PDA

View Full Version : Момиче с 2 гаджета ?



TheLegend
01-26-2010, 22:25
От известно време с едно момиче сме много близки,
твърде близки.Преди бяхме само приятели,но отскоро
между нас се зародиха чувства и ненадейно без да се усетим
се влюбихме.Дотук добре,но от 3 години тя има приятел,
който от няколко месеца живее в друг град.Все още са
заедно,но се виждат веднъж в месеца.Тя ми каза,че ме
обича,прекарваме всеки ден заедно,държим се като
гаджета(целувки,прегръдки, пим заедно) дори правихме
любов няколко пъти.Тя иска да сме заедно както и аз.
Но трябва да се крием малко за да не каже някой на
приятеля и какви ги вършим.Държи на мен,но и на него,
обича него и мен.Как става това?!?Моля за някакви съвети
и мнения по моя проблем.Благодаря предварително на всички! :)

Lincheto
01-26-2010, 22:39
По принцип факта, че си има приятел от 3 години трябва да те спира. Не може хем с него хем с тебе.

Не, че нещо..ама и един и е много на тая.

BlueFace
01-26-2010, 22:39
Не става....И тя не знае какво иска и според мен не обича никого от двама ви истински .... :)

Bixel
01-26-2010, 22:44
мн зле пич... бих те посъветвал намери си друга тая нещо нестаа, защото какво прави с приятеля си в момента, така може и на тебе да го направи същото....

onestar
01-27-2010, 00:22
^ Точно така. Утре може да си хареся някой друг и да се вижда/спи/целува с него, докато заблуждава теб. Вмомента върти и двама ви. Всъщност... не ти ли е малко гузно? :? Постава й улптиматум - нека избира. Ако избере него - ти си тръгваш. Ако избере теб - оставаш, ако все още имаш желание и сигурност в нея.

ScionOfStorm
01-27-2010, 01:09
Брато, не ти ли е обидно няк'во?

В смисъл - окей, помагаш й да изневерява на оня другия, но наистина ли си доволен да си половината от цялата работа?

sunshinepp
01-27-2010, 05:11
Според мене момичето си е много добре .. намерила си е двама балъции ,които да си я обичат и да си й вярват..
Пък ти си 1 от тия идиоти, - казваш й ако толкова иска да е с тебе има 1 думичка "късане" която много може да й помогне за да се отдели от другото момче..
А другия вариант е, просто 3 години връзка. . понякога малко омръзва и може да си за запълване на времето докато оня го няма.. и да се провери, дали още иска да е с оня. .
На твое място бих говорила с нея :)

miss_asi
01-27-2010, 05:33
Оххх,колко си заблуден не е истина! :? Тя те върти на малкия си пръст,вчера е обичала него,днес теб,утре сигурно ще обича още 20.

Linns
01-27-2010, 05:40
Омг.. Кво се занимаваш с тая? Не струва..
Утре може да направи същото и с теб..
Сори, ама не те ли боли като тя се вижда с него?
Като му казва, че го обич, като го целува..
Нямате ли малко достойнство бе, хора?
Може пък редовно да му изневерява и ти да си поредния..

ivcheto0o
01-27-2010, 05:40
Не става....И тя не знае какво иска и според мен не обича никого от двама ви истински .... :)

ceballos1990
01-27-2010, 05:41
булшитц е тая работа не се занимавай

fr0zenboy
01-27-2010, 06:35
За да си сигурен, че те обича, трябва да спре да се вижда напълно с другия :? ае пич остави я и си намери друга. Не прави постъпки, за които после ще съжеляваш :) поне така мисля аз :) УСПЕХ :---)

Wrathchild
01-27-2010, 06:51
Тия пък. Никой ли не се замисли, че авторът й дава нещо, което нейният приятел не може (или не желае) да й даде.

valdesbg
01-27-2010, 07:19
И какво искаш да ти кажем?

Щото от така описаното виждам че ти си балъка, който и се връзва а тя е девойката, която получава всичко на тебпсия, без да дава нищо в замяна.

Я се замисли малко :)

gergan4etooooo
01-27-2010, 07:28
Хвани си и ти друга бе скъпи.. 1..2..5 колко му е
ще сте квит. :lol:

niquetamere
01-27-2010, 07:35
Бутай докато можеш и да не ти пука. :lol:

InloVeGirl27
01-27-2010, 08:25
Само две думи:
ЗАРЕЖИ Я! :? (намери си свястно момиче,което знае какво иска)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-27-2010, 09:38
Имай малко чест пък ти! Не само от мъжка солидарност, да не помагаш на една кифла да злоупотребява с доверието на момче, което явно я обича, щом са заедно от 3 години. Ами и от гледна точка на това да си запазиш за достойнството - защо, след като иска да е с теб, ви мотае и двамата? Защо, след като си й тооолкова специален, не е само с теб?

BigFakeSmile
01-27-2010, 10:46
не се унижавай ;)
ако тя не иска да зареже приятеля си, значи още има чувства към него, тогава ти защо си с нея??

GossipGirl89
01-27-2010, 11:28
Какво искаш да ти кажем? Тя си има приятел от 3 години, той е заминал за друг град и се виждат рядко и тя те е хванала тебе да я "почесваш" като я "засърби" - това е цялата философия! А ти до толкова си се заблудил, че дори й вярваш на глупостите, че те обича. Погледни реално на нещата - мислиш ли, че ако наистина имаше чувства към тебе щеше да продължава да е с него? Просто кифлата си ви върти и двамата! Него за постоянно, а теб като резерва за когато го няма! Зарежи я и изобщо не се занимавай ако не за друго, то поне от мъжка солидарност - всички се оплаквате, че жените били к***и, били не знам си какви, а като гледам ти много стабилно подпомагаш една такава! :?

Ke6o
01-27-2010, 11:44
Според мене момичето си е много добре .. намерила си е двама балъции ,които да си я обичат и да си й вярват..
Пък ти си 1 от тия идиоти, - казваш й ако толкова иска да е с тебе има 1 думичка "късане" която много може да й помогне за да се отдели от другото момче..
А другия вариант е, просто 3 години връзка. . понякога малко омръзва и може да си за запълване на времето докато оня го няма.. и да се провери, дали още иска да е с оня. .
На твое място бих говорила с нея :)

Alli
01-27-2010, 11:47
според мен тя няма да го зареже

buntar90
01-27-2010, 13:26
хаха тегли и една бате
като те обича що трябва да се криеш
и за ква правене на любов става дума при условие че тя те бройка
имай малко самоуважение не се унизявай заради няква фуста

playboyche
01-27-2010, 13:35
мн зле пич... бих те посъветвал намери си друга тая нещо нестаа, защото какво прави с приятеля си в момента, така може и на тебе да го направи същото....
щях да го кажа но колегата вече го е направил :(



всъщност като се замисля понаебете се още няколко месеца и тогава я зарежи ;);)

loliii
01-27-2010, 14:00
Може тя наистина да го обича все още, все пак са били заедно три години, но понеже той не е до нея, в друг град е, тя е тръгнала да търси някой друг. Всеки има нужда от някого до себе си. В теб е намерила човек, който да й дава сигурност, така не се чувства самотна и е започнала да изпитва чувства към теб. Но най-вероятно все още не може да скъса приятеля си, понеже 3-годишна връзка не се забравя толкова лесно. Ако той няма да се върне и ако ти наистина я харесваш/обичаш бъди с нея и я подкрепяй, скоро чувствата й към него ще изстинат и всичко ще отмине. ;)

Dimana99
01-27-2010, 14:32
По принцип факта, че си има приятел от 3 години трябва да те спира. Не може хем с него хем с тебе.

Не, че нещо..ама и един и е много на тая. :-D

mOBSCENE
01-27-2010, 16:31
Хвани си и ти друга бе скъпи.. 1..2..5 колко му е
ще сте квит. :lol: :lol:

ThePrettyReckless
01-27-2010, 16:36
Трябва да избере ако наистина държи на теб.. а тя как би се чувствала ако ти имаше и друго гадже ако искаш я изпробвай :D

vikitolove
01-27-2010, 16:48
според мен щом казва че те обича и обича и др може би казва че го обича,защото отдавна са заедно и е свикнала с него,а теб наистина те обича,но наистина не съм сигурна,все пак не я познавам и нз чувствата й.Разбира с е това е единият вариант,а др е,че просто тя си играе и с двама ви и е с теб докато той (другият) дойде единя път в месеца в който каза че се виждат и после е с теб до следващия път в който дойде.Попринцип не долерирам такива хора(по лични причини),но също така и попринцип не съм човек който харесва и ултиматумите и наистина ако я накараш да избира тя може да избере и него,но пак казвам че не съм сигурна,ако я обичаш може да останеш с нея само ако приемеш д а я делиш с някой друг,или може да я оставиш,все пак ще те боли,но поне ще знаеш че не си се оставил на няква пу*** да те води за носа :wink:
или пък ако си падаш гадняр,или пък ако си на принципа щом няма да е моя няма да е ничия намери номера на оня угоеорете си среща кажи му и я оставете на сухо :wink:
за твойта ситуация и тримата можете да направите много неща и планове въпроса е да имате много въображение :winki:
дано съм помогнала :)

TheLegend
01-27-2010, 16:49
Благодаря за мненията на всички. :) Просто исках да чуя и други мнения по въпроса.

vikitolove
01-27-2010, 16:52
Благодаря за мненията на всички. :) Просто исках да чуя и други мнения по въпроса.
пак заповядай :)

flowerlina
01-27-2010, 16:53
Ти неща като достойнство, самоуважение... имаш ли?

ThePrettyReckless
01-27-2010, 19:12
според мен тя няма да го зареже


99.99 % :)

TheLegend
01-27-2010, 19:16
Каквото ,такова.Шанс. :) Приемам мненията на всички ви,все пак всеки има право на мнение.