PDA

View Full Version : Когато са 3 най-добри приятелки,едната е излишна



mishetymalky
01-26-2010, 18:32
"Когато са 3 най-добри приятелки,едната е излишна"-Вярно ли е това според вас?

DieselBlood
01-26-2010, 18:35
Мислене,ниво 6-7 клас

great_mari
01-26-2010, 18:39
ами в тийнейджърска възрас мисля че е вярно,но когато вече преосмислиш ценностната си система и живота като цяло,когато съзрееш мисля че няма да е вярно,защото няма да иам детинщини и простотии

ivcheto0o
01-26-2010, 18:42
маи е вярно,в пове4ето слу4аи двете са по-близки

mishetymalky
01-26-2010, 18:44
:( :( :(

vilityyy96
01-26-2010, 18:54
маи е вярно,в пове4ето слу4аи двете са по-близки Винаги е така, едната винаги е изолирана но някакъв начин. :shock: Не мога да го разбера това, но факт. 8)

viksit0y
01-26-2010, 18:56
И аз в 5-ти клас мислех така. Сега нещата са различни и такива "най-добри приятелки" да си ги нямаме. Всички сме приятели. :)

ecstazy
01-26-2010, 18:58
:( :( мдаа мисля че е вярно ...... за съжаление :( :( :(

tItEufFf
01-26-2010, 19:16
Не!

Slave4You
01-26-2010, 19:26
Ох аз се сещам 5-6 клас имах 2 най-добри приятели в класа, само където те не можеха да се търпят :D Не можеше да отидем 3те до лафката просто защото едната се все сърдеше, защото с нея си бяхме приятелки от детската градина, а другата един вид ни разваляше приятелството, като се натрапи и за това тя някак ревнуваше.
Та мисълта ми е, че понякога наистина има разни проблеми, като ревност, говорене зад гърба и т.н.. Според мен не зависи на колко си години, винаги нещата ще са различни между трите, защото примерно едната я познаваш от по-дълго време или пък другата повече ти е помагала.. Никога не може да са ти по-равно и двете големи приятелки и все ще станат разни противоречия, които обаче обикновено могат да се избегнат:)

perla333
01-26-2010, 19:28
Нали знаете "Двама са малко, трима са много"

mishetymalky
01-26-2010, 19:30
И аз в 5-ти клас мислех така. Сега нещата са различни и такива "най-добри приятелки" да си ги нямаме. Всички сме приятели. :)

Не съм съгласна,защото всички сме приятели,но не с всички мога да споделям лични неща.Затова ва мен най-добри приятелки са тези,на които мога да споделя всичко,но всеки си има мнение.




П.П-Благодаря на всички за отговорите :) :) :)

onestar
01-26-2010, 19:36
Вярно е, но само от части. Както 2 така и 3 момичета могат да бъдат "най-добри приятелки", зависи как се възприемат самите те помежду си. В това приятелство винаги има етапи, в които двете се чувстват по-близки, но това не означава, че третата е излишна. ``

JCoutureJunkie
01-26-2010, 20:09
В такова положение съм в момента.Миналата година бях 8ми клас,отидох в ново у-ще.С една от "приятелките ми" си говрехме в часовете по ФВС,а другата просто седна при мен няколко седмици след 15-ти септември.И така се почна...през междучасието ние си седяхме двете на чина с второто момиче,а първото започна да идва при нас и да си говорим.Отначало ми беше изключително забавно,мислех,че най-накрая съм сред хора,които имат респект един към друг и които ще бъдат задружни и ще си помагат.Малко по малко обаче започнах да усещам някаква изолираност.Например,те си говориха,а аз не можех да се включа в разговора,защото не знаех за какво става въпрос.Когато питах,те отговаряха нещо от сорта на:Оффф,като не си била с нас к'во да ти обясняваме! До края на годината чувах повече упреци и явни обиди от тяхна страна,отколкото някаква добра дума.
Тази година всичко си е както тогава.Искам да им кажа всичко,което мисля за тях,какви гадни и подли същества са и как ме злепоставят,само защото ми завиждат(завиждат за неща,които и те биха постигнали ако си бяха седнали на задниците),никога не са ме успокоявали,когато имах нужда,никога не ми дадоха да поплача на рамото им,когато само това ми трябваше,а в същия момент аз правих всичко възможно да ги накарам да се чувстват по-добре,помагах им,и то защото наистина държа(х) на тях.Трудно ми е да им кажа каквото ми се е насъбрало,защото имам още няколко години да уча в един клас с тези две нагли и злобни момичета.Дано скоро да събера достатъчно сили.
О,май стана дълго,искам само да добавя,че дори и да познавах само едната от тях,пак щях да преживявам същото,защото те са си гадини независимо с кого ще се съберат.Ако сте истински приятели,независмо колко сте,винаги ще си останете поне близки.

MichellePhan
01-26-2010, 20:13
:o Аз имам 4 най-добри приятелки-2 от училище и 2 от улицата + 10 от стария квартал ама вече не сме.Според мен зависи от момичетата.Аз не съм така-всички са наравно,няма изолирани....Ако не се понасят ще има :o

stelSs21
01-26-2010, 21:55
Нормално е 2 от тях да са по-близки, но тва не значи че третата е излишна.

elito6754
01-27-2010, 11:49
Съгласна съм напълно.

Luscious_Heart
01-27-2010, 12:14
И аз в 5-ти клас мислех така. Сега нещата са различни и такива "най-добри приятелки" да си ги нямаме. Всички сме приятели. :)

Не съм съгласна,защото всички сме приятели,но не с всички мога да споделям лични неща.Затова ва мен най-добри приятелки са тези,на които мога да споделя всичко,но всеки си има мнение.




П.П-Благодаря на всички за отговорите :) :) :)
Просто от този абзац, който маркирах в червено, разбирам, че едва ли си на повече от 12.
Голям процент от хората НИКОГА не споделят абсолютно всичко с някой. Дори и от най-любимия си човек можеш да имаш тайни.
А ако търсиш все да споделиш, прави го анонимно в някой сайт. Нали знаеш, че приятелките ти могат да използват всичко срещу тебе?
Специално жените, повечето, са много хлевоусти и имат нужда да споделя непременно с някого. Да си виждала мъжете да правят така? Макар че съм жена, имам много тайни, които само аз си ги зная.

SmilezZz
01-27-2010, 14:38
маи е вярно,в пове4ето слу4аи двете са по-близки Винаги е така, едната винаги е изолирана но някакъв начин. :shock: Не мога да го разбера това, но факт. 8)

Точно..
Казвам го "от личен опит" - бяхме три най-добри приятелки..Но с времето третата /Ф/ развали отношенията ми с другата /Е/..И 1-2 години ме изолираха / заради третата /Ф/ "лигла"/..
И сега,след толкова дълго време - "приятелката ми Е" разбра истинското й лице.. :? И пак сме си близки с Е - но не е както преди :? ..Някак си не мога да се "отдам отново" + а и без това си имам "истинска приятелка" от вече 3-4 години :-)

П.С - Извинявам се,че повечето неща не са по темата

tonie__
01-27-2010, 14:44
има нещо такова.в моя случай третото момиче просто се мисли за безгрешна,за най-красивата...абе сещате се..и се дуржи гадно с нас(и с гаджето й)..ама както човек си го направи,не може без причина да изолираш някой :?

Dimana99
01-27-2010, 15:18
Не!не!

fogdog
01-27-2010, 16:04
az imah 2 nai dobri priatelki ot klasa vinagi edna ot nas be6e izolirana posle kum nas se prisedniniha o6te 5 momi4eta i se razdelihme na 2 dvoiki i edna troika :-D i pak edna se 4uvstva6e izolirana i sega (sled kato zavur6ihme 7 klas i se razdelihme) vsi4ki sme hiper blizki i se vijdame vuzmojno nai 4esto :grin: tui 4e cqlata istoria s izoliraneto e pulna gluost i ot li4en opit ti kazvam 4e si4ko 6e se naredi na mqsto

DevilWish
01-27-2010, 16:48
Може и така да е ,защото бяхме 3 /в България като бях още/ и до сега си останахме само 2 най-добри приятелки.Другата ни използваше и се опитваше да ни раздели ;)

SummerMakesMeHappy
01-27-2010, 17:31
в повечето случаи - да ! :)

alex4e7y
01-28-2010, 08:58
дам .. за жалост ! но .. в някои слу4аи си зависи от момичетата .. факт е !!

ThePowerOfLove
01-28-2010, 15:54
И аз от личен опит подтвърждавам! Поне при мен така се получи.. останах излишна :) Надявам се само един ден да разберат, че те са загубили, щото винаги се жертвах и давах всичко от себе си, явно напразно :?

MadeOfWater
01-28-2010, 16:01
Да

Ivka06
01-28-2010, 17:14
ivcheto0o написа:
маи е вярно,в пове4ето слу4аи двете са по-близки
определено е вярно от личен опит знам

deni15
01-28-2010, 20:56
до някъде

green9
01-29-2010, 05:59
Не съм съгласна...

sm_95
01-29-2010, 11:16
Ами... Не... Чак излишна, според мен е много силно казано. Може между две от тях да има някаква по спецялна връзка на моменти, но това не значи че третото момиче е излишно. И нека уточня, не говоря за някви пикли, а говоря за истиско приятелство!

LoveRetroMusic
01-29-2010, 13:11
вЕрно е, от личен опит го казвам.

me4o0
01-29-2010, 13:57
И при мен беше така. Вярно е! Другите две винаги сакараха за нещо, аз между тях и на края какво АЗ виновната. :D :booooomb:

gergan4etooooo
01-29-2010, 14:12
аз имам само 1 и ми е като сестра.. другите са залъгалки :lol:

djuki
01-29-2010, 18:14
сигурно не може и с двете да се държиш еднакво ... според мен не може винаги едната ще ти е по - малко добра приятелка от другата

alwaysnforever
01-29-2010, 18:31
Ми като бях 6/7 клас и при мен се получи нещо такова.
Затова като имаш приятелка да е 1, защото като сте 2/3 - НЕ !
И като започнете с тия "най-добри приятелки" ми се повръща вече..
Преди не вярвах, че е така, но наистина приятелите са временни, най-добрите също. (мн рядко има истинско приятелство, което са запазва цял живот :) . Поне според мен е така.)
Временни общи интереси - т'ва е!

cookie_master
01-29-2010, 18:56
Ми като бях 6/7 клас и при мен се получи нещо такова.
Затова като имаш приятелка да е 1, защото като сте 2/3 - НЕ !
И като започнете с тия "най-добри приятелки" ми се повръща вече..
Преди не вярвах, че е така, но наистина приятелите са временни, най-добрите също. (мн рядко има истинско приятелство, което са запазва цял живот :) . Поне според мен е така.)
Временни общи интереси - т'ва е!не е точно така :wink:

Hilary_
01-30-2010, 08:36
Зависи от приятелките .. по принцип не можеш да си намериш един свестен приятел камо ли да се 3, 5 .. 10 .. :?

ysmivka
01-30-2010, 14:26
незнам :-o ... според мене най-добрия приятел може да бъде един човек