PDA

View Full Version : Съвет??



Motorizer
01-26-2010, 19:49
Приятелката ми е на 15 и решихме да го направим. Но тя е доста тясна.. По какъв начин мога да я "отворя"?

Bellatrix
01-26-2010, 20:03
Ми почни с пръсти. Гледай хубаво да си я възбудил и за всеки случай си вземете лубрикант.

_butterfly_
01-26-2010, 20:04
Огледай се почти всяка 2 тема е като твоята.
Но накратко- отдели много време на любовната игра(докосване, галене, страстни целувки, езиче по врата по коремчето...), когато усетиш, че тя е максимално възбудена вкарай пръстчетата в игра+ отново голяма доза целувки и докосвания...след това започни бавно и плавно. бъди нежен!

sunshinepp
01-26-2010, 20:06
Огледай се почти всяка 2 тема е като твоята.
Но накратко- отдели много време на любовната игра(докосване, галене, страстни целувки, езиче по врата по коремчето...), когато усетиш, че тя е максимално възбудена вкарай пръстчетата в игра+ отново голяма доза целувки и докосвания...след това започни бавно и плавно. бъди нежен!

+++

Chuck
01-26-2010, 20:11
Brat ustai gi teq celuwki i nejni laski za ponatatak, rugai hamalskata kato za posledno twa ti e igrata ;]

ifilinnchica
01-27-2010, 14:12
Ми почни с пръсти. Гледай хубаво да си я възбудил и за всеки случай си вземете лубрикант.

t0d1t0
01-27-2010, 14:39
тъпчи,тъпчи... Все някога ще влезе.

SmilezZz
01-27-2010, 14:47
Ми почни с пръсти. Гледай хубаво да си я възбудил и за всеки случай си вземете лубрикант.

И аз се присъединявам към това мнение.. :)
Хайде..Успехче!! :)

ScarletBite
01-27-2010, 15:31
Направо като го чуя\прочета това "отворя" или по-лошия вариант - "разпечатам", ми се обръщат червата... :? Ще отваряте вие... буркани ще отваряте... :?

martini
01-27-2010, 18:08
Огледай се почти всяка 2 тема е като твоята.
Но накратко- отдели много време на любовната игра(докосване, галене, страстни целувки, езиче по врата по коремчето...), когато усетиш, че тя е максимално възбудена вкарай пръстчетата в игра+ отново голяма доза целувки и докосвания...след това започни бавно и плавно. бъди нежен!

playboyche
01-27-2010, 18:14
Огледай се почти всяка 2 тема е като твоята.
Но накратко- отдели много време на любовната игра(докосване, галене, страстни целувки, езиче по врата по коремчето...), когато усетиш, че тя е максимално възбудена вкарай пръстчетата в игра+ отново голяма доза целувки и докосвания...след това започни бавно и плавно. бъди нежен!