PDA

View Full Version : Запушен нос ...



Bukmop
01-26-2010, 19:27
Имам проблем. От поне 2 месеца носа ми много лошо или е запушен или постоянно тече... ходих на лекар изписа ми някви обикновени капки за нос 1-2лв ... на тях пишеше да се ползват най-много 2 седмици... след тези 2 седмици пак ходих на лекар и ми изписа Виброцил (Назален Спрей) който след 1 седмица го спрях защото неможе да се ползва повече и известно време бях без нищо (голямо мъчение) сега скоро трябва да отида пак на лекар но на какъв ? Смисъл да поискам направление за уши нос гърло ? а докато отида на лекар някакви идей нещо поне да ми е отпушен носа ?

ImmortalSportFreak
01-27-2010, 11:24
Пак отиди на лекар... и аз бях така.Като отидох ми даде някакви хапчета против алергичен ринит.Искай направление за УНГ защото ако се задълбочи алегричният ринит могад да си се образуват полипи(ако вече не е станало...).
Успех;))

eatmysocs
01-28-2010, 11:58
Споко, колега....и аз съм така. :D Единствено Олинт шпрей ми помага. и той не трябва да се ползва дълго...ама аз го ползвам вече втора седмица. Кофти е, защото се запушва само едната, или само другата ноздра. :)

DrSmurph
01-28-2010, 21:00
а някой да ти е взел секрет от носа и гърлото за да се потърси бактериален причинител?

Bukmop
01-28-2010, 21:21
Стигам до извода че я от прах я от нещо друго в къщи ми се запушва носа защото почти винаги навън ми е отпушен носа ...

batkodoki
01-28-2010, 23:14
Имам проблем. От поне 2 месеца носа ми много лошо или е запушен или постоянно тече... ходих на лекар изписа ми някви обикновени капки за нос 1-2лв ... на тях пишеше да се ползват най-много 2 седмици... след тези 2 седмици пак ходих на лекар и ми изписа Виброцил (Назален Спрей) който след 1 седмица го спрях защото неможе да се ползва повече и известно време бях без нищо (голямо мъчение) сега скоро трябва да отида пак на лекар но на какъв ? Смисъл да поискам направление за уши нос гърло ? а докато отида на лекар някакви идей нещо поне да ми е отпушен носа ?

нещо са те объркали Момче!
това при теб е алергично, а не банален ринит!!!

в тази плоскост да търсят проблема!