PDA

View Full Version : Защо си мисли така?



novakaa
01-27-2010, 15:05
:)

ivcheto0o
01-27-2010, 15:09
покажи му 4е ти е приятно с него :) И нормално като са го лъгали,да не може да се довери толкова лесно.

SoStarstruck
01-27-2010, 15:10
:lol: :lol: И не схванах какъв е въпроса?? Просто какво мислим ли?? Мисля че не си на повече от 15 години. И това че не пие и не пуши той ли ти го каза?? Той ли ти каза също,че досега е имал само една приятелка?? Защото ако отговорът ти е "ДА",значи си мноооого наивна,и тук отново се връщаме на темата за възрастта..Кажи честно сега на колко сте и двамата? :-o

novakaa
01-27-2010, 15:11
аз 14 той е на 15

SmilezZz
01-27-2010, 15:14
Ами покажи му,че ти е приятно с него..Общувай повече с него..Покажи му по някакъв начин,че го харесваш :)

loliii
01-27-2010, 15:16
Нарочно го казва, защото търси одобрение и знак, че го харесваш от теб. Той ти казва "аз май съм ти неприятен и не искаш да си пишеш с мен, нали, така е , налии ?? ", и ти му отговаряш "не, напротив, приятно ми е да си пиша с теб". Това е както, когато момичетата казват "офф, днес съм много грозна" ии чакат да им се каже "оо, напротив, днес си прекрасна". Ако не спираш да му повтаряш, че ти е приятно да си пишеш и да си говориш с него, той ще ти "предложи", в смисъл ще ти покаже, че иска да тръгне с теб, почтии съм убедена. ;) Продължавай в същия дух. ;)

Presley
01-27-2010, 15:23
Предполагам,че има ниско самочувствие и самооценка.И потвтаряйки ти,че не ти е приятен,просто иска да чуе обратното. oO Но какво ти пука в крайна сметка,нали си падаш по него?Не губи време,а му го покажи.Офертирай го да иэлиэате насам натам двамцата.Щом си допадате и ви е приятно эаедно,эначи има много варианти.COMMUNICATION му е майката.
Аэ предполагам,че пичът като получи достатъчно "докаэателства",че не ти е неприятен,ще се отпусне и нещата ще тръгнат.3ащото эа да ти ги говори теэи глупости,эначи се интересува от теб. oO

DevilWish
01-27-2010, 15:23
Щом е бил излъгал ,нормално е да се доверява по-трудно.Но това не значи, че не иска връзка ;) Трябва да му покажеш, че наистина имаш чувства, така че да се отпусне. ;) Зависи най-вече от самата теб ;)

buntar90
01-27-2010, 15:44
принципно на вашата възраст е нормално да не пиеш и да не пушиш..или нз чувствам се стар ама на 15 да пиеш и да пушиш не мисля че е нормално пък камо ли да се учудваш, че някой не го прави

ScarletBite
01-27-2010, 15:48
Сериозно ли си на 14?Не мислех, че съществуват по-наивни и заблудени от мен индивиди... но... :-o
Иска да станитииии гаджинцъъъъ, но е страхлив и не смее да ти признае веднага, затова "опипва почвата" с въртеливите си въпроси, надявайки се на отговор "ти си супер, най-невероятния човек, който познавам, бля бля бля...".
П.С. Гарантирам ти, че не е такова "добро момченце", каквото го изкарваш.Например със сигурност си те е представял гола минимум десет пъти. :)
П.П.С. Абе ти я по-добре се поинтересувай защо го е зарязала предишната.И не питай него, защото, разбира се, няма да ти даде съвсем верен отговор.

Dimana99
01-27-2010, 15:49
Ами покажи му,че ти е приятно с него..Общувай повече с него..Покажи му по някакъв начин,че го харесваш :) Натискай му се повече :)

novakaa
01-27-2010, 15:51
Сериозно ли си на 14?Не мислех, че съществуват по-наивни и заблудени от мен индивиди... но... :-o
Иска да станитииии гаджинцъъъъ, но е страхлив и не смее да ти признае веднага, затова "опипва почвата" с въртеливите си въпроси, надявайки се на отговор "ти си супер, най-невероятния човек, който познавам, бля бля бля...".
П.С. Гарантирам ти, че не е такова "добро момченце", каквото го изкарваш.Например със сигурност си те е представял гола минимум десет пъти. :)
П.П.С. Абе ти я по-добре се поинтересувай защо го е зарязала предишната.И не питай него, защото, разбира се, няма да ти даде съвсем верен отговор. ами той е усъзнал че тя го е лъгала и се е заблуждавал и той я скъсал ?( нз мможе и тя да го скъсала може да не иска да ми каже нз вече какво да си мисла :) той сам ми каза че има доста ниска самооценка за себе си.....

ScarletBite
01-27-2010, 16:00
ами той е усъзнал че тя го е лъгала и се е заблуждавал и той я скъсал ?( нз мможе и тя да го скъсала може да не иска да ми каже нз вече какво да си мисла :) той сам ми каза че има доста ниска самооценка за себе си.....
"Самооценка за себе си"? :lol:
Както и да е.
Лично аз ужасно се дразня на мъже без самочувствие, направо са ми като плужеци... :? Но, щом си го харесваш, ви пожелавам всичко най-хубаво! :)
Един съвет - показвай му, че в твоите очи той е невероятен, готин, силен, умен и въобще супер як мъжкар.Това ще му вдигне самочувствието... и не само самочувствието, всъщност. :-D

soul1199
01-27-2010, 16:05
излезте извън скайпа :)