PDA

View Full Version : Брадавици на пениса



pisenceooo
01-26-2010, 20:56
Здравейте имам голям проблем имам брадавици на пениса от около 2 месеца ,в началото се притеснявах много,след това почнаха да стават все повече и по големи,след това спрях да обращам внимание.А сега отново се побарквам четох едни неща от които тръпки ме побиха,Моля ви помогнете ми вярно ли е че нямат махане и ако има ще е сложна операция

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

Abigoria
01-26-2010, 21:18
Как да ти помогнем? Има си лекари за тая работа... Що се доверяваш на разни пубери за нещо толкова... значимо?
Бягай при ОПЛ, искай направление за специалист (бих те посъветвала специалист кожни и венерически заболявания) и си готов. Ако наистина са брадавици, мисля че лечението е или неоперативно, или просто безкръвно (обикновено махат брадавици с течен азот или с ток). Но не мога да ти кажа със сигурност, надали и някой от тук ще може. ОПЛ :)
Успех

pisenceooo
01-26-2010, 21:54
Утре ще отида,но тръпки ме побиват как ще ми ги махнат,вече са прекалено много

Abigoria
01-27-2010, 11:30
Сега, не мога да ти кажа как стот нещата, но по принцип ако е някъде другаде е безболезнено. С азота ти става студено, на мене така ми махаха кокоши трън, ма болка нямаше. Няма да се плашиш, надали ще боли :)

DrSmurph
01-28-2010, 21:04
както го описваш вероятно става въпрос за кондиломи, които налагат спешно посещение при дерматолог - венеролог!

batkodoki
01-28-2010, 23:17
Здравейте имам голям проблем имам брадавици на пениса от около 2 месеца ,в началото се притеснявах много,след това почнаха да стават все повече и по големи,след това спрях да обращам внимание.А сега отново се побарквам четох едни неща от които тръпки ме побиха,Моля ви помогнете ми вярно ли е че нямат махане и ако има ще е сложна операция

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

ако иде реч за кондиломи - лечението е дълго, скъпо и с променлив успех. зависи много от опитността на лекуващият и неговият индивидуален подход.