PDA

View Full Version : Новото училище след 7ми клас...



vilityyy96
01-26-2010, 18:31
Здравейте, аз съм 7ми клас и едни от проблемите ми е да избера къде де отида след 7ми клас :-o .... но да зарежем това искам да ви попитам за първия мви ден в новото училище :o Как беше? Стресирани, или по скоро щастливи бяхте? :D Питам ви защото, сега ми предствои тва преместване, пък така мъъъничко ме хваща страх.. :oops: :-D
Мерси за отговорите! :-)

WaterLilly
01-26-2010, 18:33
Пусни я още 70 пъти ако можеш тая тема. Всъщност и в още няколко раздела.

vilityyy96
01-26-2010, 18:34
Много съжелявам, ама не ми се получи това с буквите :oops: Моля за извинение... :-)

ecstazy
01-26-2010, 19:05
къде да отидеш в 7 клас? това не мога да ти го кажа , защото незнам какво искаш да учиш - език, математика,физика, химия или нещо там друго... За първия ден бях много раздвоена : от една страна развълнувана от това,че ще се запозная с нови хора, но от друа страна тъжна като си помислех че можех да бъда Аутсайдер- тоест да не се впиша никъде... споко яко си е все пак нас ни събираха с табелки :lol: седи даскалката и държи един лист дето пише 8В и го размахва да го видим да отидем :lol: 8-) споко за 1-2 месеца ще видиш че ще си намериш фр и всичко ще си е ок... всички сме минали по тоя път и всички ще минаваме- не си единствената.. знай че всеки един от бъдещия ти клас ще се чуства като теб и най важното което мисля е да почнеш със запознанствата от първия ден... колкото повече се бавиш-толкова по трудно става :) дано да съм помогнала и мн успехи :-)

vilityyy96
01-26-2010, 19:19
Мерсии много ми помогна ecstazy, аз за училището имам 2 желания, ама все още дообсъждам нещата със себе си :lol: (тоест не мога да реша) Наистина ми помогна много успокои ме, защото сега наистина доста ми е претеснено и аз да не съм някакъв вид Аутсайдер, ама явно всичко си идва с времето :) . Благодаря още веднъж! :-)

ProstoAz
01-26-2010, 20:49
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=315059 ;)