FuckingFreak
01-27-2010, 17:30
Пфф .. какъв секс какво чудо те гони тебе уе човек 8-) 8-)
Значии нито пудра нито ФДТ помага.. в смисъл не съм чак тоооолкова мнооого 'посинена', но просто само се изсветлява нюанса нищо повече :-o И аз не съм няква кифла да се труфа с 2 лопати пудра и 3 легена ФДТ .. просто искам да реша проблема, не да го прикривам ...
А иначе ще пробвам с торбички от чай пък дано ми помогне .. Благодаря на тези които реагирахте бързо (: